Urwis - OGLĄDAJ ONLINE

DUBBING PL LEKTOR PL NAPISY PL
Urwis

Urwis

Leżę jak zwierzę87 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.4 23 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Urwis online?

Film o pewnym Urwisie. Ten urwis od małego żył w luksusie. Nauczyli go, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy nie lubią czworonogów. I tak kończy się luksusowe życie szczeniaka. Od teraz będzie musiał sobie radzić w zupełnie inny sposób. Tym razem w filmie zobaczymy psa, a nie Koty, jak w filmie o tej nazwie. Tak więc zapraszamy serdecznie do obejrzenia filmu animowanego Urwis.

Z dnia na dzień rozpieszczony kanapowiec Urwis traci dach nad głową i jedyną bliską osobę. Jak wiecie ciężko jest przerzucić się z miliardera w bezdomnego. To pomyślcie sobie co mógł czuć ten pies. Miał wszystko jednego dnia, a drugiego niestety już nic. To tak jak Simba miał tatę, a pewnego dnia już nie i całe życie wywróciło się do góry nogami. Mówię oczywiście o filmie Król Lew 2019. Sam w dzikim, pełnym niebezpieczeństw świecie musi nauczyć się panujących tam reguł. Musi wiedzieć na kogo może warknąć, a dla kogo być milutki. Musi wiedzieć w którym śmietniku szukać smacznych kąsków, a co najważniejsze jak znaleźć prawdziwego przyjaciela. Bez przyjaciela w tych czasach ani rusz.

Co jest tak fajnego w tym filmie?

Trzeba przyznać, że sam sobie nie ułatwia zadania, bo wszystkich wokół traktuje z wyższością i niechęcią. Nikt nie lubi takich osób, które się tak zachowują. Jest na to piękne powiedzenie. Mianowicie równi i równiejsi. Czeka go więc trudna szkoła życia, dopóki nie zrozumie, że zamiast pokazywać kły lepiej wyciągnąć do innych łapę. Na szczęście spotka na swojej drodze pewną początkującą piosenkarkę, która co prawda mieszkanko ma malutkie, ale serce wielkie. Ten duet będzie prawdziwym przebojem, czyli czeka ich niezwykła przygoda. 

Reżyserem filmu jest oczywiście Kevin Johnson, a w obsadzie, która podkłada głosy możemy usłyszeć takie gwiazdy jak Snoop Dogg. Jakby mogło go zabraknąć w filmie z psami. Możemy usłyszeć też takich aktorów jak Lucy Hale, Big Sean, Pamela Adlon. Jak widać obsada jest fantastyczna. W połączeniu z niezłą animacją daje nam to świetny efekt. Młodzi widzowie będą zachwyceni tym filmem tak samo jak i niektórzy dorośli. Cały film Urwis złapie za serca niejednego fana czworonogów.

Urwis
Urwis
Urwis
Urwis
Oryginalny tytuł Trouble
Ranking IMDb 7.3 382 głosów
Ranking TMDb 4.5 4 głosów

Reżyser

Obsada

Big Sean isTrouble (voice)
Trouble (voice)
Pamela Adlon isRousey (voice)
Rousey (voice)
Lucy Hale isZoe Bell (voice)
Zoe Bell (voice)
Marissa Jaret Winokur isClaire (voice)
Claire (voice)
Joel McHale isNorbert (voice)
Norbert (voice)
Wilmer Valderrama isThurman (voice)
Thurman (voice)
Kevin Chamberlin isJames (voice)
James (voice)
Colby Lopez isNorm (voice)
Norm (voice)
Jason Mraz isJason Mraz (voice)
Jason Mraz (voice)
Snoop Dogg isSnoop (voice)
Snoop (voice)
Udostępniono74

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

(Nie)znajomi 2019
Wieczór gier
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Rodzinka 2019
Turu. W pogoni za sławą
Śnieżna paczka 2019
Ant-Man i Osa
Ibiza 2019
Był sobie pies 2
SpongeBob Film: Na ratunek
King’s Man: Pierwsza misja
Jak poślubić milionera