To: Rozdział 2 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
To: Rozdział 2

To: Rozdział 2

PG
Twoja ocena: 0
6 119 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Ciekawa premiera, czyli To: Rozdział 2

Rozdział drugi już za zaledwie kilka miesięcy. Chociaż wiemy, że zawiera prawdopodobnie najbardziej krwawą scenę w historii horroru. Wiemy też, że Bill Hader prawdopodobnie będzie się uśmiechał przez 90% filmu. Nadal nie mamy wglądu w Jamesa McAvoya, który gra jako dorosły Loser Leader Bill Denbrough. Znany także mieszkańcom jako jąkający się Bill). Aby uczcić urodziny aktora, reżyser Andy Muschietti wydał pierwszy obraz pokazujący McAvoya. Oglądaj cały film To: Rozdział 2 online z lektorem w naszym serwisie. Życzymy miłego seansu.

Chociaż samo zdjęcie nie jest niesamowicie ekscytujące to szum dla działu IT wciąż rośnie. Kontynuacja filmu z 2017 roku, który wciąż ma najwyższe oceny. Pochodzi z najnowszej części oryginalnej powieści Stephena Kinga. Klub Losers ‚Club powraca do Derry 27 lat po bitwie z ponadczasowym złem. Młodsze obsady powrócą po retrospekcjach. Ale nowe odrodzone wersje zagrają James McAvoy, Hader, Jessica Chastain, Jay Ryan, James Ransone, Isaiah Mustafa i Andy Bean.

Kolejny wakacyjny horror

Dla fanów powieści kinga polecamy oczywiście cały film Smętarz dla zwierzaków CDA. Chociaż nie jest to ujęcie pełnokrwiste dorosłego wcielenia postaci McAvoya. Postać autorstwa Jaedena Lieberhera w IT. To wygląda na to, że widzimy, jak Bill oddaje się jednemu ze swoich starych nawyków. Jak sugeruje postawa ciała Jamesa McAvoya na zdjęciu. Znów wygląda na to, że Bill jeździ na rowerze. Bardziej niż prawdopodobnie, że to jego dziecięcy rumak – Silver.

Bill z pewnością będzie potrzebował tego roweru i wszelkich innych pomocy ze swoich wspomnień z dzieciństwa. Pomoce jakie może uzyskać, ponieważ on i cały gang Klubu Loser’a ponownie łączą się w Derry. Łączą się po to aby ponownie zająć się złem znanym jako Pennywise The Clown. Po trzydziestu latach względnego spokoju, gdy jego grupa przyjaciół jest rozproszona po całym świecie, będzie potrzebować więcej niż tylko procy.

Andy Muschietti wcześniej potwierdził, że wiele szczegółów zostało poświęconych znalezieniu aktorów, którzy mogliby wyglądać i czuć się jak ich wcielenia z dzieciństwa, zaczynamy dostrzegać, że praca naprawdę się opłaca. Przekonaj się, porównując zdjęcie Jamesa McAvoya powyżej z tym zdjęciem wersji ustawy Jaedena Martella z filmu To: Rozdział 2.

Gdzie oglądać cały film To: Rozdział 2 CDA?

Jak myślicie gdzie obejrzeć cały film To: Rozdział 2? Odpowiedź jest prosta. Podczas gdy będziemy musieli poczekać do końca tego roku, aby zobaczyć, jak wydajność McAvoya oddaje istotę w To: Rozdział 2. To z pewnością istnieje silne podobieństwo między dwoma aktorami na tym zdjęciu z Instagramu Andy’ego Muschiettiego. To nie pierwszy raz, kiedy widzieliśmy wersje dla dorosłych The Losers Club, ponieważ byliśmy traktowani na podstawie materiału z innej sceny na tegorocznym CinemaCon.

Poprzez klipy pokazane nam w TO: Rozdział 2, brzmi to tak, jakby James McAvoy nie był jedynym przykładem dorosłych aktorów, którzy lądują na swoich starych portretach swoich młodszych kolegów. Sporo tego szczególnego spojrzenia na film pokazujący nam Bev Jessiki Chastain i kilka fragmentów innych Loserów pokazanych, sprawia wrażenie, że ognie szumu wokół tego doniosłego finału zaczynają rosnąć wyżej niż kiedykolwiek.

Powieje grozą

IT: Chapter 2 (To: Rozdział 2) atakuje nasze marzenia, koszmary i lokalne teatry 6 września. Jeśli chcesz zobaczyć, co jeszcze zmierza w miesiącach poprzedzających, przejdź do harmonogramu wydań 2019 w celu uzyskania dalszych informacji.

Nie bójcie się, fani horroru! Pojawi się zwiastun TO: Rozdział 2. Nadal nie wiemy dokładnie, kiedy spadnie, ale producent Barbara Muschietti jest tutaj, aby zaoferować fanom pewne zapewnienie, że rzeczywiście jest w przygotowaniu. Fani domagają się, aby pierwszy materiał filmowy pojawił się online, odkąd teaser, oprócz rozszerzonej sceny, został pokazany na CinemaCon na początku tego miesiąca.

Barbara Muschietti ściśle współpracuje z reżyserem Andym Muschietti, który powraca do kontynuacji sequela po tym, jak z powodzeniem wyreżyserował pierwszą część adaptacji Stephena Kinga. Barbara Muschietti niedawno zabrała się do Instagrama, by odsłonić zdjęcie reżysera, a także gwiazdora Javiera Boteta zza kulis. Samo zdjęcie nie ujawniło wiele, ale jej podpis jest bardziej intrygujący. Oto, co miała do powiedzenia.

To: Rozdział 2
Oryginalny tytuł It: Chapter Two

Reżyser

Obsada

James McAvoy isBill Denbrough
Bill Denbrough
Jessica Chastain isBeverly Marsh
Beverly Marsh
Jay Ryan isBen Hanscom
Ben Hanscom
Bill Hader isRichie Tozier
Richie Tozier
Isaiah Mustafa isMike Hanlon
Mike Hanlon
James Ransone isEddie Kaspbrak
Eddie Kaspbrak
Andy Bean isStanley Uris
Stanley Uris
Xavier Dolan isAdrian Mellon
Adrian Mellon
Teach Grant isHenry Bowers
Henry Bowers
Udostępniono885

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zombieland 2: kulki w łeb
Dark Web: Usuń znajomego
Śmierć nadejdzie dziś 2
Truposze nie umierają
Zabawa w pochowanego
Doom: Annihilation
Głębia strachu (Underwater)
Obecność
Dom strachów 2019
Upiorne opowieści po zmroku
Ciche miejsce
Impostor 2019