What's happening?

W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 293

ONLINE HD 80 Wyświetleń Report Error

  W lesie dziś nie zaśnie nikt 2

  W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 online

  Oct. 27, 2021PolandTV-MA
  Twoja ocena: 0
  5 1 głos

  Gdzie oglądać cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 online?

  Jesteśmy wszyscy ciekawi jak spisze się druga część polskiego slashera. Fabuła, a raczej opis jest dość banalny i prosty. Brzmi on następująco. Młody nieszczęśliwy policjant z Podlasia szuka swojego miejsca w świecie, a także stara się zdobyć względy pięknej Wanessy. Moim zdaniem film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 online nie zrobi większej furory niż jego poprzednik. W sumie pierwsza część była bardzo słaba. Cały film posiada wiele ocen, ale bardzo słabych ocen. Na filmwebie średnia to 4,4. Moim zdaniem to bardzo przeciętny wynik. Zobaczymy część obsady, która grała w pierwszym filmie. Pojawi się oczywiście piękna Julia Wieniawa.

  Moim zdaniem reżyser wziął do siebie opinie z pierwszego filmu. Miejscami można stwierdzić, że się zdecydowanie poprawił. Ale do filmu Bo we mnie jest seks jeszcze wiele brakuje. Chodzi oczywiście o grę aktorską, bo to zupełnie inny gatunek. W obsadzie zobaczymy jeszcze takich aktorów jak Andrzej Grabowski, Mateusz Więcławek, Zofia Wichłacz, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Dąbrowska, Sebastian Stankiewicz i Robert Wabich. Oczywiście pojawi się kilku epizodycznych bohaterów.

  W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 online bez limitu

  Zalukaj film online CDA HD

  Oryginalny tytuł Nobody Sleeps in the Wood Tonight 2
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film W lesie dziś nie zaśnie nikt 2 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono0