W wysokiej trawie - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
W wysokiej trawie

W wysokiej trawie

102 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Adaptacje Kinga na Netflixie?

King jest jednym z najlepszych pisarzy na tej planecie. Nic dziwnego, że Stephen King produkuje po drodze więcej niż kilka powieści. Oczywiście nie czytałem powieści Kinga i jego syna Joe Hilla, która zainspirowała premierę kinematografii Vincenzo Nataliego w serwisie Netflix. Ale jeśli podobała Wam się powieść W Wysokiej Trawie to nie jest dla Was zaskoczeniem jej adaptacja. Na pewno nie będzie to tak dobre jak cały film Doktor Sen lub inne mistrzowskie adaptacje. Reżyser, który od dawna jest skupiony na wprowadzeniu na ekran opowiadania, którego współautorem są Stephen King i syn Joe Hill. Jego film traktuje pole Kansas jak nawiedzony dom.

Według mnie nic nie jest w stanie przebić najlepszych adaptacji Kinga. Są to moim zdaniem To: Rozdział 2 oraz cały film Smętarz dla zwierzaków. W tym filmie historia zaczyna się obiecująco. Cal (Avery Whitted) i jego ciężarna siostra Becky (Laysla De Oliveira) jadą razem na odosobnionej drodze otoczonej ogromnym polem wysokiej trawy. Okulary Cala zabawnie przypominają te noszone przez nieszczęśliwego brata na początku Nocy Żywych Trupów, która zaczęła się w podobny sposób. Gdy zatrzymują się przy drodze, Becky może zwymiotować, ponieważ jest w ciąży. Bohaterowie słyszą wołanie małego chłopca błagającego o pomoc gdzieś w polu.

Czy te adaptacje będą równie dobre jak inne?

Bohaterowie tym razem zostali wciągnięci na pole, zaniepokojeni płaczem dziecka zagubionego w wysokiej trawie. Zanim utknęli w martwym punkcie w niekończącym się labiryncie ostrzy. Kiedy już tam są, wydaje się, że nie można się wydostać, a ich zły dzień zmienia się na jeszcze gorszy, gdy zdają sobie sprawę, że utknęli tam na zawsze. Rodzeństwo wkroczyło tam, by znaleźć bezradnego chłopca (Will Buie Jr.). Chłopca, który mówi im, że ma na imię Tobin i że jego rodzice Natalie (Rachel Wilson) i Ross (Patrick Wilson) również zginęli gdzieś w trawie.

Prowadzi to do niezamierzenie komicznej i pozornie niekończącej się sekwencji. Sekwencji, w której większość bohaterów desperacko woła się nawzajem, wędrując bez celu. Podobne momenty powtarzają się wiele razy w całym obrazie i wkrótce stają się bardziej bolesne dla widzów niż postaci na ekranie. Jest to beznadziejna monotonia. Nie wiem dlaczego, ktoś zdecydował się na nagranie właśnie tej adaptacji i taki sposób.

Gdzie oglądać cały film W wysokiej trawie online?

Cal i Becky w końcu znajdują małego chłopca, który okazuje się być jednym z tych typowych kreacji Stephena Kinga. Chłopca, który jest jednocześnie uroczy, przerażający. Mówi także Calowi, który wydaje się nienaturalnie blisko związany ze swoją siostrą, że Becky wkrótce umrze. Wkrótce pojawia się także ojciec chłopca, zachowując się w normalny, zaniepokojony sposób. Ale ponieważ jest to opowieść Stephena Kinga, okazuje się, że nie jest przyjazną postacią. Gdy Travis (Harrison Gilbertson), były chłopak Becky, która gorączkowo go szukała, wkracza do całej fabuły. Ujawniono, że pole ma jakąś mistyczną moc, napędzaną przez gigantyczną skałę znajdującą się w jego centrum i mającą coś wspólnego z opuszczonym kościołem w pobliżu.

W wysokiej trawie
W wysokiej trawie
W wysokiej trawie
W wysokiej trawie
W wysokiej trawie
Oryginalny tytuł In the Tall Grass
Ranking IMDb 5.5 19,316 głosów
Ranking TMDb 5.5 386 głosów

Reżyser

Obsada

Patrick Wilson isRoss Humboldt
Ross Humboldt
Harrison Gilbertson isTravis McKean
Travis McKean
Laysla De Oliveira isBecky DeMuth
Becky DeMuth
Avery Whitted isCal DeMuth
Cal DeMuth
Will Buie Jr. isTobin Humbolt
Tobin Humbolt
Rachel Wilson isNatalie Humboldt
Natalie Humboldt
Tiffany Helm isGas Station Attendant
Gas Station Attendant
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Wyspa Fantazji 2020
Pełzająca śmierć (Crawl)
Antebellum 2020
Ciche miejsce
Truposze nie umierają
Naznaczony: Ostatni klucz
Topielisko. Klątwa La Llorony
Annabelle
Eli 2019
Countdown 2019
Poroniony 2018
Glass