Tony Halik - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 693 Wyświetleń

  Tony Halik

  Tony Halik

  Sep. 30, 202090 Min.
  Twoja ocena: 0
  7 1 głos
  what going on?

  Opis

  Gdzie oglądać cały film Tony Halik online?

  Wszystko to trwało w zupełnie innych czasach niż obecne. W czasach, gdy nikt nie przypuszczał, że będzie coś takiego jak Instagram. Teraz zdjęcia z egzotycznych krajów możemy zobaczyć właśnie tam. Kiedyś to właśnie Tony Halik był dla wielu Polaków przewodnikiem po odległych krainach. Pokazał ludziom wiele ciekawych miejsc na Ziemi. Podejrzewam, że wiele osób nawet nie słyszało o takich miejscach. Ten gość przeżył coś wspaniałego. Jego życie to jedna wielka przygoda. Wspaniały dokument, który podoba mi się bardziej niż film Skandal Ewenement Molesty. Mimo iż jestem ogromnym fanem rapu.

  Można powiedzieć, że Tony Halik znał wszystkich i w dodatku wszystkich filmował. To dziwne, ale wszyscy chcieli z nim rozmawiać. Rozmawiał z takimi ludźmi jak Królowa Elżbiera, Fidel Castro, czy Richard Nixon. Film dokumentalny online to historia człowieka, który stworzył własną legendę z takim sukcesem, że wciąż nie wiemy, co jest w niej prawdą. Cały materiał powstał na podstawie niepublikowanych wcześniej nagrań z prywatnych archiwów Tonego Halika i Elżbiety Dzikowskiej. To coś niesamowitego zobaczyć taki materiał. To cały film o prawdziwej legendzie i wspaniałym podróżniku.

  Prawdziwy świat przygody

  Halik przez wiele lat był postacią kultową, ale pamięć o nim powróciła dopiero w ostatnich latach dzięki książce Tu byłem, Tony Halik. Jeżeli czytaliście to powinniście wiedzieć, że film musi być świetny. Film dokumentalny, który właśnie trafił do kin, to kolejny rozdział w historii niesamowitego człowieka, który zawsze żył po swojemu. Obraz Marcina Borchardta jest tak naprawdę wykonany w 100% z materiałów archiwalnych przechwyconych przez Halika lub jego bliskich. To już świadczy o sile filmu. Zachęcam mocno do jego obejrzenia, nie będziecie zawiedzeni. Niestety kino dokumentalne często musi opierać się na resztkach materiałów lub rekonstrukcjach. Tym razem można powiedzieć, że jest inaczej.

  Tony Halik online jest filmem od pierwszej do ostatniej minuty, wypełnionym atrakcyjnym oryginalnym materiałem. Tony Halik, a właściwie Mieczysław Sędzimir Antoni Halik, urodził się 24 stycznia 1921 roku w Toruniu, zmarł 23 maja 1998 roku w Warszawie. W filmie widzimy go jak żegluje czy nurkuje na rafie koralowej, odwiedzamy też jego meksykańską ojczyznę. Halik był nie tylko podróżnikiem, ale także doświadczonym reporterem i wieloletnim korespondentem dla gigantów, takich jak NBC i LIFE. Był najsłynniejszym polskim podróżnikiem, dziennikarzem, pisarzem, kamerzystą, fotografem i autorem podróżniczych programów telewizyjnych. Jest idolem takich ludzi jak Martyna Wojciechowska, czy Wojciech Cejrowski. Ale chyba nic w tym dziwnego.

  Tony Halik
  Oryginalny tytuł Tony Halik
  Udostępniono0
  10 Komentarzy
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
  Laura Piotrowska
  Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Sekretna miłość 2020
  Ikar. Legenda Mietka Kosza
  Maddy 2020
  Pętla 2020
  Rosyjska Piątka
  Made in Senegal
  Najświętsze serce
  I młodzi pozostaną
  Tylko Nie Mów Nikomu
  Showbiz Kids
  Ostatnia góra 2019
  Marianne i Leonard: Słowa miłości
  ×
  Życzymy miłego seansu!