The Wretched - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
The Wretched

The Wretched

95 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film The Wretched online?

Ten horror może zaciekawić wielu widzów, ale z drugiej strony może ich do siebie zrazić. Podobnie jak serial Stranger Things, film The Wretched podąża za grupą nastoletnich bohaterów. Niestety w pewnym momencie ich hormony zaczynają działać. W tym wypadku ich rodzice nie wiedzą jak sobie z nimi poradzić. Ale w przeciwieństwie do serialu to ten film online jest trochę zbyt słodki w stosunku do nastoletniego niepokoju. Zbyt wiele nastoletnich problemów pokazane jest w tym filmie. Przez to nie można w pełni skupić się na ciekawej fabule. O ile fabułę horroru można nazwać ciekawą.

Podobno to najlepsza premiera tego weekendu. Wydana za pośrednictwem wytwórni IFC Midnight. Możecie znać ją z innych horrorów i filmów science fiction. To poważny, interesujący, niskobudżetowy horror, który łączy thriller dla nastolatków z niektórymi ponurymi rzeziami leśnej wiedźmy. Pewnie znacie wiedźmę, która je dzieci z niejednej książki. W przypadku filmu niezależnego, w którym nie ma łatwo rozpoznawalnych graczy, The Wretched online daje radę. Niestety problemy nastolatków przypominają mi sceny z filmu Yip Man 4, a to jest minus. Ta nieznana obsada radzi sobie bardzo dobrze, a główny bohater filmu Ben potrafi zaczarować publiczność.

Nie łatwo ogląda się ten horror w HD

Ben (John-Paul Howard) to dość smutny bohater. Jego sfrustrowane próby rozwiązania tajemnicy swoich przerażających sąsiadów z amnezją są dość dziwne. Próbuje rozszyfrować zagadkę ich zaginionego dziecka. Ben jest przeważnie trudny, mieszka i pracuje w małym mieście turystycznym ze swoim ojcem Liamem (Jamison Jones). Horror ma w sobie dużo grozy i uwierzcie mi, że ożna się w kilku momentach solidnie wystraszyć. Natomiast jestem pewien, że produkcja otrzyma dobre oceny od krytyków.

Cały film jest napisany i wyreżyserowany przez braci Bretta i Drew Pierce’a. The Wretched to wyjątkowy dodatek do królestwa horrorów. Taki, który zawiera wszystkie najstraszniejsze i najbardziej odrażające elementy diabelskiego projektu potwora. Głównym problemem jest fakt, o którym już wspomniałem, czyli rozterki nastolatków. Z jednej strony jest upiorna parada krwi, która wiąże się z dużą ilością brutalnych scen, a z drugiej mamy dramat dla nastolatków. Dramiat, w którym Ben jest urażony nową dziewczyną swojego taty (Azie Tesfai). Ta aktorka grała w serialu Supergirl. Polecam też obejrzeć sobie ten serial.

The Wretched
Oryginalny tytuł The Wretched
Ranking IMDb 6.3 258 głosów
Ranking TMDb 7.3 7 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Corona Zombies
Pierwsza Noc Oczyszczenia
The Meg 2018
Niewidzialny człowiek 2020
Śmierć nadejdzie dziś 2
Countdown 2019
Upiorne opowieści po zmroku
W wysokiej trawie
The Lighthouse
Behind You 2020
Głębia strachu (Underwater)
Mandy