Turu. W pogoni za sławą - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Turu. W pogoni za sławą

Turu. W pogoni za sławą

80 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Turu. W pogoni za sławą online?

Cały film opiera się na słynnej postaci popularnej piosenki. Tą postacią jest oczywiście Turu, czyli zwariowana kura. Turu. W pogoni za sławą to film animowany koprodukowany zarówno przez Hiszpanię, jak i Argentynę. Film opowiada historię Turuleca, kury, która nie jest w stanie znieść jaj. Postrzegana jako dziwna kura, nie ma ona miejsca na farmie. Na szczęście jest adoptowana przez starszą kobietę o imieniu Isabel. To była piosenkarka. Ich życie zmienia się na zawsze, gdy Isabel zdaje sobie sprawę, że Turuleca rozumie ludzi, i nie tylko. Szalona kura potrafi mówić i śpiewać. To coś bardzo nietypowego i rzadkiego. Animacja ma jeden z lepszych soundtracków zaraz po filmie Mulan 2020.

Kura ma jeden z najpiękniejszych głosów, jakie Isabel kiedykolwiek słyszała. Jednak pewnego dnia stara nauczycielka i przyjaciółka kury ma wypadek i traci pamięć, co zmusza ją do przeniesienia do miasta. Filmax to jedna z największych hiszpańskich firm zajmujących się produkcją, dystrybucją i sprzedażą. Zdecydowanie przyczyniła się do sukcesu filmu Turu. W pogoni za sławą. Jest to sygnał, że niezależne animowane filmy są poszukiwane przez niedocenianych rodzinnych odbiorców. Jednak i tak podejrzewam, że większość fanów czeka na film Bloodshot 2020 z Vin Diselem w roli głównej. Czyli coś co tygryski lubią najbardziej.

Czy ta hiszpańska animacja poradzi sobie na światowym rynku?

Jedynym celem podróży jest spotkanie jej przyjaciółki Isabel. Po drodze kura odnajdzie siebie i swój talent, a nawet odniesie sukces w ramach występów Cyrku Daedalusa. Ale nie wszystko będzie dla Turuleci takie łatwe. Kura będzie musiała zmierzyć się po drodze ze złymi postaciami. Takimi jak na przykład dyrektor Cyrku Daedalusa Armando Trampas. Cały film Turu. W pogoni za sławą ukazał się 1 stycznia.  Swoje głosy do filmu udzielili tacy aktorzy jak Eva Hache (Turuleca) i José Mota (Armando Trampas). To naprawdę ciekawy aktorzy, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tej animacji.

Ten film to czwarty tytuł filmów animowanych od Filmax w 2019 roku. Wcześniej mogliście zobaczyć takie produkcje jak  The Lunnis and the Great Fairy Tales Adventures od Juana Pablo Buscarini oraz film Wyprawa Magellana. W latach 2003–2011 Filmax stał się czołową hiszpańską siłą animacji. Wyprodukował wspaniałe tytuły. Między innymi El Cid – Legenda o mężnym rycerzu, Stefan Malutki i Nocturna. To animacje znane na całym świecie, które spodobały się wielu najmłodszym widzom. Natomiast jak wiecie hiszpański klimat ma w sobie to coś.

Turu. W pogoni za sławą
Oryginalny tytuł La Gallina Turuleca
Ranking IMDb 5.8 27 głosów
Ranking TMDb 6 3 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

LEGO PRZYGODA 2
Hotel Transylwania 3
O Yeti!
Praziomek 2019
Gang zwierzaków
Piotruś Królik
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Rodzina Addamsów 2019
Salma w krainie dusz
Klaus 2019
Kraina lodu 2
Justice League Dark: Apokolips War