What's happening?

Tom Clancy’s Without Remorse - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Tom Clancy’s Without Remorse

Tom Clancy’s Without Remorse

Apr. 30, 2021USAR
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Obsada

Jamie Bell isRobert Ritter
Robert Ritter
Cam Gigandet isKeith Webb
Keith Webb
Jack Kesy isThunder
Thunder
Brett Gelman isVictor Rykov
Victor Rykov
Colman Domingo isPastor West
Pastor West

Gdzie oglądać cały film Tom Clancy’s Without Remorse online?

Najbardziej znaną postacią w uniwersum Tom Clancy’s Jack Ryan, poza Jackiem Ryanem, jest były John Clark z Navy Seal. Twardsze i mroczniejsze stworzenie. Oczywiście można go opisać jako zimnego zabójcę . Clark pojawił się w kilku filmach Ryana, czyli „Clear and Present Danger” i „The Sum of All Fears”. Pojawił się też w serialu telewizyjnym z Johnem Krasińskim w roli głównej. Ale nigdy nie był głównym bohaterem filmu. W końcu musiał nastąpić ten właśnie moment.  Dlatego właśnie amazon wyprodukował film Tom Clancy’s Without Remorse online. To idealny film akcji dla każdego widza. Jestem ciekaw jakie będą Wasze odczucia po obejrzeniu tego filmu.

Elitarny Navy SEAL odkrywa międzynarodowy spisek, szukając sprawiedliwości za zabójstwo swojej ciężarnej żony w Tom Clancy’s Without Remorse. To wybuchowa opowieść o pochodzeniu bohatera akcji Johna Clarka. Czyli jednej z najpopularniejszych postaci w uniwersum Jacka Ryana autorstwa Toma Clancy’ego. Kiedy oddział rosyjskich żołnierzy zabija jego rodzinę w odwecie za rolę w tajnej operacji, s. Chief John Kelly ściga zabójców za wszelką cenę. Łącząc siły z innym SEALem i podejrzanym agentem CIA. Misja Kelly’ego nieświadomie ujawnia tajny spisek, który grozi pochłonięciem Stanów Zjednoczonych i Rosji w totalnej wojnie. Jest bardzo rozdarty między osobistym honorem a lojalnością wobec swojego kraju. Niestety Kelly musi walczyć ze swoimi wrogami bez wyrzutów sumienia. Ma ogromną nadzieję uniknąć katastrofy i ujawnić potężne postacie stojące za spiskiem.

Napisy PL czy lektor PL, co wybrać?

W roli głównej oczywiście Michael B.Jordan (Czarna Pantera, Creed 2). Cały film Without Remorse online opiera się na bestsellerze Clancy’ego z 1993 roku o tym samym tytule. Czyli historii, w której John Kelly przeżywa wielką osobistą tragedię i wlewa cały swój żal i złość, aby pokonać międzynarodowy pierścień narkotykowy. Pod koniec książki Kelly zostaje zwerbowany przez CIA pod nową tożsamością Johna Clarka.

Kiedy ówczesna producentka Jordana, Alana Mayo, skontaktowała się z Sollimą w sprawie wyreżyserowania „Bez wyrzutów sumienia”, poprosił ją, aby dowiedziała się, czy „Michael B” jest „gotowy do nakręcenia filmu, w którym cała akcja jest faktycznie wykonywana przez niego” – mówi reżyser. Ponieważ, jak wyjaśnia, „ze sposobu, w jaki pracuję, byłoby naprawdę trudno strzelać z kaskaderami”. Jordan, który jest również producentem na zdjęciu, „pomyślał, że to było ciekawe wyzwanie” i sam wykonał większość akrobacji.

W reżyserii Stefano Sollimy (serial telewizyjny Gomorra, Sicario 2: Soldado) na podstawie scenariusza Taylora Sheridana (Hell or High Water, Wind River), ta adaptacja aktualizuje książkę z czasów wojny w Wietnamie, aby konflikt w Syrii stał się centralnym punktem do akcji, są też inne zmiany – wszystkie dobrze przemyślane i żadna z nich nie zostanie tutaj zepsuta. Ale historia pozostaje ta sama. Jest tutaj Jordan, który również produkuje, i Sollima zdeterminowany, aby zrobić oldskulowy thriller polityczny. Taki pełen ciasnych intryg i przerywany rodzajem uziemionej, silnej akcji, która miałaby Jason Bourne. i Ethan Hunt zaciskający pięści. To co tutaj zobaczycie będzie naprawdę mocne.

Amazon nie przestaje zaskakiwać, czyli Tom Clancy’s Without Remorse online

Reżyser chciał przekazać dokładność Clancy’ego w opisywaniu wewnętrznego funkcjonowania geopolityki i opisywaniu przez niego „doskonałych operacyjnie” procedur wojskowych. „Zachowaliśmy ducha książki w nienaruszonym stanie” – mówi Sollima. Ale zachowując „duszę fabuły”, dokonali kilku znaczących zmian. Jordan, perfekcjonista, nalegał, aby każdy szczegół był poprawny. „Miałem szkolenie Navy Seal. Pracowałem z Buckiem Doyle’em, który jest facetem z piechoty morskiej. Spędziłem z nim dużo czasu na jego ranczo, szkoleniu strzeleckim i szkoleniu taktycznym. Pracowałem z Jamesem Deverem, który również jest byłym żołnierzem piechoty morskiej: szkolenie z bronią, materiały wybuchowe, nurkowanie, skoki spadochronowe, wypadki lotnicze… – Ma uśmiech człowieka, który wie, że został uwolniony. „Jest dużo akcji”. Tak w skrócie wyglądał wywiad z producentem.

Tom Clancy’s Without Remorse pojawi się na Amazon Prime Video 30 kwietnia. Aby uzyskać znacznie więcej informacji od Michaela B. Jordana, a także reżysera Stefano Sollimy i Jodie-Turner Smith, współgwiazdy, kupują egzemplarz nowego wydania magazynu Total Film, który trafia półki w ten piątek, 2 kwietnia. Sprawdź poniżej nowe okładki. W adaptacji Sollimy, po tym, jak rosyjscy żołnierze zabijają rodzinę Kelly’ego. W tym jego ciężarną żonę. Z powodu roli Kelly’ego w tajnej operacji przeciwko nim w Syrii wyrusza na misję, której celem jest wymierzenie sprawiedliwości za ich morderstwa. Ścigając zabójców wraz z koleżanką z SEAL Karen Greer (Jodie Turner-Smith) i agentem CIA Robertem Ritterem (Jamie Bell), Kelly zaczyna odkrywać międzynarodowy spisek, który grozi wywołaniem wojny między USA a Rosją.

Tom Clancy’s Without Remorse
Tom Clancy’s Without Remorse
Tom Clancy’s Without Remorse
Oryginalny tytuł Tom Clancy's Without Remorse
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Angry Birds Film 2
Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw
Wonder Woman
Sentinelle (2021)
Dreamland 2020
Pierwsza Noc Oczyszczenia
O wszystko zadbam
Niedosyt (Swallow) 2020
Mroczne wody
Hotel Mumbaj
After 2019
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)