What's happening?

Trzy kroki od siebie - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

ONLINE HD 151533 Wyświetleń Report Error

  Trzy kroki od siebie

  Trzy kroki od siebie

  Mar. 15, 2019USA116 Min.PG-13
  Twoja ocena: 8
  8.7 104 głosy

  Gdzie oglądać cały film Trzy kroki od siebie online?

  Claire była młodą kobietą, która dostała w ręce śmieci, ale wciąż wygrywała. Żyła swoim życiem pomimo mukowiscydozy. I choć zmarła w ubiegłym roku w wieku 21 lat, osiągnęła tak wiele. Inspirowała tysiące, przypominając wielu z nas o przewlekłej chorobie, że nie jesteśmy sami; założyła nawet własną organizację charytatywną, aby pomóc innym żyjącym z przewlekłą chorobą. Kiedy dowiedziałem się, że Claire była konsultantką w filmie Trzy kroki od siebie o przewlekłej chorobie i długoterminowym pobycie w szpitalu jako nastolatek, nie mogłem się doczekać, aby to zobaczyć. Byłem tak pewien, że nie zgubi właściwych wiadomości i chociaż niestety zmarła przed wydaniem filmu, jej wpływ jest jasny w całym filmie.

  Świadomość w Five Feet Apart

  Bohaterka, Stella, była pod silnym wpływem Claire. Od jej wyglądu, przez jej stosunek do choroby. Oglądanie filmu przypomniało mi o pozytywnym wpływie, jaki Claire wywarła na mnie za każdym razem, gdy oglądałem jeden z jej filmów, lub zobaczyłem coś o jej dobroczynności online.

  Jako fan i zwolennik Claire, ukryte pisanki w całym filmie, które jej towarzyszyły, sprawiły, że się uśmiechnęłam. Stella tworzy własne filmy na YouTube, takie jak Claire, aw jednej scenie można zobaczyć wideo zatytułowane „Claire’s Place Foundation” (nazwa organizacji charytatywnej utworzonej przez Claire). Haley Lu Richardson całkowicie zabiła swojego występu jako Stella, robiąc Claire, producentów i każdą cierpiącą na przewlekłą chorobę sprawiedliwość. Inspirujące przemówienia Stelli w całym filmie są niewiarygodnie przypominające rozmowy Claire. Całkowicie zamknęli energię, optymizm i determinację Claire.

  Jednak Stella nie była jedyną relatywną postacią w filmie. Jej zainteresowanie miłosne, Will, przedstawiany niesamowicie przez Cole’a Sprouse’a, wydaje się być złym chłopcem, który jest tak nieodparty. Jednak dla tych z nas, którzy wiedzą lepiej, jego stosunek do życia jest czymś więcej. Przez całe życie, wiedząc, że umrze młodo, Will zdecydował, że nie ma sensu z tym walczyć. Jego nieostrożny bunt jest znakiem, że wydaje się, że nie ma o co walczyć.

  Ciekawe wiadomości dla fanów filmu Trzy kroki od siebie

  Jaki jest sens spędzania lat w szpitalu, walcząc o życie, kiedy umrzesz na końcu? To naprawdę nie ma sensu żyć; w rzeczywistości ledwo przeżywa. Perspektywa Willa jest taka, że ​​każdy wojownik z przewlekłą chorobą przejdzie w pewnym momencie, czasami nawet więcej niż raz. Wyzwaniem jest znalezienie tego, o co warto walczyć. W przypadku Willa to Stella przypomina mu, że jego życie wciąż może mieć cel. Trzy kroki od siebie to fantastyczny film, który mogę polecić każdemu.

  Inną postacią, którą mogę znaleźć blisko spokrewnioną, jest najlepszy przyjaciel Stelli, Poe, kolejna nastolatka z przewlekłą chorobą, którą gra Moises Arias. Poe zapewnia dużą część komicznej ulgi, ale ma też swoje poważne chwile. Wkrótce do 18 roku życia Poe martwi się, kto zapłaci za leczenie w szpitalu, gdy jest już dorosły. Zerwał poważny związek, aby nie być dla nich ciężarem, ale jest świadomy, że ciężar spada wtedy na jego rodziców.

  Chociaż wiem, że nie jestem obciążeniem dla moich przyjaciół i rodziny, zdarzają się sytuacje, w których widzę, jak duży wpływ wywierają na nich moje choroby, więc całkowicie rozumiem, skąd pochodzi Poe. Byłem także ostrożny w nawiązywaniu relacji, wiedząc, jaki wpływ mogą mieć moje choroby na mojego partnera. Rzeczy, które głos tych bohaterów są rzeczami, które w pewnym momencie przeszły przez większość, jeśli nie wszystkie, głowy bojowników przewlekłej choroby. Słuchanie ich na głos jest trudne, ale także przypomniało mi, że nie jestem sam w tej walce. Są inni, którzy czują się tak, jak ja, a wiele osób chce nas wspierać bez względu na wszystko.

  Problem z próbą uczynienia choroby „relatywną” dla zdrowych ludzi

  Ostatnim sposobem na to, że film naprawdę ze mną związany był kluczowy przekaz. Film próbuje przekazać, jak izolowana przewlekła choroba może kogoś zrobić. Głównym sposobem jest wyjaśnienie, w jaki sposób ludzie z mukowiscydozą muszą pozostawać w pewnej odległości od siebie, aby nie rozprzestrzeniać bakterii. Każdy z osłabionym układem odpornościowym zrozumie to do pewnego stopnia, chociaż dla osób z mukowiscydozą jest to jeszcze bardziej istotne. Jednak jeden z moich stanów chorobowych wpływa na moje nerwy w całym ciele, powodując cały ból przez całą dobę. Trudno jest ocenić, jak zły jest ten ból, ale wszystko, o czym mogę pomyśleć, to porównać z tym, kiedy mam złamane kości, które nie były tak bolesne.

  Kiedy coś mnie dotyka, sprawia, że ​​ból jest jeszcze gorszy; to może być moje ubranie, ktoś mnie omiata, a czasem nawet powietrze wieje na mnie. Było niezliczoną ilość razy, kiedy byłem zwinięty w kłębek, płakałem z bólu i wszystko, czego pragnąłem, to uścisk, a mimo to nie mogę znieść, aby ktokolwiek podszedł do mnie. Przytulanie, trzymanie się za ręce, wszystkie te zwykłe pocieszające rzeczy są mi zabrane. Brzmi głupio, ale dopóki nie będziesz mógł się dotknąć, nie rozumiesz, jak ważne jest to połączenie. To jak być odizolowanym od świata, od życia.

  Trzy kroki od siebie
  Trzy kroki od siebie
  Trzy kroki od siebie
  Oryginalny tytuł Five Feet Apart
  Ranking IMDb 7.2 38,419 głosów
  Ranking TMDb 8.2 469 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Trzy kroki od siebie online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Trzy kroki od siebie online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Trzy kroki od siebie online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Trzy kroki od siebie na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono758

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Był sobie pies 2
  Zieja 2020
  Dżungla
  Palm Springs
  Richard Jewell
  Skazani na siebie
  Mowgli: Legenda Dżungli
  Ptak, który zwiastował trzęsienie ziemi
  Dwóch ojców
  Uczciwy złodziej (2020)
  Na rauszu (Druk)
  Narodziny gwiazdy