What's happening?

Voyagers (2021) - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 316

Udostępniono1
Voyagers (2021)

Voyagers (2021) - zalukaj online

Apr. 08, 2021USA108 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Voyagers (2021) online?

W obliczu zagrożenia przyszłości rasy ludzkiej to grupa młodych mężczyzn i kobiet. Tak wygląda cały film Voyagers online. Ci ludzie zostali wyhodowani dla inteligencji i posłuszeństwa. Cała ekipa wyrusza na wyprawę, aby skolonizować odległą planetę. Kiedy odkrywają niepokojące sekrety misji, przeciwstawiają się ich treningowi i zaczynają odkrywać swoją najbardziej prymitywną naturę. Gdy życie na statku pogrąża się w chaosie, wkrótce pochłonie ich strach, żądza i nienasycony głód władzy. Powiem szczerze, że bardzo podoba mi się zamysł tego filmu. Podobnie w sumie jak zamysł filmu W jak morderstwo. Chociaż to dwa różne gatunki.

Pociągający wizualnie, ale dramatycznie słaby thriller science fiction scenarzysty i reżysera Neila Burgera. To film o międzyplanetarnej misji, w której wybuchła eksplozja hormonów, Voyagers, jest w zasadzie Władcą much w kosmosie. Albo Pasażerowie bez kapsuł hipersennych. Tak czy inaczej, nie jest strasznie oryginalny. W filmie jest solidna obsada i stylowe prace projektowe w statku kosmicznym. Statku, którego niekończące się korytarze stają się pasami sprintu dla ożywczej kamery operatora Enrique Chediaka. To one sprawiają, że Lionsgate wypuszcza się z łatwością i stanowi dużą poprawę w stosunku do niedawnej drzemki science fiction, Ruchomy chaos. Ale konflikty wydają się odrobinę zbyt rutynowe, a postacie są zbyt słabo narysowane, aby krew płynęła. Akcja jest dynamiczna ale słaba.

Aktor z serialu Gra o Tron online daje radę w innej roli

Voyagers (2021) online nigdy nie jest bardziej wciągający niż wtedy, gdy konfrontuje się z podstawową prawdą tej ponurej misji. Wszyscy odziedziczyliśmy tę samą. Wszyscy pędzimy przez kosmos i zmagamy się z naszymi wytycznymi, gdy wytyczamy kurs w kierunku przyszłości, której nigdy nie doczekamy. Jedyna różnica polega na tym, że mamy luksus odwrócenia uwagi od wykonywanego zadania. Farrell gra Richarda, naukowca i smutnego ojca, którego zadaniem jest dopilnowanie, aby te gwiezdne dzieci nie spuszczały oka z nagrody. Cały film online bez limitu w jakości HD lub 4k tylko u nas.

Ponieważ temperatury na Ziemi wzrosły. Te zjawiska powodują susze i choroby, naukowcy szukali nowej planety, która może podtrzymać ludzkie życie i zapewnić przetrwanie gatunku. Odnajdują jeden z obfitymi wodami i tlenem w 2063 roku. Richard (Colin Farrell) jest odpowiedzialny za szkolenie dzieci, które będą pasażerami Pierwszej Generacji podczas misji zwiadowczej, podczas której będą się rozmnażać na statku, a ich wnuki ostatecznie stają się pierwszymi kolonistami na koniec 86-letniej podróży. Wydaje mi się, że ten film online mógłby być lepszy.

Voyagers (2021) online Lektor PL

Scenariusz jest usiany wszystkimi oczekiwanymi deklaracjami na temat rozsądku i kompromisu – o wątłej równowadze między tożsamością a myśleniem grupowym w moralnej próżni, w której wszyscy umierają pod koniec dnia – ale „Podróżnicy” są znacznie bardziej zainteresowani tym pierwszym poruszeń uczuć niż odkrywania, w jaki sposób cywilizacja zależy od oswojenia naszej prawdziwej natury. Przewidywalność nieodłącznie związana z każdym uczciwym riffem „Lord of the Flies” staje się problemem w filmie, który jest dosłownie na autopilocie, choćby dlatego, że „Voyagers” jest tak samo zachwycony swoimi odkryciami, jak same postacie, i ściga się z ich konsekwencjami z wszystkie niuanse historii, która musi posprzątać cały bałagan ludzkiej natury w ciągu jednej sekwencji akcji. Zapraszamy na miły seans.

Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Voyagers (2021)
Oryginalny tytuł Voyagers
Ranking IMDb 5.4 20,475 głosów
Ranking TMDb 6.1 553 głosów

Opinie widzów na temat filmu Voyagers (2021)

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Voyagers (2021) online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Voyagers (2021) nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Voyagers (2021) online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Voyagers (2021) online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Voyagers (2021) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Voyagers (2021) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1