Ultras 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Ultras 2020

Ultras 2020

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Ultras 2020 online?

Cały film Ultras 2020 online rozpoczyna się od oświadczenia, że ​​jest to całkowita fikcja. Producenci od razu zaznaczyli, że ​​nazwiska i nazwy własne nie są oparte na rzeczywistości. Podkreślili od razu, że żadni neapolitańscy pseudokibice (ultrasi) nie byli zaangażowani w ten film. Słowo ultras to włoski termin dla chuliganów piłki nożnej. Byłem w szoku, że ten termin pochodzi akurat z języka włoskiego. Film wydaje się bardzo realistyczny, na pewno bardziej niż film Vegi, czyli Bad Boy 2020 online, który ma podobną tematykę. Więc czy to nowe przedstawienie zorganizowanej firmy z bardzo, bardzo brutalnymi gośćmi chwyta dramat, czy tylko kopnięcie w głowę?

Każdy, kto widział film Hooligans z Charlim Hunnamem to znałby fanatyzm futbolu, który istnieje w wielu krajach brytyjskich i europejskich. Te kluby piłkarskie są tak ukształtowane w utrzymaniu reputacji, że często uciekają się do przemocy. Nowy dramat sportowy od Ultras 2020 od Netflix działa w tym samym kierunku i obraca się wokół podobnego braterstwa. Braterstwa, które zaczyna się rozpadać, gdy jego członkowie są zaślepieni nienawiścią, polityką i ogromną różnicą pokoleniową. Zresztą sami wiecie jak wyglądają pseudokibice w Polsce. Powstało już wiele dokumentów na ten temat, a w wiadomościach ciągle słyszymy o ich wyczynach. Głośno jest teraz na temat pseudokibiców Ruchu Chorzów. Głośno też jest na temat modelki z zespołem downa, która podbija światowy rynek mody. Powstał nawet o niej film i nazywa się Maddy 2020. Warto obejrzeć, jest mocny i podejrzewam, że nie jeden uroni łzy,

Kolejny film pokazujący pseudokibiców

Film Ultras online pokazuje nam Sandro (Aniello Arena). To kibic, którego władze zablokowały całkowicie na arenie piłkarskiej. Musi zgłaszać się na posterunek policji i podpisywać odpowiednie papiery. To lider zwolenników klubu piłkarskiego Napoli. Jednak w przeciwieństwie do filmu Hooligans to postacie z filmu Ultras pozostają jednowymiarowe do końca. Wiele z ich punktów fabularnych pozostaje nierozwiniętych. Co więcej, jako widz nie można ustalić, czy film stanowi ostrzeżenie dla osób zaangażowanych w te społeczności, czy też rzeczywiście zamierza wspierać tę pozornie toksyczną subkulturę. Ciężko jest to wywnioskować. Istnieje kilka filmów o podobnych motywach. Ten film jest całkiem ciekawy.

Osobiście bardzo nie lubię tej dziwnej społeczności jaką są pseudokibice. Nie cierpię wręcz faktu, jak grube ryby wpajają młodym ludziom nienawiść. Po prostu wykorzystują ich jako takich swoich wojowników. Takie osoby od razu są uczone nienawiści do przeciwnego klubu. Często jednak liderzy tych klubów robią ze sobą interesy, a Ci mali wojownicy starają się udawać mafiozów. Niestety ale czasami sobie myślę, że naoglądali się za dużo filmów tego typu. Natomiast jak sami wiecie ten problem występuje wszędzie, co jest dla mnie przerażające. Jednak wracając do tematu tego konkretnego filmu to najbardziej podobała mi się krótka gra aktorska Antoni Truppo. Czyli ta aktorka według mnie wprowadza ciekawy klimat w tym filmie.

Ultras 2020
Oryginalny tytuł Ultras
Ranking TMDb 6.4 145 głosów
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kurier 2019
The Informer 2019
Mowgli: Legenda Dżungli
Zenek 2020
Downton Abbey
Nienawiść, którą dajesz
Raport 2019
Oficer i szpieg (J’accuse) 2019
Zew krwi 2020
Przykładny obywatel 2019
Złodziej i oszustka 2019
Szybko i Wściekle