W śnieżną noc 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
W śnieżną noc 2019

W śnieżną noc 2019

93 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film W śnieżną noc 2019 online?

Emma Thompson próbuje uchwycić ducha miłości na dużym ekranie w filmie Last Christmas. Natomiast kanał Lifetime wyszedł na dobre i postanowił pokazywać swoje świąteczne filmy cały czas  do Bożego Narodzenia. Kanał Hallmark wprowadza 40 gigantycznych tytułów. Netflix, najbardziej zauważalny dla szerszej publiczności, zwiększył swoją sezonową produkcję. Zwiększył ją o sześć nowych filmów i cztery seriale. W tym oczywiście o film W śnieżną noc 2019. Biorąc pod uwagę, jak rzadko zdarza się znaleźć film świąteczny, który nie skłania do szybkiego przewijania do stycznia, może to wydawać się trochę przesadne. Tutaj widzimy choinkę otoczoną prezentami, których tak naprawdę nie chcesz otworzyć. Co wyniknie z takiego połączenia to zobaczcie sami. Macie takie prezenty, których nie chcielibyście otworzyć?

Reżyser Luke Snellin i scenarzyści Kay Cannon, Victoria Strouse i Laura Solon przeplatają wiele fabuł. Niestety ale drastycznie zmieniają kluczowe szczegóły fabuły. Nawet lokalna kawiarnia, w której rozgrywa się większość akcji, została przemianowana na zupełnie inną nazwę. Niby niewielka zmiana, ale taka, która mówi o różnicy między oderwaną od prawdziwej historii bardziej rutynowym oszustwem z Hollywood. Najbardziej niezapomniana historia przedstawia Liv Hewson w roli Dorrie. To pewna siebie kelnerka, która jest zdenerwowana, gdy cheerleaderka, w której podkochuje się, wchodzi do kawiarni. Isabela Merced, która grała w filmie Dora i miasto złota i Shameik Moore są również dość urocze w ich wątku fabularnym. Na pierwszy rzut oka wygląda to całkiem ciekawie.

Netflix nie zwalnia ze swoimi produkcjami

Cały film W śnieżną noc 2019 opiera się na książce zawierającej trzy historie. Historia, które napisali John Green, Maureen Johnson i Lauren Myracle. Let It Snow (W śnieżną noc) jest doskonałym przykładem tego, co dzieje się, gdy Netflix chce zrobić dobry film oparty na prawdziwych historiach. Film oczywiście ma swój klimat ale jak zwykle czegoś mu brakuje. Moim zdaniem Netflix na silę robi produkcje, żeby zwiększyć tylko swoją filmową bazę. Powinni się skupić i zrobić jedną porządną produkcję zamiast pięciu słabych. No ale to tylko moje zdanie. Odeya Rush jest uwięziona w szerokiej, nudnej opowieści o zrujnowanej dziewczynie. Kiernan Shipka i Mitchell Hope nie mają prawie nic do grania w ogólnej opowieści o dwóch długoletnich przyjaciołach. Te dwie postacie mają jedną wspólną cechę, czyli zamiłowanie do alternatywnego rocka z 80. lat. Moim zdaniem film jest bardzo okrojony, brakuje tu pewnych elementów.

Oferta filmowa od Netflixa ciągle rośnie

Jest to opowieść zespołowa osadzona w Wigilię Bożego Narodzenia w małym, zaśnieżonym miasteczku wypełnionym mnóstwem aktorów. W obsadzie jest Tobin (Mitchell Hope) z popularnej serii Disney Descendants, który jest zakochany w swojej najlepszej przyjaciółce Duke (Kiernan Shipka). Jest też Keon (Jacob Batalon), który próbuje zorganizować przyjęcie świąteczne w ostatniej chwili. Jest Julie (Isabela Merced), która zmaga się z poważną decyzją, wpadając na słynnego piosenkarza Stuarta (Shameik Moore), próbując otrząsnąć się ze swojej wrednej publicystki Kiry. To by było na tyle z ważnych postaci. Resztę musicie ocenić sami. Miłego seansu.

W śnieżną noc 2019
W śnieżną noc 2019
Oryginalny tytuł Let It Snow
Ranking IMDb 5.8 6,209 głosów
Ranking TMDb 6.2 249 głosów

Reżyser

Luke Snellin
Reżyser

Obsada

Udostępniono9

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

After 2019
Shazam!
Trzy kroki od siebie
Emma 2020
Psychobitch
Brudna gra
Mój przyjaciel Ufik
Legiony 2019
Chłopiec i wilk
#Jestem M. Misfit
Scooby-Doo! 2020
Rodzeństwo Willoughby