The Turning 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
The Turning 2020

The Turning 2020

94 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film The Turning 2020 online?

Reżyserką filmu The Turning 2020 jest Floria Sigismondi. Cały film ma dużo feministycznych akcentów. Moim zdaniem jest to ambitne współczesne podejście do kultowego, klaustrofobicznego thrillera. Widzimy dwóch młodych sierot, które psychicznie dręczą swojego dozorcę w upiornej, rozłożystej rezydencji. Okazuje się, że to adaptacja ale nie jest do końca udana przez kilka szczegółów. Dużo lepszą rozrywką było dla mnie obejrzenie filmu Bad Trip. Wolałem pośmiać się z głupoty. Tutaj powiem szczerze, że okropnie się męczyłem. Ta wersja jest prostym horrorem. Klasyczny nawiedzony dom. Fałszywe zakończenie i niezgrabnie zaszczepiona alternatywna wersja to wszystko, co potwierdza psychologiczną niejednoznaczność materiału źródłowego i poprzednich adaptacji filmowych.

Takiego horroru jeszcze nie było

Szalona nauczycielka Kate (Mackenzie Davis) objęła bardzo dziwne stanowisko. Pracuje u osoby, która cierpi z powodu traumy związanej ze śmiercią rodziców poza bramami posiadłości pałacowej. Była rodzinna niania, panna Jessel (Denna Thomsen), nagle wyszła i zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Dzięki swojej gotyckiej architekturze ten dwór jest bardzo mroczny. Ale to chyba jedyna rzecz, która może wystraszyć.  W domu mieszka także pani Grose (Barbara Marten), która nie ułatwia nowej kariery zawodowej Kate. Moim zdaniem horror The Turning jest po prostu słaby.

Takiego połączenia horroru jeszcze nie widzieliście

Ta współczesna adaptacja The Turn of the Screw przenosi ozdobną zagadkę gotyckiej powieści Henry’ego Jamesa. W rzeczywistości dwoje dzieci to główny atut filmu. Oboje są jakby w niepewnej głębi lądu między niewinnością a złem. Kate zręcznie pokazuje, że w najciemniejszych zakamarkach czają się najstraszniejsze detale. Zabawa Kate w piwnicę we wschodnim skrzydle wywołuje niepokój atmosferyczny. Wtedy naprawdę widz czeka i wie, że zaraz coś go może wystraszyć. Cały film The Turning 2020 online ma kilka takich momentów. To chyba jedyny plus tego wszystkiego. Podczas strachu w świetle dziennym Sigismondi i autor zdjęć David Ungaro dodatkowo podkreślają odpowiednie rzeczy. Myślę, że trzeba być bardzo cierpliwym, żeby podjąć się obejrzenia tego filmu.

The Turning 2020
The Turning 2020
The Turning 2020
The Turning 2020
Oryginalny tytuł The Turning
Ranking IMDb 3.7 4,505 głosów
Ranking TMDb 5.9 198 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Botoks
Pewnego razu w Hollywood
Obecność 2
Impostor 2019
Raport 2019
Zombieland 2: kulki w łeb
6 Underground
Zaginione dziewczyny
The Courier 2019
Upadek Grace 2020
Obywatel Jones
Ukryta gra 2019