W deszczowy dzień w Nowym Jorku - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

ONLINE HD 17348 Wyświetleń

  W deszczowy dzień w Nowym Jorku

  W deszczowy dzień w Nowym Jorku

  Aug. 22, 2019USAPG-13
  Twoja ocena: 0
  9 1 głos
  what going on?

  Opis

  Woody Allen jesteś wielki

  Pierwszy zwiastun długo oczekiwanego „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” Woody’ego Allena pojawił się online za pośrednictwem samego reżysera. Allen wydał zwiastun na swojej oficjalnej stronie na Facebooku wraz z plakatem, który zapowiada, że ​​film będzie „wkrótce”. W filmie występuje obsada zespołu, w skład której wchodzą Elle Fanning, Timothée Chalamet, Jude Law, Selena Gomez i Diego Luna.

  „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” skupia się na młodej parze. Grają ją aktorzy: Fanning i Chalamet, którzy wybierają się na jednodniową wycieczkę do Nowego Jorku. Co grozi zniszczeniem ich związku. Film jest pierwszym filmem Allena od „Wonder Wheel” i obecnie nie ma planów wydania w USA. Amazon Studios wyprodukowało ten film, ale postanowił odłożyć tytuł po oskarżeniach o molestowanie dzieci przeciwko Allenowi. Oskarżenia, które pojawiły się ponownie na wysokości ruchów przeciw molestowaniu #MeToo i Time’s Up. Przyjęta córka Allena, Dylan Farrow, od dawna twierdzi, że dyrektor molestował ją seksualnie jako dziecko.

  Allen podpisał umowę z Amazon na cztery filmy kilka lat temu. W ramach „Rainy Day” poprzedzonej „Café Society” i „Wonder Wheel” w ramach tej umowy. Twórca filmu złożył niedawno pozew o odszkodowanie w wysokości 68 milionów dolarów. Pozwał studio po tym, jak to zdecydowało się opóźnić wydanie filmu w nieskończoność. Allen twierdzi, że Amazon wiedział o zarzutach przeciwko niemu, gdy obie strony zawarły umowę i że oskarżenia są fałszywe. Oglądaj cały film W deszczowy dzień w Nowym Jorku online PL CDA.

  Gdzie oglądać film W deszczowy dzień w Nowym Jorku?

  Wielu aktorów, którzy pracowali z Allenem w przeszłości, wypowiadało się przeciwko reżyserowi. Robili to przez ostatnie kilka lat. Aktorzy tacy jak Chalamet. Nominowany do Oskara w styczniu 2018 r. Ogłosił na Instagramie, że przekazuje pensję, którą zarobił z „Deszczowego Dnia” organizacjom przeciwdziałającym nękaniu, takim jak Time’s Up i RAINN.

  Nie chce on czerpać korzyści ze swojej pracy nad filmem. I w tym celu zamierza przekazać całą pensję trzem organizacjom charytatywnym. Są to TIME’S UP, LGBT Center w Nowym Jorku i RAINN. Chcę być godny stania ramię w ramię z dzielnymi artystami. Artystami, którzy walczą o to, by wszyscy ludzie byli traktowani z szacunkiem i godnością, na jaką zasługują.

  Po umieszczeniu na półce przez Amazon, Woody Allen „W deszczowy dzień w Nowym Jorku” zostanie wydany jesienią we Włoszech. Wydany za pośrednictwem dystrybutora Lucky Red, a inne terytoria europejskie również uważają, że zamknęły lokalne umowy dystrybucyjne.

  Komedia romantyczna z udziałem Timothee Chalamet, Elle Fanning, Seleny Gomez i Jude Law jest sprzedawana na arenie międzynarodowej przez własną firmę Gravier Productions Allena i FilmNation Entertainment Glen Basner.

  Włoska Lucky Red potwierdziła doniesienia włoskiej prasy, że 3 października wyda „A Rainy Day in New York”, co doprowadzi do lokalnych spekulacji, że film mógłby się rozpocząć we wrześniu na Festiwalu Filmowym w Wenecji. Nie można natychmiast uzyskać komentarza na fest. Lucky Red wydał wcześniej Allen’s „Wonder Wheel” z udziałem Kate Winslet.

  Czy to faktycznie będzie ostatni film Woodyego?

  Niewiele wiadomo na temat fabuły „A Rainy Day w Nowym Jorku”, z wyjątkiem tego, że jest to zespół romcom z udziałem dwóch młodych ludzi, którzy przybywają do Nowego Jorku na weekend i mogą zawierać wątek fabularny, w którym starszy mężczyzna, grany przez Prawo, ma związek z młodą kobietą, graną przez Fanning, która miała 19 lat podczas produkcji. Film został ukończony w 2018 roku.

  Film Allena stał się toksyczny w Stanach Zjednoczonych ze względu na ponowną uwagę na zarzuty molestowania seksualnego pod adresem Allena przez jego córkę Dylan Farrow. Allen zaprzecza zarzutom. W czerwcu zeszłego roku Amazon złamał umowę z Allenem na cztery zdjęcia, która zawierała „A Rainy Day in New York”, podobno pozwalając Allenowi na pozbycie się filmu, jak mu się podobało. W odpowiedzi Allen niedawno pozwał serwis internetowy giganta zakupów za co najmniej 68 milionów dolarów.

  Następstwem tego ruchu i powracających zarzutów, że Allen molestował swoją córkę prawie trzy dekady temu, kilku aktorów zdystansowało się od reżysera, w tym Chalamet i Gomez, którzy przekazali swoje pensje na film Time’s Up i innym organizacjom.

  W deszczowy dzień w Nowym Jorku
  Oryginalny tytuł A Rainy Day in New York
  Ranking IMDb 6.6 25,142 głosów
  Udostępniono32

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Men in Black: International
  Irresistible
  Listy do M. 3
  Klaus 2019
  Coffee i Kareem 2020
  Kolejny film o Boracie
  Thor: Ragnarok
  Gdzie jesteś, Bernadette?
  Zjazd (Downhill) 2020
  Desperados 2020
  Sąsiedzi 2
  Bracia Sisters
  ×
  Życzymy miłego seansu!