Tolkien - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Tolkien

Tolkien

PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Tolkien online?

Cały film Tolkien może nie być taki dobry jak się wydaje. Filmy Władcy Pierścieni były jednym z najbardziej epickich przedsięwzięć w historii kina. To pasuje tylko do tego, że człowiek stojący za tymi opowieściami ma swój własny czas na ekranie, prawda? Taki jest pomysł Tolkiena na nową biografię J.R.R. Tolkien, który gra Nicholasa Houlta jako człowieka, który napisał Hobbit i Władcę pierścieni. Jednak w przeddzień premiery filmu rodzina Tolkiena powiedziała, że nie popiera nowego filmu.

Z pewnością nie jest rzadkością w przypadku rodziny filmu biograficznego krytykowanie filmu. Często zdarza się to po wydaniu filmu. Widać, jak film przejmuje licencję z prawdziwą historią życia, zmieniając wydarzenia w celu stworzenia lepszego filmu, nawet jeśli nie jest to idealnie historyczne. Jednak w tym przypadku THR ujawnia, że nikt z rodziny Tolkiena nie widział tego filmu. Nie krytykują filmu ani żadnego konkretnego elementu. To nie o to chodzi. Zamiast tego wydaje się to być bardziej prewencyjnym posunięciem. Rodzina nie chce mieć żadnych wątpliwości co do tego, jak powstał film. Nikt z rodziny Tolkiena nie wyraził zgody na zrobienie filmu w pierwszej kolejności, a rodzina po prostu zapisuje ten fakt teraz.

Czy fani będą zadowoleni?

Tolkien ma ukazać się 10 maja i opowiada historię autora jako młodego człowieka. W tym o tym, jak wydarzenia w jego życiu, takie jak I wojna światowa, pomogły ukształtować jego życie i doprowadzić do stworzenia epickiego świata fantasy, który jest najbardziej znany dla. Z pewnością zrozumiałe jest, że rodzina J.R.R. Tolkien chciałby powiedzieć światu, że w żaden sposób nie byli zaangażowani w nowy film. Dla niektórych łatwo byłoby założyć, że tak było, wielu, którzy nigdy nie słyszą tego oświadczenia, prawdopodobnie zrobi to właśnie.

W tym samym czasie, ponieważ nikt jeszcze nie widział tego filmu, z pewnością możliwe jest, że Tolkien opowie swoją historię z równą ręką, że rodzina skończy doceniać. Równie możliwe, że film okaże się dobry, nawet jeśli gra szybko i luźno z prawdą. Jeśli film zmieni rzeczy drastycznie w sposób, w jaki rodzina nie lubi, prawdopodobnie usłyszymy o tym więcej od rodziny. Rodzina Dona Shirleya zmagała się z nagrodzonym Oscarem filmem Zielona księga, znanym z tego, że film był pod pewnymi względami niedokładny i nie jest to pierwszy przypadek. Nikt nie lubi oglądać swojej rodziny w negatywny lub niewłaściwy sposób. Jednocześnie czasami historie prawdziwych ludzi są po prostu lepszymi historiami niż cokolwiek, co mógłby napisać autor fikcji.

Tolkien
Oryginalny tytuł Tolkien

Reżyser

Obsada

Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Chłopiec i wilk
Bliźniak (Gemini Man) 2019
Nie otwieraj oczu
Przemytnik 2018
Bad Boy 2020
Raport 2019
El Camino: A Breaking Bad Movie
Matthias & Maxime
(Nie)znajomi 2019
Ciche miejsce
Sokół z masłem orzechowym
Hotel Mumbaj