Togo 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Togo 2019

Togo 2019

113 Min.PG
Twoja ocena: 0
9 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Togo 2019 online?

Cały film Togo 2019 opowiada historię wybuchu z miasteczka Nome. Tutaj w 1925 roku miał miejsce śmiertelny wybuch. Wybuch, który groził zabiciem wielu dzieci z tego miasteczka na Alasce. To małe odosobnione miasteczko znajduje się w pobliżu Koła Podbiegunowego. Cięzko dotrzeć do tego miasteczka w lecie, nie wspominając już o zimie. Natomiast w środku zimy został prawie całkowicie odcięty od dużych miast, takich jak Fairbanks. Jedyną nadzieją na zdobycie leków i pożywienia były psie zaprzęgi. Znów ważną rolę odgrywają czworonogi. Tylko, że to nie musical Koty, a prawdziwa historia.

Gdy zbliżała się śmiertelna, złowieszcza burza, szanse na otrzymanie pomocy wydawały się niemożliwe. To znaczy, dopóki Leonhard Seppala nie stał się pierwszym człowiekiem, który zaczął wędrować po alaskańskiej tundrze. Robił to z paczką psów i mistrzem wiodącym, Togo. Do niego później dołączyli inni muzułmanie, by wspomagać go w tej jakże potrzebnej pracy. Disney uwielbia kręcić filmy o psich zaprzęgach. Kierownictwo studia wyraźnie lubi słabość do trudnych przygranicznych opowieści o twardych arktycznych mężczyznach i ich psich towarzyszach. Kolejną miłością Disneya jest bez wątpienia saga Gwiezdnych Wojen, z serialem Mandalorian na czele. To trochę tak jak serial Wiedźmin dla Netflix.

Disney nie przestaje zadziwiać

Patrząc na 640-kilometrową podróż w obie strony przy temperaturze 60 stopni poniżej zera, Seppala zapuścił się w niepojęte warunki, by spróbować tego, czego nikt wcześniej nie miał. A to, co spotkał i osiągnął, było możliwe tylko dzięki jego sile woli i, oczywiście, najlepszemu przyjacielowi człowieka. Jak wiecie to najlepszymi przyjaciółmi człowieka są psy. Scenariusz Toma Flynna czerpie inspirację z serii z 1925 roku. W której antytoksyny zostały przetransportowane na odległość ponad 600 mil w środku śmiercionośnej burzy zimowej. Pies, któremu udało się to osiągnąć wabił się Balto. Zrobił coś niemożliwego i uratował setki istnieć. Podobnie jak pies z filmu Togo 2019, oczywiście takie jest też jego imię.

Willem Dafoe buduje wiarygodną więź z dobrze wyszkolonym psem. Sceny w filmie są powalające. Zwłaszcza upadek z klifu i przerażający bieg po pękającym lodzie. Te sceny są imponująco wykonane. Na tyle przerażające, że aż żałuję, że ten film nie pojawił się w kinach. Jak wiemy film trafił tylko na nową platformę Disney+. Muszą zachęcić czymś ludzi do skorzystania z ich oferty, bo jak wiecie konkurencja jest duża. Netflix i HBO GO mają swoje produkcje, którymi przyciągają miliony ludzi. To samo robi teraz Disney. Ten film koniecznie trzeba obejrzeć na dużym telewizorze ze świetnymi efektami dźwiękowymi. Nie polecam go oglądać na telefonie czy tablecie. Film straci wtedy swój urok zupełnie.

Togo 2019
Togo 2019
Togo 2019
Togo 2019
Togo 2019
Togo 2019
Togo 2019
Togo 2019
Oryginalny tytuł Togo
Ranking IMDb 8.2 4,805 głosów
Ranking TMDb 7.3 51 głosów

Reżyser

Ericson Core
Reżyser

Obsada

Willem Dafoe isLeonhard Seppala
Leonhard Seppala
Thorbjørn Harr isCharlie Olsen
Charlie Olsen
Michael Gaston isJoe Dexter
Joe Dexter
Julianne Nicholson isConstance Seppala
Constance Seppala
Christopher Heyerdahl isGeorge Maynard
George Maynard
Michael McElhatton isJanet Lindeberg
Janet Lindeberg
Udostępniono35

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pokémon: Detektyw Pikachu
Joker
Nieplanowane 2019
Skłodowska (Radioactive) 2020
Dzięki Bogu
Życzenie śmierci
Deadpool
Kurier 2019
Piranie 2019
Parasite 2019
Green Book
Polityka 2019