What's happening?

Venom 2: Carnage ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 188

Venom 2: Carnage

Venom 2: Carnage online

Sep. 15, 2021China149 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Reżyser

Andy Serkis
Reżyser

Obsada

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Woody Harrelson isCletus Kasady / Carnage
Cletus Kasady / Carnage
Reid Scott isDr. Dan Lewis
Dr. Dan Lewis
Naomie Harris isFrances Louise Barrison / Shriek
Frances Louise Barrison / Shriek
Tom Holland isPeter Parker / Spider-Man
Peter Parker / Spider-Man
J.K. Simmons isJ. Jonah Jameson
J. Jonah Jameson
Amber Sienna isParty Guest
Party Guest
Peggy Lu isMrs. Chen
Mrs. Chen

Gdzie obejrzeć cały film Venom 2: Carnage online?

Nowy zwiastun Venom 2: Carnage pokazał naprawdę wiele dobrego. Wszyscy czekali na ten film z niecierpliwością. Przez liczne opóźnienia spowodowane pandemią. Krytycy byli pewny, że film dostanie ocenę R, ale tak się nie stało. Pierwszy film Venom został oceniony jako PG-13 i chociaż fabuła tego filmu wygląda bardzo brutalnie. Powinna dostać od razu ocenę R.Ten zwiastun pokazuje nam Venoma, krótką wizytę u Cletusa Kasady i fatalny moment, który inicjuje przekazanie władzy nowemu złoczyńcy. Film online ma większą popularność niż The Kissing Booth 3 na Netflix, a to już duże wyróżnienie.

Druga część świetnego filmu bez limitu

Ten film nie jest częścią Marvel Cinematic Universe (MCU), który zawiera takie filmy jak Iron Man, Thor i Kapitan Ameryka. Najnowsze filmy o Spider-Manie są częścią MCU, ale Venom nie jest. Wszyscy byli zdziwieni dlaczego zrobili coś odrębnego. Może mają w tym jakiś głębszy pomysł na nowe, ciekawe uniwersum. To drugi film w „Sony Pictures Universe of Marvel Characters (SPUMC). Nie oznacza to, że nigdy nie przejdzie do MCU, ale na razie jest całkowicie oddzielony.

Co ciekawe, drugi zwiastun Venom 2: Carnage pozwolił nam lepiej przyjrzeć się supervillainowi. Widzieliśmy, jak Symbiont przejął ciało Cletusa Kasady i związał się z jego krwią. Co więcej, w zwiastunie możemy zobaczyć krwawą i brutalną stronę Carnage oraz stałą wzmiankę o symbiontach jedzących ludzi. To jeszcze bardziej pobudziło wyobraźnie fanów i ich niecierpliwość do premiery tego wspaniałego filmu.

Venom 2: Carnage online Lektor PL

W jednej scenie widzimy nawet, jak Carnage wkłada język do ust człowieka. To dziwna scena ale Ci co oglądali pierwszy film nie powinni być zdziwieni. Nic więc dziwnego, że ludzie myślą, że Venom 2 otrzyma ocenę R. Niestety, na razie nie ma oficjalnego potwierdzenia oceny Venom 2. Ten film został wyreżyserowany przez Andy’ego Serkisa. Jestem pewny, że ten gość odrobił swoją pracę domową idealnie. Aż miło się ogląda filmy online, które wyreżyserował ten pan.

Venom 2: Carnage (Venom: Let There Be Carnage) będzie kontynuacją historii Eddiego Brocka, granego przez Toma Hardy’ego z finansowego sukcesu Venom z 2018 roku. Eddie, dziennikarz śledczy, staje się gospodarzem obcego symbionta o imieniu Venom w pierwszym filmie. W pierwszym filmie Eddie pomaga Venomowi pokonać inne obce symbionty, które trafiły na Ziemię. Sequel obiecuje zbadać powiązania między Venomem a innym symbiontem kosmitów o imieniu Carnage. Dostrzegamy Carnage’a, a raczej jego gospodarza, w środkowej scenie filmu z 2018 roku. Trochę to zagmatwane, ale jestem pewni, że fani to rozgryzą. Cały film dostępny w jakości HD lub 4k w wersji Lektor PL lub Napisy PL. Każdy wybierze coś dla siebie.

Venom 2: Carnage
Venom 2: Carnage
Oryginalny tytuł Venom: Let There Be Carnage
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Venom 2: Carnage online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Venom 2: Carnage online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Venom 2: Carnage online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Venom 2: Carnage na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Nie czas umierać (No Time to Die)
Justice League Dark: Apokolips War
Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
Mortal Kombat (2021)
Thor: Ragnarok
Dżentelmeni 2020
Tajni i fajni
Power 2020
Polowanie (The Hunt) 2020
Gwiezdne Wojny: Część VII – Przebudzenie Mocy
Avengers
Terminator: Mroczne przeznaczenie