Więzień labiryntu: Próby ognia - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Więzień labiryntu: Próby ognia

Więzień labiryntu: Próby ognia

Labirynt był tylko początkiem132 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Podoba Wam się seria filmów Więzień labiryntu?

Wraz ze zbliżającą się ostatnią serią podbojów, czyli filmu Igrzyska śmierci koledzy dystopijnych sag science fiction Więzień Labiryntu prezentują kolejną część. Jest to oczywiście film Więzień labiryntu: Próby ognia. Czy ta saga odniesie również taki sukces jak Igrzyska Śmierci, o których wspomnieliśmy wcześniej? Obie serie są szalone, ale jeśli chodzi o dokładne wytłumaczenie swojej fabuły to Więzień labiryntu: Próby ognia przynajmniej wzbudza odrobinę ciekawości. Pozostawia bohaterów i publiczność całkowicie w ciemności na temat tego, dlaczego wszystko się dzieje i co to wszystko może znaczyć. Co więcej, ten film wprowadza pewne dość znaczące zmiany w podstawowej fabule książki Jamesa Dashnera. Oznacza to, że ​​ci, którzy ją przeczytali, będą prawie tak samo zdezorientowani jak ci, którzy jej nie czytali. To moim zdaniem wspaniały zabieg w tej ekranizacji.

Producenci zapowiedzieli też trzecią część tej sagi. Film nosi tytuł Więzień labiryntu: Lek na śmierć. Podobnie jak druga część serii Niezgodna to Więzień labiryntu: Próby ognia zastępuje zamknięte tajemnice pierwszego filmu. Pokazuje apokaliptyczne widoki i przewracające się miasta, z którymi walczą nasi dawni bohaterzy. Pojawiają się tutaj postacie podobne do zombie. Są to zmutowani ludzie przez wirusa flary, który zamienił ich w te okropne stworzenia.

Gdzie oglądać cały film Więzień labiryntu: Próby ognia?

Cały film Więzień labiryntu: Próby ognia rozpoczyna się zaledwie kilka minut po zakończeniu pierwszego filmu. Podczas gdy bohater Thomas (Dylan O’Brien) i jego nastoletni kumple są transportowani helikopterem do odległej placówki. Grupa w skład której wchodzili także Ki Hong Lee, Dexter Darden, Thomas Brodie-Sangster, Alexander Flores i Kaya Scodelario. Kaya oczywiście w roli Teresy. To samotna dziewczyna z ostatniego filmu. Właśnie uciekła z labiryntu pełnego potworów stworzonych jako test przez mroczną organizację WCKD. To organizacja, która ma nadzieję wykorzystać swoją odporność na wirus podobny do zombie. Wirus sprawia, że świat jest okropny i tylko w niektórych strefach pozwala na normalne życie.

Jaki jest Wasz ulubiony aktor?

Aidan Gillen pracuje z Jansonem, podczas gdy Patricia Clarkson po raz kolejny wybiera lodową królową, nawet na środku pola bitwy. Po wyeliminowaniu Willa Poultera seria od bestsellerów Jamesa Dashnera traci trochę charakteru. Na szczęście Lili Taylor jest mile widzianym dodatkiem do poszerzającej się listy szanowanych gwiazd. Tak jak poprzednio, edycje uzyskały certyfikat możliwości puszczania filmu dla widzów od 12 lar. Chociaż ze swoimi scenami tortur, biologicznego rozkładu i horroru przypominającego śpiączkę, pozostawia to wiele do życzenia. Ja swoich dwunastoletnich dzieci nie zabrałbym na to do kina.

 

 

Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Więzień labiryntu: Próby ognia
Oryginalny tytuł Maze Runner: The Scorch Trials
Ranking IMDb 6.3 204,448 głosów
Ranking TMDb 6.6 6,643 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Raport 2019
Anna 2019
Ostatni skok w historii USA
Enemy Lines 2020
Rampage: Dzika furia
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Władca Pierścieni: Dwie Wieże
Kolor z przestworzy 2020
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Kapitan Marvel
Czarna Pantera
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły