Underdog 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Underdog 2019

Underdog 2019

120 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.1 14 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Underdog 2019 online?

Cały film Underdog 2019 zapowiada się świetnie. Kosa (Eryk Lubos) jest zawodnikiem MMA, który ma już za sobą czasy świetności. Trochę przypomina mi to film Psy 3: W imię zasad. Zostawił sport niełasce po tym, jak został zdyskwalifikowany za branie nielegalnych substancji. Niestety ale doping jest nielegalny i każdy powinien o tym dobrze wiedzieć. Wielu wspaniałych sportowców przez to poległo. Teraz pracuje jako ochroniarz w lokalnym klubie nocnym w Ełku, a jego dni mijają. Na ogół jest to wrak człowieka, który ciągle pije alkohol. Upija się do nieprzytomności, żeby zapomnieć. Jednak los daje mu szansę na zmianę życia. Jego były rywal Deni Takaev (Mamed Khalidov) poprosił go aby po raz ostatni wszedł z nim na ring. Czy to pomoże bohaterowi wrócić do normalnego życia?

Underdog to termin sportowy dla gracza, który jest skazany na porażkę i nie ma nic do stracenia. Być może najbardziej znanym tego typu filmem był Rocky Balboa. W którym grał oczywiście Sylvester Stallone. Teraz można go podziwiać jako trenera w filmie Creed 2. Słabszy film w reżyserii Macieja Kawalskiego nawiązuje do legendarnego serialu o bokserze z Filadelfii, który jest także kinem sportowym. W rezultacie nie jest wolny od wzorców charakteryzujących ten konkretny gatunek filmowy. Najpierw upadnij na dno, później powstań, zacznij trenować i wreszcie dostań szansę na odkupienie. Wszystko to można zobaczyć w filmie Underdog. Klasyczny film o sportowcach. Takich historii możemy zobaczyć wiele.

To pierwszy taki film o sportach walki

Twórcy filmu Underdog kierują go głównie do fanów MMA i KSW. W tej historii historia nie jest ważna, której finał nie jest trudny do przewidzenia. Fani tego sportu zobaczą nie tylko wiele znanych twarzy wojowników, promotorów i dziennikarzy. Zobaczą również wiele scen treningowych głównego bohatera. Pięknie zaimplementowane, trzeba przyznać, ale niestety jest to strasznie długie. Wszyscy, którzy lubią krótkie reklamy przed walkami MMA, będą zachwyceni, bo tak właśnie wygląda ten film. Z drugiej strony wątek rosyjskich gangsterów nie był zbyt przekonujący. Zwiększa dramat filmu Macieja Kawalskiego, ale prawdopodobnie nie jest jeszcze w pełni przemyślany. Moim skromnym zdaniem warto obejrzeć ten film.

Wiele scen w zwolnionym tempie, w których Borys pakuje w deszczu worek treningowy, biegnie po piasku, ciągnie za sobą wielką walizkę lub wbija młot w dużą oponę. Wszystko wygląda fenomenalnie. Niestety Kawalski przeciąga te chwile na ból i nagle trening, który można pokazać za 5-6 minut, zajmuje 20 minut. Cóż, nikt tutaj nie ukrywa faktu, że Underdog został stworzony przez fanów MMA dla fanów MMA. Możesz to poczuć, zwłaszcza w scenach walki w klatce. Dzięki zastosowaniu zwolnionego tempa, widz zauważy, że nie wszystkie ataki bohatera zostały oznaczone. To taka trochę jakby gra video, typu Mortal Kombat lub UFC.

Underdog 2019
Oryginalny tytuł Underdog
Ranking IMDb 6.1 99 głosów
Ranking TMDb 8 1 głosów
Udostępniono142

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Deadpool
Zagubiona kula
The Professor
Więzień labiryntu: Próby ognia
Ślicznotki 2019
Alita: Battle Angel
Witajcie w Marwen
X-Men: Mroczna Phoenix
After 2019
Arkansas 2020
Anioł w Ogniu
Kapitan Marvel
×
Życzymy miłego seansu!