Turniej główny - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Turniej główny

Turniej główny

103 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Turniej główny online?

Można śmiało stwierdzić, że w filmie Turniej główny reżysera Jaya Karasa jest trochę magii. Wydaje mi się, że tę magię dostrzegą jednak tylko najmłodsi widzowie. Chyba, że wśród dorosłych znajdą się „duże dzieci„. Cały film koncentruje się na dzieciach, a w szczególności wokół prześladowanego zawodnika. Takiego, który bierze udział w profesjonalnym konkursie zapaśniczym po znalezieniu maski. Film reprezentuje wszystkie założenia marki korporacji i odpowiednio maskuje je w uroczystej, przyjaznej rodzinie formie. Jednak i tak pewnie z takich filmów walki widzom bardziej spodoba się Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge. To coś wspaniałego. Wielu z nas pewnie grało w tę grę jeszcze na pegazusie. 

Oczywiście od razu na początku filmu widzimy logo Netflix, a następnie logo WWE. Głównym bohaterem jest 11-letni dzieciak, który marzy o byciu zawodowym zapaśnikiem. Jego pokój jest zaśmiecony i ozdobiony plakatami, koszulkami, figurkami i innymi towarami tej marki. Wiecie jak takie rzeczy działają na najmłodszych widzów. Reklamy są tak skonstruowane, żeby właśnie Ci najmłodsi pożądali te zabawki. Jego sława zapaśnicza ożywa tylko w wyobraźni. W rzeczywistości jego postura i poważny brak zaufania utrudniły mu osiągnięcie celów zawodowych. Rutynowo jest także celem zastraszania w szkole przez trio złych kolegów z klasy. Tego akurat bardzo nie lubię. Nie mogę patrzyć jak ktoś się nad kimś znęca.

To kolejna ciekawa pozycja do obejrzenia

Niestety ale mama porzuciła rodzinę. Mieszkają razem z ojcem mechanikiem i wspaniałą kochającą babcią. Filmy online przybierają teraz bardzo różną formę przekazu. Tutaj można zauważyć, że nie wolno się poddawać. Trzeba dążyć do celu i pokonywać przeciwności losu. Cały film Turniej główny nadaje się idealnie na niedziele popołudnie. Pewnie zdajecie sobie sprawę o cudownym fenomenie rozrywki multimedialnej, jakim jest WWE. Szczególnie w Stanach Zjednoczonych. 

Leo (Seth Carr) zmienia drastycznie swoje życie po tym, jak odkrywa ukryte pudełko zawierające śmierdzącą starą maskę zapaśniczą. To, co Leo ma w posiadaniu, to mistyczny totem, który przekształca go z totalnego maniaka w totalny unikat. Mimo, że nie zmienia swojego wyglądu, założenie przebrania daje mu super siłę, głębszy głos. To jest jego źródło siły, pewności siebie i energii. Każdy z nas w dzieciństwie pewnie miał taką rzecz, która według nas była magiczna. Teraz nasz bohater zamierza wygrać turniej zapaśniczy.

Turniej główny
Turniej główny
Turniej główny
Oryginalny tytuł The Main Event
Ranking IMDb 4.6 594 głosów
Ranking TMDb 6.4 15 głosów

Reżyser

Jay Karas
Reżyser

Obsada

Seth Carr isLeo Thompson
Leo Thompson
Tichina Arnold isDenise Thompson
Denise Thompson
Adam Pally isSteve Thompson
Steve Thompson
Ken Marino isFrankie
Frankie
Keith Lee isSmooth Operator
Smooth Operator
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Sztuka ścigania się w deszczu
Scooby-Doo! 2020
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Johnny English: Nokaut
Zakochany bogacz
Witajcie w Marwen
Przepraszam, że przeszkadzam
Truposze nie umierają
Jojo Rabbit
Mamma Mia! Here We Go Again
Jak poślubić milionera
Miłość mojego brata