The Postcard Killings - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
The Postcard Killings

The Postcard Killings

104 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film The Postcard Killings online?

Fabuła w filmie The Postcard Killings online wywodzi się z jednorazowej współpracy z 2010 roku. Chodzi o współpracę ze szwedzką pisarką kryminalną Lisą Marklund. Powieść pisarki znalazła się na pierwszym miejscu listy bestsellerów w USA. Ale w koprodukcji brytyjsko-amerykańskiej też nie ma nic dobrego. W roli głównej Jeffrey Dean Morgan jako detektyw z nowojorskiej policji. Śledzi seryjnych zabójców swojej córki w całej Europie. Czasami wydaje mi się, że bośniacki reżyser Danisa Tanovica nie popisał się. To zdobywca Oscara za film Ziemia niczyja w 2001 roku. Ten film powinien zapewnić fanom Pattersona całkiem niezłą rozrywkę. Zdecydowanie lepiej obejrzeć film Były lokator. Nie zawiedziecie się.

Adaptacja tego bestsellerowego thrillera kryminalnego nasuwa kilka pytań. Mianowicie czy Patterson, który wydaje się wydawać książkę co drugi tydzień, nie powinien koncentrować się bardziej na jakości niż na ilości? Dlaczego seryjni mordercy w złych filmach i książkach wydają się mniej zainteresowani mordowaniem swoich ofiar? I w końcu, dlaczego ta mierna adaptacja z Jeffreyem Deanem Morganem zatytułowana The Postcard Killings w ogóle powstała? Chyba dlatego, żeby zabić nudę i obejrzeć niewymagający film w nudny wieczór. Filmy i seriale online to idealny sposób na zabicie nudy w tym ciężkim czasie.

To szalony kryminał, który ostro trzyma w napięciu

Banalny montaż roztrzęsionych obrazów wystarczy, aby przekazać bezpośredni smutek, złość i upijanie się. To przykre rzeczy jakich doznał Jacob Kanon. Stało się to po dowiedzeniu się, że jego jedyne dziecko i jej mąż zostali zabici w Londynie. Co gorsza, odkryto przy tym przerażające zabójstwo. Opróżniona krew, zwłoki ustawione w groteskowej pozie z odciętymi kończynami. Do tych kończyn zostały dołączone kończyny innych ofiar. Famke Janssen pojawia się całkiem często w tym filmie. To duży plus bo uwielbiam te aktorkę. Uwielbiam jej grę, a dowiedziałem się o niej oglądając Filmy i seriale online.

Morgan angażuje się w tytułową sprawę z bardzo osobistych powodów. Przysięga, że sam znajdzie zabójcę lub zabójców i sam ich odpowiednio ukaże. Jacob dręczy brytyjskich śledczych, a następnie podróżuje do Monachium, Sztokholmu i dalej. Dąży śladami morderstw, a tych coraz więcej przybywa. Prawie wszystkie ofiary to młodzi ludzie. Każde przestępstwo poprzedza tajemnicza pocztówka wysłana do dziennikarza w danym mieście. Jak już wspomnieliśmy wyżej, podczas miesiąca miodowego w Londynie jego córka i zięć zostali brutalnie zamordowani. Wkrótce dowiaduje się, że podobne zbrodnie mają miejsce w różnych krajach europejskich. W Szwecji tworzy coś w rodzaju partnerstwa z jednym z takich pisarzy, emigrantem amerykańskim Dessie (Cush Jumbo), a także lokalną policją. Natomiast po za ciekawą fabułą z bestsellerowej powieści nie ma tu nic fajnego.

 

The Postcard Killings
The Postcard Killings
The Postcard Killings
The Postcard Killings
The Postcard Killings
The Postcard Killings
Oryginalny tytuł The Postcard Killings
Ranking IMDb 5.5 1,102 głosów
Ranking TMDb 6.6 14 głosów

Reżyser

Obsada

Famke Janssen isValerie Kanon
Valerie Kanon
Cush Jumbo isDessie Leonard
Dessie Leonard
Denis O'Hare isSimon Haysmith
Simon Haysmith
Eva Röse isDS Agneta Hoglund
DS Agneta Hoglund
Lukas Loughran isDetective Evert Ridderwall
Detective Evert Ridderwall
Joachim Król isInspector Bublitz
Inspector Bublitz
Steven Mackintosh isRupert Pearce
Rupert Pearce
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Cisza 2019
Obraz pożądania
Podły, okrutny, zły
Eastern 2020
Monos – oddział małp
Koty (Cats) 2019
Mulan 2020
Szybcy i Wściekli 6
Stardust 2020
Żelazny most
Dwóch papieży
El Camino: A Breaking Bad Movie