Venom - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Venom

Venom

112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Ahh ten Tom Hardy..

Tom Hardy jest znany z tego, że daje z siebie wszystko. To samo zrobił w filmie Venom. Jest ceniony za głębokie, fizyczne i emocjonalne wczuwanie się w każdą rolę, jaką dostaje. Niezależnie od tego, czy gra jako Bane w Mroczny Rycerz powstaje, albo gra przywiązanego do ciężarówki w Mad Max: Na drodze gniewu. Czy też wypowiada i charczy w serialu Tabu. Mówiono już wiele razy, ale to prawda to Brando naszego pokolenia.

Opowiadanie historii jest tu dosadne, ale jeszcze bardziej zaskakuje brak chemii między Hardym i Williamsem. Dwoma najbardziej charyzmatycznymi aktorami na świecie. Spektakl Hardy’ego jest szczególnie niespokojny, wyciszony i dziwnie nieciekawy. Oglądaj cały film Venom lektor PL CDA. Williams także zmaga się w niczym nie zmieniającej się roli narzeczonej. Venom ma także inny przedmiot kolekcjonerski, czyli Riz Ahmed jako wizjoner Elon Musk-y. Bohater obarczony straszliwym dialogiem.

Na papierze Fleischer dobrze pasuje do materiału. Jego najlepsza praca, Zombieland, znalazła słodki punkt śmiechu, gore i energii, dobrą listę kontrolną dla każdego filmu Venoma. Jednak nie może znaleźć tutaj właściwej barwy. Akcja Venoma brutalnie odprawiają zbirów Drake’a w mieszkaniu Eddiego lub pościg, który likwiduje drużynę podobną do SWAT. Takie sceny mają mało werwy lub ducha i po prostu wydają się być słabe.

Tak więc, Hardy stosuje tę samą intensywność do komiksowej opowieści o antybohaterach, „Venom”. A jego w pełni oddany występ jest prawie jedynym powodem, by go zobaczyć. Jest to niezwykle drobny wpis w uniwersum Marvela. Chociaż nie jest to technicznie część Marvel Cinematic Universe, dla tych z was, którzy dbają o te rzeczy. Tonalnie podniszczony skowronek, który jest silniejszy, gdy jest głupszy. To bałagan, ale zabawny bałagan. Przynajmniej na te chwilę.

Gdzie oglądać cały film Venom online CDA?

Komedia też nie powala. Eddie zawstydza się przed Annie w eleganckiej restauracji. Szydzi z homara i wskakuje do akwariów. Czuje się zbyt nieśmiała, więc co za tym idzie, nie jest zabawna. Jest pewien sens, zarówno dzięki elementom fizycznej sprawności Hardy’ego, jak i niektórym wyrazom twarzy Jada. 

Pomyśl o tym jako o gwałtownej wersji Dwoje we mnie, komedii z 1984 roku, w której dusza Lily Tomlin trafia do ciała Steve’a Martina. Tak jak w tym filmie, najlepsze fragmenty nierównej ekstrawagancji reżysera Rubena Fleischera pojawiają się, gdy bohater usiłuje zachować kontrolę nad swoim ciałem. Nawet gdy siła życiowa z innego świata w postaci groźnej czarnej plamy zyskuje na sile i kłóci się z ciałem bohatera.

Film Venom to jedna z lepszych produkcji

Najbardziej udanym przykładem tego jest Eddie, który po raz pierwszy zdaje sobie sprawę z zakresu swoich nowo odkrytych zdolności. Rzeczy, która zmienia go z zwykłego faceta w masę. Grupa ciężko uzbrojonych popleczników zaatakowała jego zniszczone mieszkanie w San Francisco. Po to aby go zabrać i odzyskać części kosmicznego ciała. Materii, którą przypadkowo nabył podczas węszenia w laboratorium high-tech. Eddie nieświadomie unicestwia ich jeden po drugim. Jego kończyny natychmiast się rozciągają i przekształcają w ostre, lśniące i niezwykle zabójcze bronie. Jego ciało zostaje szarpane tu i tam, a jego panika wzrasta. Nawet gdy warczący głos w jego głowie staje się głośniejszy. Martwe ciała leżą rozrzucone w szaleńczym śladzie. W takich momentach Hardy zdaje się nie tylko z powodu wymagającej fizyczności roli, ale także z mrocznego humoru. Mimo że te dwa połączone ze sobą nie zawsze są najbardziej płynne, gdy film trwa.

Kiedy zostaje całkowicie wyprzedzony przez szeroko otwartego, ostrego jadu, dosłownie gryzie ludzi w głowy, ale chce także, byś rzucił głową w śmiech z jego zwariowanymi żartami. Czterech scenarzystów dostaje ten scenariusz. Są to Scott Rosenberg, Jeff Pinkner, Kelly Marcel i Will Beall. Jest to trudna do osiągnięcia równowaga. Jeden z filmów Deadpool z oceną ostro naciągniętą, osiągnięty dzięki absolutnej ekstrawagancji zarówno pod względem śmieszności, jak i humoru. Cały film Venom CDA jest właśnie na krawędzi tego, co można sobie wymarzyć, i nadal utrzymuje ocenę PG-13, ponieważ zawiera ogromne ilości rzezi, strzałów i zniszczeń, ale nie ma rozlewu krwi. Ale w miarę, jak poszczególne elementy filmu stają się coraz większe – w tym jeden szczególnie ekscytujący pościg motocyklowy po ulicach San Francisco – coraz częściej nie łączą się emocjonalnie i wizualnie.

Venom
Venom
Venom
Venom
Venom
Venom
Venom
Venom
Venom
Venom
Oryginalny tytuł Venom
Ranking IMDb 6.7 281,037 głosów
Ranking TMDb 6.6 6,371 głosów

Reżyser

Obsada

Tom Hardy isEddie Brock / Venom
Eddie Brock / Venom
Riz Ahmed isCarlton Drake / Riot
Carlton Drake / Riot
Scott Haze isSecurity Chief Roland Treece
Security Chief Roland Treece
Reid Scott isDr. Dan Lewis
Dr. Dan Lewis
Jenny Slate isDr. Dora Skirth
Dr. Dora Skirth
Melora Walters isHomeless Woman Maria
Homeless Woman Maria
Woody Harrelson isCletus Kasady / Carnage
Cletus Kasady / Carnage
Peggy Lu isMrs. Chen
Mrs. Chen
Malcolm C. Murray isLewis Donate
Lewis Donate
Udostępniono6

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
John Wick 3
Kapitan Marvel
Platforma (El hoyo)
21 mostów
3022
Kobiety mafii 2
Igrzyska śmierci
Stuber