What's happening?

Wieczny okop ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 263

Wieczny okop

Wieczny okop online

Oct. 31, 2019Spain147 Min.PG
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Gdzie oglądać cały film Wieczny okop online?

Antonio de la Torre nadal podkreśla swoje uznanie jako jeden z najlepszych hiszpańskich aktorów swojego pokolenia. To wszystko dzięki swojej ostatniej roli w filmie Wieczny okop. Ten dramat historyczny pokazał się z naprawdę dobrej strony. Film napisany przez Geonago i Louisa Bendegę. Dotyczy trudnej sytuacji tych, którzy zostali zmuszeni do ukrycia się przed faszystami Franco. Niestety nie tylko na czas hiszpańskiej wojny domowej, ale przez trzy dekady. To coś niesamowitego ukrywać się przez ponad trzydzieści lat. Trochę nawiązuje to do filmu Głupie, młode serce. Dokładnie takimi słowami można skomentować oba te filmy.

Cały film pokazuje barbarzyństwo wojny domowej i jej spuściznę. Pokazuje jak faszystowska dyktatura ogarnęła Hiszpanię. Dwaj uczestnicy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w San Sebastián przenoszą nas w tę erę. Jedna akcja rozgrywa się w momencie, gdy przemoc została po raz pierwszy uwolniona. Później pokazane jest dziesięciolecie, które nastąpiło po wybuchu wojny domowej. Film Wieczny okop wyreżyserowali Aitor Arregi, Jon Garaño i Jose Mari Goenaga, znani z różnych ciekawych prac. Jednak tak czy tak w języku hiszpańskim wolę serial Dom z papieru.

To świetny dramat wojenny

Choć to fikcyjna opowieść to film czerpie z historii wielu osób, które ukrywały się za fałszywymi ścianami lub podłogami w swoich domach. Przede wszystkim historia Manuela Cortesa, byłego burmistrza wioski Mijas, którego tymczasowa kryjówka w domu ojca stała się jego więzieniem przez 30 lat.  Wieczny okop łączy swój skuteczny element dramatu więziennego z dramatem relacji. Podkreśla wpływ ukrywania się, nie tylko tych zmuszonych, ale i bliskich, którzy faktycznie byli ich jedynymi obrońcami, a także żyli w strachu przed odkryciem. Niestety tak to w tych czasach było. Ciężko sobie to nawet wyobrazić.

Film zaczyna się od przypływu adrenaliny, gdy republikanin Higinio Blanco (Antonio de la Torre) i jego koledzy walczą o życie. To tutaj zaczyna się ukrywanie, gdy Higinio bierze to, co według niego, będzie tymczasowym schronieniem. Nie możemy nie przypomnieć, że my również mogliśmy z łatwością zanurzyć się w koszmar faszyzmu, gdy pisarze silnie przeciwstawili się zdradzie i nienawiści. Szkoda, że ​​trwający 147 minut film daje wrażenie jakby był nieskończony. Aczkolwiek i tak warto go obejrzeć. Belén Cuesta zagrała też fantastyczną rolę w tym filmie. Tym bardziej mogę go śmiało polecić.

cały film wieczny okop online cda zalukaj filiser

Oryginalny tytuł La trinchera infinita
Ranking IMDb 7.2 3,774 głosów
Ranking TMDb 7.3 12 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Wieczny okop online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Wieczny okop online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Wieczny okop online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Wieczny okop na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Respect (2021)
Parasite 2019
Na ringu z rodziną
Tajemniczy ogród 2020
The Informer 2019
Niedosyt (Swallow) 2020
Na rauszu (Druk)
Bad Boy 2020
Jezioro dzikich gęsi 2019
Dogonić marzenia 2019
Na celowniku (Red Dot)
Black and Blue