Tylko sprawiedliwość - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Tylko sprawiedliwość

Tylko sprawiedliwość

136 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Tylko sprawiedliwość online?

Akcja filmu Tylko sprawiedliwość rozgrywa się w Alabamie. Dokładniej w małym miasteczku Monroeville, w którym mieszka autor książki To Kill a Mockingbird – Harper Lee. Mieszkańcy są dumni ze swojego literackiego dziedzictwa. Każdy mieszkaniec wskazałby dwa słynne miejsca. Albo muzeum albo sąd. w którym Lee kazał Atticusowi Finchowi obronić czarnoskórego mężczyznę fałszywie oskarżonego o gwałt. To punkt orientacyjny w dziedzinie praw obywatelskich. Pewnie wielu z Was wolałaby obejrzeć film bardziej trzymający w napięciu. Na przykład  o potyczkach mafii taki jak Zdrajca 2019. Ale myślę, że nie zawiedziecie się po obejrzeniu tego filmu.

W tej adaptacji prawdziwej historii idealistyczny młody prawnik Bryan Stevenson podejmuje przypadki więźniów skazanych na śmierć. Jego największe wyzwanie to reprezentowanie skazanego mordercę Waltera „Johnny’ego D” McMillana. System brutalnie potraktował tego człowieka. To pokazuje, że nikomu nie można ufać, nawet władzom. To trochę jak w filmie Guns Akimbo. Prawnik musi wykorzystać swoje umiejętności, aby ocalić niewinnego człowieka.

Wolicie oglądać z napisami czy z lektorem?

Czy uda im się dowieść niewinności? Czy sprawiedliwość tym razem wygra? Przekonajcie się sami. Sąd skazał czarnoskórego, którego gra Jamie Foxx za zabicie białej kobiety o imieniu Ronda Morrison. Prokuratorzy powiedzieli, że wszedł do pralni 1 listopada 1986 roku i zastrzelił ją. W procesie, który trwał zaledwie półtora dnia, został osądzony i skazany przez prawie całkowicie białą ławę przysięgłych, która zaleciła życie w więzieniu. Sędzia uznał, że wyrok nie jest wystarczająco surowy, i wymierzył karę śmierci. Nie wiadomo czy tym razem wygra tylko sprawiedliwość.

Nieważne, że głównym świadkiem przestępstwa był skazany przestępca, który miał wiele powodów, by wrobić McMilliana. Nie wspominając o braku motywów lub dowodów fizycznych. Nie wspominając o tym, że wielu świadków twierdziło, że w tym momencie był w innym miejscu. Miał alibi, a i tak został Skazany na śmierć. Pewnie stało się tak dlatego, że świadkowie byli czarni. Rasizm w Ameryce w tamtych czasach był na porządku dziennym. W ten brutalny krajobraz wkracza absolwent Harvardu Bryan Stevenson. Na początku prawnik nie jest w stanie pojąć dlaczego system tak bardzo chce ukarać niewinnego człowieka.

oglądaj cały film tylko sprawiedliwość online cda zalukaj

Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Tylko sprawiedliwość
Oryginalny tytuł Just Mercy
Ranking IMDb 7.5 10,134 głosów
Ranking TMDb 8.2 157 głosów

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isBryan Stevenson
Bryan Stevenson
Jamie Foxx isWalter McMillian
Walter McMillian
Brie Larson isEva Ansley
Eva Ansley
O'Shea Jackson Jr. isAnthony Ray Hinton
Anthony Ray Hinton
Rafe Spall isTommy Champan
Tommy Champan
Rob Morgan isHerbert Richardson
Herbert Richardson
Tim Blake Nelson isRalph Myers
Ralph Myers
Steve Coulter isJudge Buren
Judge Buren
Mary Kraft isProfessor Bartholet
Professor Bartholet
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Słodziak (Honey Boy) 2019
Piranie 2019
Mrok 2018
Przypływ wiary
Święta nie na bogato
Yip Man 4
Matthias & Maxime
Zieja 2020
Operacja bracia
Downton Abbey
Waves 2019
The Banker 2020