What's happening?

W domu innego - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 122

ONLINE HD 11189 Wyświetleń Report Error

  W domu innego

  W domu innego

  Mar. 01, 2019GermanyR
  Twoja ocena: 0
  8.5 4 głosy

  Reżyser

  James Kent
  Reżyser

  Obsada

  Keira Knightley isRachael Morgan
  Rachael Morgan
  Alexander Skarsg?rd isStefan Lubert
  Stefan Lubert
  Jason Clarke isLewis Morgan
  Lewis Morgan
  Alexander Scheer isSiegfried Leitmann
  Siegfried Leitmann
  Frederick Preston isMichael Morgan
  Michael Morgan
  Joseph Arkley isCaptain Thompson
  Captain Thompson
  Kate Phillips isSusan Burnham
  Susan Burnham
  Tom Bell isCaptain Eliot
  Captain Eliot

  Gdzie oglądać cały film W domu innego online?

  I tutaj mamy – pozornie – kolejną z tych nowych historii. Jedną fabularyzowaną z rzeczywistości, ale jednak. Brytyjski pisarz Rhidian Brook został zainspirowany do napisania tego, co stałoby się jego bestsellerem. Cały film W domu innego dzięki doświadczeniu dziadka w Niemczech w okresie bezpośrednio po wojnie. Zdarzało się to przynajmniej od czasu do czasu? i to jest właśnie miejsce dla tej filmowej adaptacji książki, której nie przeczytałem.

  Film zaczyna się od Rachael Morgan, która jest piękna. Gra jako Keira Knightley: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara cda cały film online, Upiększające piękno. Przybywa do Hamburga, który jest zniszczony przez woję. W 1946 roku dołączył do męża brytyjskiego oficera armii, Lewisa (Jason Clarke: Serenity, First Człowiek), który ma coś wspólnego z brytyjskim wysiłkiem porządkowym (nigdy nie jest jasne, jaka jest jego praca, a to będzie częścią problemu z tym filmem; bądźcie czujni).

  Przegląd filmu Aftermath: nie wspominaj o wojnie?

  Morganie zamieszkają w okazałym dworku architekta Stefana Luberta (Alexander Skarsgard: Big Little Lies, The Legend of Tarzan) i jego nastoletniej córki, Fredy (Flora Thiemann); jego żona, matka Fredy, zginęła w bombardowaniu miasta, ale piękny dom na zalesionej wsi przetrwał.

  Początkowo Stefan, który wycofuje się wraz z Fredą do większego niż jakikolwiek mieszkanie – kiedykolwiek – mieszkali na (a więc: ledwie okropnym) strychu, podczas gdy czekali na przeniesienie się do złowrogo odwoływanych się do obozów (kolejna rzecz, która jest tu raczej skośna i inny problem), dopóki wyraźnie beztroski Lewis nie sugeruje, że Luberts po prostu zostają i że wszyscy dzielą dom.

  Wiele czynników na to wskazuje

  Co więcej, kto może się temu przeciwstawić. Co ze Stefanem nie jest nazistą, tylko biednym, nieszczęsnym pokonanym obserwatorem? Następstwo istnieje w dziwnej otchłani między zwycięzcami, a przegranymi wojny. Jednak nie chce zajmować się takimi sprawami jako przypadek narodzin. Nikt nie może wybrać kraju i kultury, w której się urodził. Ani kaprysów konfliktu. Czeka tylko na czasy seksu między Rachael i Stefanem.

  Chodzi mi o to, że nie jest to nawet kwestia niepewności, że właśnie to się dzieje, że o to właśnie chodzi w tym filmie, w ograniczonym sensie, że chodzi o cokolwiek. Praktycznie można poczuć, że reżyser James Kent (Testament of Youth). Scenarzyści Joe Shrapnel i Anna Waterhouse swędzą, by dojść do miękkiego rdzenia Rachael i Stefana, którzy są tak do siebie przywiązani pomimo wszystkich złych uczuć po obu stronach. Po prostu nie mogę się powstrzymać.

  Powojenne wstrząsy nie przypominają tak taniego tła dla dwóch pięknych ludzi. To znaczy, który byłbym w stu procentach w legalnym seksownym, romantycznym, udręczonym tragicznym filmie. Filmie o Keirze Knightley i Aleksandrze Skarsg?rdzie cieszącym się gorącą, parną, niezatwierdzoną grą. Ale pokłosie to nie jest. Następstwa nie wiedzą, co to jest.

  Zbyt wiele się tu dzieje. Jest jak jest, więc, nie dostosowuj powieści do filmów, które trwają mniej niż dwie godziny. Mają być prestiżowymi seriami BBC lub HBO, dziesięć lub dwanaście godzin odcinków na minimum. Myślałem, że wszyscy to zrozumieliśmy.

   

  W domu innego
  Oryginalny tytuł The Aftermath
  Ranking IMDb 6.3 16,185 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film W domu innego online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film W domu innego online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film W domu innego online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film W domu innego na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono35

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Zakochany kundel 2019
  Togo 2019
  Wasp Network
  Zenek 2020
  Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
  Jak najdalej stąd
  Gdy sen nie nadchodzi
  Gabriel’s Inferno Part II
  1800 gramów
  Nie ma nas w domu
  Na noże (Knives out)
  Dżungla