Upiorne opowieści po zmroku - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Upiorne opowieści po zmroku

Upiorne opowieści po zmroku

PG-13
Twoja ocena: 0
7.5 13 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Delikatny dreszczyk przed zaśnięciem?

Reżyser André Øvredal i producent Guillermo del Toro zorganizowali dziś wieczór w Comic-Con, aby porozmawiać o filmie Upiorne opowieści po zmroku. Jest to adaptacja książek napisanych przez Alvina Schwartza, które przyniosą przerażające ilustracje artysty i Stephena Gammella. Taka adaptacja trafi na ekran po raz pierwszy. W filmie historie dosłownie ożywają. Obiecuje Wam, że będzie naprawdę przerażająco. Jeżeli lubicie dreszyk emocji to polecam obejrzeć film Annabelle wraca do domu CDA. Film naprawdę robi robotę.

To ciekawy wybór daty premiery, ponieważ pojawia się ona pod koniec sezonu letniego filmu. Choć udaje mu się wcześnie skoczyć na odpowiedni dla horroru sezon Halloween. Jednak data z 9 sierpnia spowoduje, że film Upiorne opowieści po zmroku będzie konkurować z głównym horrorem. Czyli z debiutem filmu dziedzicznego reżysera Ari Aster. Mowa oczywiście o filmie Midsommar. W biały dzień online CDA. Film, w którym wystąpią Florence Pugh i Jack Reynor. Teraz, gdy panel dobiegł końca, dziś wieczorem w sieci pojawił się zupełnie nowy oficjalny plakat, który podkreśla przerażający Jangly Man. Możecie bez problemu sprawdzić jak wygląda wpisując odpowiednią frazę w internecie.

Pierwsze tematyczne spojrzenie na film Upiorne opowieści po zmroku pojawiło się w formie oficjalnego logo filmu. Jak widać na zdjęciu, skutecznie emuluje estetykę koszmarnych obrazów z oryginalnych książek. Rzeczywiście, tylko widok logo spowoduje, że członkowie pewnego pokolenia czytelników nagle poczują swędzenie starych blizn z dzieciństwa zadanych przez książki. Ciarki na ciele murowane! Będzie się działo. Co do horrorów to jeżeli lubicie polecam także obejrzeć film To: Rozdział 2 lektor CDA.

Gdzie obejrzeć film Upiorne opowieści po zmroku online CDA?

Del Toro to absolutny szaleniec, poszedł i użył ilustracji z jednej z najbardziej makabrycznych opowieści do wyświetlenia na pierwszym plakacie. Dzieci, które doznały traumy, mogą rozpoznać ten strach na wróble jako Harold, jeden z trzeciego tomu Strasznych opowieści do opowiadania w najstraszniejszych opowieściach Mrocznych. Lubicie jak ktoś opowiada Wam straszne historyjki przed snem? Ja osobiście nie, bo później śnią mi się koszmary.

Wiatr wieje ale pozornie daleko od zamieszek w miastach jest małe miasteczko Mill Valley, gdzie przez pokolenia pojawił się cień rodziny Bellows. Sarah, młoda dziewczyna o strasznych tajemnicach, w swojej rezydencji na skraju miasta zmieniła swoje torturowane życie w serię przerażających historii. Historii, które są w książce, która przekroczyła czas. Są to opowieści, które mają sposób na stanie się zbyt realne dla grupy nastolatków, którzy odkrywają przerażający tom Sary.

Czujecie ciarki na ciele?

Dean Norris jest na pokładzie. Weteran amerykańskiego aktora, prawdopodobnie najlepiej znany ze swojej roli Hanka Schradera w serialu Breaking Bad od stacji AMC. Aktor gra obecnie antagonistyczną rolę w komedii kryminalnej Pazury. Oprócz obszernego życiorysu telewizyjnego zajmuje się także sporadycznymi rolami filmowymi, ostatnio w kilku remakach i małych produkcjach filmowych. Na pokładzie jest Gil Bellows, inny amerykański aktor. On wychodzi z telewizji na Amazon. Po raz pierwszy wywarł wpływ na swój bieg w latach 1997-2002 w serialu Ally McBeal i za rolę Tommy’ego w filmie Skazani na Shawshank w 1994 roku.

Lorraine Toussaint uzupełnia nowe trio. Toussaint, doświadczona aktorka urodzona w Trynidadzie, jest w trakcie kariery, grając tajemniczą wiedźmę, Cressidę. Oczywiście mowa o serialu też od stacji AMC, czyli Into the Badlands. Pojawiła się także w najnowszych filmach, takich jak Fast Color i Selma. Dzięki takiej obsadzie jestem pewny, że będzie się działo. Życzę wszystkim słodkich snów po takich opowieściach!

Upiorne opowieści po zmroku
Upiorne opowieści po zmroku
Oryginalny tytuł Scary Stories to Tell in the Dark
Udostępniono132

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Laleczka (Child’s Play) 2019
Hotel Transylwania 3
Harry Potter i Czara Ognia
Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2
Ciche miejsce
Wyspa Fantazji 2020
Zombieland 2: kulki w łeb
Doom: Annihilation
Mandy
The Turning 2020
Polaroid
Obecność