Wdowy 2018 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Wdowy 2018

Wdowy 2018

122 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Szalone te kobiety

To historia czterech kobiet, których nie łączy nic z wyjątkiem długu. Dług, który pozostawili im w spadku zmarli mężowie. Byli uwikłani w działalność przestępczą. Kobiety nie mają innego wyjścia, jak wziąć sprawy w swoje ręce. Tworzą spisek, który pozwoli im narzucić światu ich reguły gry. Scenariusz napisany wspólnie przez Gillian Flynn, podąża za odmienną grupą kobiet, które zmuszone są odebrać pałeczkę przestępczą zmarłym niedawno mężom. Inteligentna, wciągająca i niezwykle emocjonalna Wdowa to osoba pełna żywiołu. Aktorki pokazują tu idealnie swoją kobiecość podobnie jak w filmie Ślicznotki.

McQueen otwiera swój film natychmiastowym zastrzykiem adrenaliny. Spotykamy się więc z Alice (Elizabeth Debicki), kruchą, maltretowaną kobietą, której matka (Jacki Weaver) traktuje ją praktycznie tak samo jak okropnego męża. Jest też Linda (Michelle Rodriguez), matka dwójki dzieci, która właśnie otwiera swój własny sklep. Widzimy też Amandę (Carrie Coon), która ma 4-miesięczne dziecko. Przed końcem sekwencji otwierającej wszystkie trzy będą wdowami, podobnie jak żona Harry’ego Veronica (Viola Davis). Ich umiejętności są bardziej epickie niż w filmie Złodziej i oszustka.

Gdzie oglądać cały film Wdowy online CDA?

Harry Rawlings (Liam Neeson) i jego załoga zostają pochłonięci płomieniami podczas nieudanej pracy. Okazuje się, że żona Harry’ego, Veronica jest winna zamożnemu politykowi Jamalowi Manningowi (Brian Tyree Henry) kilka milionów dolarów. Posiada tylko w notatnik, w którym Harry szczegółowo opisał swoje przeszłe i przyszłe plany. Veronica łączy siły z innymi wdowami gangu, aby dokonać napadu, który mógłby spłacić ich długi. Myślą, że da im to nowy początek.  Jest wiele informacji na temat następnej pracy, którą zaplanował, która wygląda na 5 milionów dolarów. Veronica łączy pozostałe wdowy i zgadzają się wykonać następną robotę Harry’ego. Mogą spłacić Manningowi i mieć trochę pieniędzy na rozpoczęcie nowego życia.

 

Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Wdowy 2018
Oryginalny tytuł Widows
Ranking IMDb 6.9 68,817 głosów
Ranking TMDb 6.5 1,077 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono3

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Przemytnik 2018
Black and Blue
Brudna gra
After 2019
Jezioro dzikich gęsi 2019
Cisza 2019
The Postcard Killings
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Tyler Rake: Ocalenie
Sługi wojny
Potrójna granica
Służby Specjalne