What's happening?

The Turning 2020 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 282

The Turning 2020

The Turning 2020 online

Jan. 23, 2020UK94 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
9.4 5 głosów

Gdzie oglądać cały film The Turning 2020 online?

Reżyserką filmu The Turning 2020 jest Floria Sigismondi. Cały film ma dużo feministycznych akcentów. Moim zdaniem jest to ambitne współczesne podejście do kultowego, klaustrofobicznego thrillera. Widzimy dwóch młodych sierot, które psychicznie dręczą swojego dozorcę w upiornej, rozłożystej rezydencji. Okazuje się, że to adaptacja ale nie jest do końca udana przez kilka szczegółów. Dużo lepszą rozrywką było dla mnie obejrzenie filmu Bad Trip. Wolałem pośmiać się z głupoty. Tutaj powiem szczerze, że okropnie się męczyłem. Ta wersja jest prostym horrorem. Klasyczny nawiedzony dom. Fałszywe zakończenie i niezgrabnie zaszczepiona alternatywna wersja to wszystko, co potwierdza psychologiczną niejednoznaczność materiału źródłowego i poprzednich adaptacji filmowych.

Takiego horroru jeszcze nie było

Szalona nauczycielka Kate (Mackenzie Davis) objęła bardzo dziwne stanowisko. Pracuje u osoby, która cierpi z powodu traumy związanej ze śmiercią rodziców poza bramami posiadłości pałacowej. Była rodzinna niania, panna Jessel (Denna Thomsen), nagle wyszła i zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Dzięki swojej gotyckiej architekturze ten dwór jest bardzo mroczny. Ale to chyba jedyna rzecz, która może wystraszyć.  W domu mieszka także pani Grose (Barbara Marten), która nie ułatwia nowej kariery zawodowej Kate. Moim zdaniem horror The Turning jest po prostu słaby.

Takiego połączenia horroru jeszcze nie widzieliście

Ta współczesna adaptacja The Turn of the Screw przenosi ozdobną zagadkę gotyckiej powieści Henry’ego Jamesa. W rzeczywistości dwoje dzieci to główny atut filmu. Oboje są jakby w niepewnej głębi lądu między niewinnością a złem. Kate zręcznie pokazuje, że w najciemniejszych zakamarkach czają się najstraszniejsze detale. Zabawa Kate w piwnicę we wschodnim skrzydle wywołuje niepokój atmosferyczny. Wtedy naprawdę widz czeka i wie, że zaraz coś go może wystraszyć. Cały film The Turning 2020 online ma kilka takich momentów. To chyba jedyny plus tego wszystkiego. Podczas strachu w świetle dziennym Sigismondi i autor zdjęć David Ungaro dodatkowo podkreślają odpowiednie rzeczy. Myślę, że trzeba być bardzo cierpliwym, żeby podjąć się obejrzenia tego filmu.

The Turning 2020
The Turning 2020
The Turning 2020
The Turning 2020
Oryginalny tytuł The Turning
Ranking IMDb 3.8 7,588 głosów
Ranking TMDb 5.9 198 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film The Turning 2020 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film The Turning 2020 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film The Turning 2020 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film The Turning 2020 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono5