Totem - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Totem

Totem

Dwóch braci postanawia okraść bandytów zajmujących się handlem narkotykami.124 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

ogladaj online

Gdzie oglądać online cały film Totem?

Fabuła filmu Totem jest w zasadzie bardzo prosta. Dziki (Karol Bernacki) po wyjściu z więzienia zostaje ochroniarzem w nocnym klubie. Ma dziewczynę o imieniu Dagmara, która w tym klubie jest tancerką. Ambicja każe mu szukać lepszego życia i młody chłopak za wszelką cenę chce się wybić z nizin społecznych. Wzorem dla niego jest jego brat Igor. To gangster stojący na czele liczącej się na mieście grupy przestępczej. Ten jednak nie chce, aby Dziki wszedł do jego szemranego świata. Bardzo podobną fabułę ma nowy film Bad Boy 2020. Zresztą każdy brat chce dla drugiego zawsze jak najlepiej. Nikt nie chce żeby rodzina popełniała te same błędy. Wiadomość o ciąży Dagmary zbiega się z brutalnym potraktowaniem dziewczyny przez grupę klientów. Dziki dowiaduje się o dużej transakcji na nielegalnym rynku narkotyków. Postanawia zemścić się na ludziach, którzy chcieli skrzywdzić jego dziewczynę i z pomocą Igora decyduje się obrabować bandytów. 

Te zachowania powodują niekończącą się zemstę i walkę gangów. Cały film Totem to brutalne kino, które pokazuje prawdziwy gangsterski świat, a w jednej z głównych ról nie ma nic prócz samozwańczego króla Albanii, Popka. Można go porównać do filmów Patryka Vegi. Reżyser zawsze chciał, aby jego filmy ujawniały tajemnice, które wcześniej były ukryte przed publicznością. W końcu jego Pitbull i Botoks zgromadziły silną i bardzo specyficzną publiczność. Pokusa dla tego samego patentu w przypadku filmu Totem może dać zadowalające wyniki pod względem oglądalności. Niestety tak samo jak w przypadku Vegi nie satysfakcjonuje wymagającej publiczności. 

To film gangsterski z raperem Sobota

Delikatna fabuła w filmie Totem to psychologia małych postaci. Uderzenie bez wyraźnego kierunku jest nudne i mylące. Bohaterowie czasami bez celu biegają po kadrze i cicho mruczą. W Polsce kino gangsterskie na zawsze potępiało kreatywność Patryka Vegi. Można powiedzieć, że przez swoje filmy Vega stał się artystą tego gatunku. Podejrzewam, że film miał taką oglądalność i popularność tylko dla tego, że wystąpili w nim znani raperzy. Postacie, które są idolami młodego pokolenia. Dlatego właśnie 80% publiczności, która widziała ten film ma przedział wieku 15-25 lat. To nic dziwnego, bo niestety w takich czasach żyjemy.

Kwestia udziału Popka powinna zostać wyjaśniona. Niezależnie od naszego podejścia musisz mu powiedzieć, że jest kolorową postacią, która niegdyś kojarzyła się z działalnością przestępczą. W przypadku dla filmu Totem jest ogromnym atutem. Najważniejsze jest to, że tak jak napisaliśmy wyżej po prostu gwarantuje dobrą reklamę. A kino światowe cieszyło się z jego używania i zaliczało go do głównych bohaterów, będąc widzianym w filmie przez mniej niż 30 sekund. Uwierzcie, że niektórzy chcieli obejrzeć ten film właśnie dla tych 30 sekund. Natomiast poważniejsza publika wprost śmieje się z tego pseudo gangsterskiego filmu i nie ma co się dziwić, bo film jest po prostu słaby.

Totem
Totem
Totem
Totem
Totem
Oryginalny tytuł Totem
Ranking IMDb 5.1 52 głosów
Ranking TMDb 1.5 2 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Za szybcy, za wściekli
Szybcy i Wściekli
Kobiety mafii
Shaft 2019
Skok stulecia
Plagi Breslau
Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
Złodziej i oszustka 2019
John Wick 3
Bez litości 2
Zabójczy rejs
Pitbull. Ostatni pies
×
Życzymy miłego seansu!