Thor - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Thor

Thor

Odwaga jest nieśmiertelna.115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Thor online?

Marvel wydał głupi ale przyjemny nowy film oparty na superbohaterze. Cały film nazywa się oczywiście Thor. To starożytny bóg piorunów. Powstanie tego filmu wywołało niezwykłą eksplozję dyskusji związanych z filmem Thor w Internecie. Tysiące krytyków i blogerów na całym świecie walczyło o najlepszy żart Thora. Pojawiało się wiele dziwnych i śmiesznych memów na ten temat. Thor to bardzo kontrowersyjny bohater. Można powiedzieć, że to taki rozpieszczony duży dzieciak. Oglądając ten film czasami wydaje się to być śmieszne, ale mnie po dłuższym czasie oglądania to odrzuciło. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w kolejnej części, czyli Thor: Mroczny Świat. Mam cichą nadzieję, że ogarną trochę tego bohatera.

Thor ma oczywiście broń, która jest ogromnym młotem.  Jest idealnym facetem do posługiwania się takim młotkiem, a przynajmniej tak mu się wydaje. To spadkobierca wielkiego tronu Asgardu. Bohater jest bardzo umięśniony. Kiedy więc dowiaduje się, że pałac rodzinny został prawie przejęty przez garstkę gigantów to decyduje się, aby w końcu dobrze wykorzystać jego broń. Giganci to odwieczni wrogowie Asgardu. Wbrew rozkazom Odyna, on, jego brat Loki i garść jego najlepszych kumpli starają się pokonać te stwory. Nazwałbym ich wręcz nieokiełznanymi bohaterami. Dużo lepiej ogląda mi się inne produkcje Marvela takie jak chociażby Deadpool. Bohater też nie jest jakimś myślicielem, ale jego humor bardzo mi się podoba.

Podoba Wam się to universum?

cały film thor 2011 online cda zalukaj

Natarczywie, nieodwracalnie i bez zbliżania się do patriarchalnego twierdzenia, Thor prowadzi grupę nordyckich bożych nad starożytnym mostem i przekonuje strażnika Asgardu, Heimdalla, granego przez Idrisa Elbę, aby przepuścił ich. Nieuchronnie rozpoczyna się walka i ukaranie jego błędnego syna za jego dyplomatyczną bitwę. Odyn zesłał Thora na ziemię, gdzie został pozbawiony swoich mocy, i musiał zdobyć prawo do ich odzyskania oraz dzierżenia potężnego młota Mjolnira. Ten młot spadł z nim na ziemię. Podobnie jak Excalibur, może go wyciągnąć z ziemi tylko godny kandydat. Thor musi zrozumieć Ziemię i zmądrzeć.

Jedyna rzecz jaka mi się podoba to wprowadzenie Odyna. Moim zdaniem to nawiązanie do Wikingów. To prawie oczywiste, że Odyn nie jest zbyt zadowolony z umyślnego nieposłuszeństwa Thora. Był już na krawędzi koronacji. Teraz Odyn zastanawia się, czy może jego plan nie był zbyt pochopny. Ma nadzieje, że jego syn zmądrzeje i stanie się poważnym mężczyzną, który w przyszłości będzie mądrze rządził królestwem. Odyn ma ogromną nadzieje, że pobyt na Ziemi zmieni jego ukochanego syna. 

Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Thor
Oryginalny tytuł Thor
Ranking IMDb 7.0 708,847 głosów
Ranking TMDb 6.7 13,995 głosów

Reżyser

Obsada

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Natalie Portman isJane Foster
Jane Foster
Kat Dennings isDarcy Lewis
Darcy Lewis
Clark Gregg isPhil Coulson
Phil Coulson
Colm Feore isKing Laufey
King Laufey
Idris Elba isHeimdall
Heimdall
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

SpongeBob Film: Na ratunek
Angry Birds Film 2
Sokół z masłem orzechowym
Blackbird 2020
Terminator: Mroczne przeznaczenie
Escape Room
The Rhythm Section
Plan ucieczki 2: Hades
Upiorne opowieści po zmroku
Avengers: Czas Ultrona
Anna 2019
Stuber