What's happening?

To my ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 111

ONLINE HD 5142 Wyświetleń Report Error

  To my

  To my online

  Mar. 14, 2019USA120 Min.R
  Twoja ocena: 0
  8 3 głosy

  Reżyser

  Jordan Peele
  Reżyser

  Obsada

  Lupita Nyong'o isAdelaide Wilson
  Adelaide Wilson
  Winston Duke isGabriel
  Gabriel "Gabe" Wilson
  Evan Alex isJason Wilson
  Jason Wilson
  Elisabeth Moss isMrs. Tyler
  Mrs. Tyler
  Tim Heidecker isMr. Tyler
  Mr. Tyler
  Winston Duke isGabe Wilson
  Gabe Wilson

  Gdzie oglądać cały film To my online?

  To my to niecierpliwie wyczekiwana kontynuacja przeboju Get Out Jordana Peele’a, nie może pomóc, ale można go porównać do wcześniejszego filmu. Jako politycznie nastawione ćwiczenie gatunkowe łączące horror i humor. Jest to całkowicie utwór z oczywistą fascynacją Peele’a. Filmowa gramatyką w najbardziej zrytualizowanym i przewidywalnym wydaniu. To co się dzieje, gdy dajesz mu szybkie kopnięcie w sumienie społeczne. W Get Out Peele stworzył przerażający, niesamowicie skuteczny świat.  Przylegający do rzeczywistości, w którym rasowy animus i zazdrość rozgrywały się przeciwko doskonałości Stepforda.

  To miejsce jest bardziej rozpoznawalną współczesną Ameryką. Taką, w której szczęśliwa, dobrze dostosowana rodzina zostaje wprowadzona w egzystencjalną walkę z tajemniczymi, nagle wszechobecnymi siłami. Uczciwa wydajność ołowiu nie może zrekompensować braku łuku postaci. Cała jej fizyczność to zmartwienie i złe przeczucia, powietrze zbliżającej się zagłady, które jest telegrafowane przez człowieka niosącego znak w niepokojącym prologu filmu. Dzięki tej sekwencji otwierającej, retrospekcji traumatycznego wydarzenia w młodości Addie, widzowie mają słabe poczucie tego, co ją dręczy. Ale dopóki czterech nieznajomych nie wkroczy do przytulnego miejsca Wilsons, prawda zostanie ujawniona. Bardzo możliwe, że podobnie jak w filmie Rebelia. Ale nie tak do końca.

  Nie tak sobie to wyobrażaliśmy

  Biorąc stronę z Inwazji porywaczy ciała tutaj i obecnej serii Purge, Peele tworzy napięty, pełen grozy dramat domowy, który staje się bardziej brutalny i wstrząsa kośćmi. Jak ujawnia się jego historia życia i śmierci. Podobnie jak w Get Out, okazuje się on biegły w głupawych dowcipach, jak w podsycaniu strachu. Jednak w To my online równowaga jest o wiele bardziej korzystna dla krwi i krwi, z humorem ukazującym się jako krótkie, aczkolwiek ostro skuteczne, pierwiastki śladowe.

  Wszystko po to, by powiedzieć, że radość publiczności z Us jest znacznie bardziej zależna od ich miłości do przerażających filmów, niż od spiczastej satyry, która Get Out łączy się z tak elegancką finezją. Peele nadal chce wypracować poważne pomysły w tym filmie. Takie jak ten o nierówności, materializmie, zazdrości i pozbawieniu praw wyborczych – ale są one zdecydowanie bardziej otwarcie wyrażone.

  Horror czy komedia?

  Zarówno uproszczony, jak i zbyt skomplikowany, Film to my zależy od niektórych z najbardziej oklepanych fraz i przerwań logiki horroru. (Czy wszyscy bohaterowie filmu nie powinni już nigdy wracać do domu i pozostać razem?) Jest też kilka wietrznych przemówień wyjaśniających, dlaczego zachodzą dziwne rzeczy. Widzowie zaczną żałować, że Peele nie podał swojego skryptu jeszcze raz, żeby go zmarnować lub wzmocnić.

  W obecnej postaci film okazuje się być nierówną, choć intrygującą sprawą, która angażuje się w obecne popkultury w deblu (Orphan Black, Counterpart) i równoległych światach (Westworld). Peele ładuje swój film powtarzającymi się motywami. Nie tylko w formie tego biblijnego cytatu, ale także pająków i królików (tak wielu królików). Symbolika jest jednak daleka od najbardziej interesującej rzeczy w filmie i ostatecznie upada pod ciężarem metaforycznym. Znacznie bardziej atrakcyjne są występy, które są niezmiennie doskonałe w całym filmie online. Od upartej słodyczy Duke’a po Mossa i Heideckera – udany zwrot w kłótni z piekła rodem. Jedną z głównych słabości filmu jest brak interakcji między dwiema parami.

   

  To my
  To my
  To my
  To my
  To my
  Oryginalny tytuł Us
  Ranking IMDb 6.9 210,198 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film To my online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film To my online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film To my online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film To my na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono17

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Instynkt przetrwania
  Solid Gold
  Ad Astra
  Botoks
  Pełzająca śmierć (Crawl)
  2067
  Bartkowiak
  Tożsamość strachu
  Tentacles (2021)
  Wirtuoz. Pojedynek zabójców
  Więzień labiryntu: Próby ognia
  Reminiscencja (Reminiscence)