The Professor - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
The Professor

The Professor

90 Min.R
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Johnny Depp jesteś mistrzem!

Profesor literacki Richard Brown (Johnny Depp) choruje na raka płuc. Bez leczenia najprawdopodobniej zginie w ciągu sześciu miesięcy. Po tyradzie przekleństw Richard postanawia obrać inną ścieżkę życia. Oglądaj cały film The Professor online CDA. Mianowicie żyć zgodnie z jej hedonistyczną pełnią i mówić prawdę według własnego uznania.

Cały film The Professor, wcześniej zatytułowany Richard mówi do widzenia, przedstawia Johnny’ego Deppa w trudnym położeniu. Co byś zrobił, gdyby twój koniec był bliski? Jego umierający profesor Richard zdecydował się w dużej mierze odrzucić życiowy etap diagnozy raka płuca czwartego stopnia i powiedzieć tylko jednemu koledze. Johnny Depp w każdej roli jest świetny. Szczególnie oczywiście w Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara. Wszyscy inni myślą, że ma depresję. Porzucenie programu nauczania w klasie angielskiej, palenie trawy z uczniami na terenie kampusu, uprawianie seksu z przypadkową kelnerką. Żyje pełnią życia.

Jednak zachowuje informację o śmiertelnej chorobie głównie dla siebie. Zwierza się tylko swojemu przyjacielowi i koledze Peterowi (Danny Huston), pozostawiając swoją żonę, Veronicę (Rosemarie DeWitt) i jego córkę Olivię (Odessa Young) w niewiedzy. Jego żona niedawno przyznała się do romansu z kanclerzem uniwersytetu, Henrykiem Wrightem (Ron Livingston). Ponieważ uczucia w ich małżeństwie od pewnego czasu zanikały, Richard zgadza się z Weroniką na otwarty związek.

Gdzie oglądać cały film The Professor lektor CDA?

W tej koncepcji jest obietnica. Roberts, współpracując z operatorem Timem Orrem, tworzy te osobliwe przestrzenie dla ról życiowych Richarda. Czyli jego górnej jadalni w średniej klasie, przestarzałego uniwersytetu, przyjaznego lokalnego baru. Przygotowuje te przestrzenie, przypominając centrum Wesa Andersona. Ale to, co w tych miejscach sprawia, że ​​film jest rozczarowujący to puste emocje i łuki charakterów. Co gorsza, Roberts nie może sprawić, by Richard był zabawny. Nagłe rytmy komediowe, w których bierze udział Richard mówiący lub robiący coś, co przypuszczalnie jest szorstkie są po prostu słabe.

Zmiany, które wprowadza w swoim życiu, obejmują nawet jego życie zawodowe. Wydalenie z zajęć bezinteresownego studenta i zgromadzenie tylko tych najbardziej poważnych. W klasie otwarcie pije i bierze dużo środków odurzających między innymi pali trawkę. Zachęca swoich uczniów do przejęcia kontroli nad swoim życiem.

Ten film robi robotę

Spełnia marzenia, które ma. Jestem pewien, że wielu instruktorów go lubi. Ci, którzy nie czytają książek w wolnym czasie, którzy chcą wejść do biznesu, którzy mają na sobie spodnie dresowe. Ale ten rozwój powoli czyni go parodią alternatywnego profesora, w sposób, w jaki nie ukrywa swojej pogardy wobec kilku uczniów, którzy się trzymają, lub używa jego agresywnego złego samopoczucia jako rodzaju lekcji, podczas gdy jego uczniowie siedzą wokół niego.

Peryferyjne postacie są tutaj także spłaszczone, jak Zoey Deutch jako jedna z jego uczennic. Staje się dla niego mało prawdopodobnym przyjacielem, który na krótko oprze się na tej historii, ale zostaje przeniesiony do innego studenta, który słyszy jego żałosną radę. W każdej chwili tworzymy historie z naszego życia. 

Niezależnie od jego wielu nieodpowiedzialnych wybryków, jego nowo odkryta postawa wobec życia przybliża go do ludzi wokół niego. Dobre czasy nie mogą jednak trwać, ponieważ objawy jego choroby zaczynają atakować jego codzienne życie. Ale Richard nie będzie delikatny w tej dobrej nocy i nadal wścieka się na śmierć światła.

The Professor
The Professor
The Professor
Oryginalny tytuł The Professor
Ranking IMDb 6.7 8,914 głosów
Ranking TMDb 6.9 172 głosów
Udostępniono9

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Gundala 2019
The Outpost
Richard Jewell
Zielona mila
Rocketman
Nadzwyczajni 2019
Podróż w niepamięć
Anioł w Ogniu
Rodzeństwo Willoughby
Truposze nie umierają
Zenek 2020
Ukryte życie