Więzień labiryntu - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Więzień labiryntu

Więzień labiryntu

Więzienia są po to, by z nich uciekać.113 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
1 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Mistrzowsko wymyślona fabuła

Młody człowiek Thomas jest przewożony w klatce. Nie wie gdzie, dlaczego i przez kogo tak się dzieje. Thomas znalazł się w miejscu, które na pierwszy rzut oka bardzo przypomina jakiś kemping. Więzień labiryntu ma chytry sposób, by budować napięcie, nawet jeśli niewiele się dzieje. Wchodzimy w świat filmu wraz z oszołomionym chłopcem dotkniętym amnezją, umieszczonym w świecie wypełnionym innymi bohaterami. W związku z tym nikt tak naprawdę nie wie, co tam się dzieje. To zaskakująco skuteczna sztuczka w opowiadaniu tej ciekawej historii. Naszym bohaterem jest Thomas, którego gra Dylan O’Brien. Skupcie się dokładnie na oglądaniu tej części bo następna Więzień labiryntu: Próby ognia może okazać się zaskakująca.  Można powiedzieć, że ten film ostro konkuruje z filmami Igrzysk Śmierci

Gdzie oglądać cały film Więzień labiryntu online?

Thomas szybko aklimatyzuje się na Polanie, która mimo swojego piękna otoczona jest pnącymi winoroślami. Film nakręcony jest na wsi w Luizjanie. Krajobraz otoczony ścianami tak wysokimi, aby nie można było zobaczyć co jest za nimi.Większość innych rówieśników Thomasa próbuje utrzymać porządek społeczny przez wprowadzenie swoich zasad. Tyle tylko, że nic nie może być bardziej antytesem dla amerykańskiego indywidualizmu niż ponury brytyjski fatalizm powieści Williama Goldinga. Cały film Więzień labiryntu opowiada inną historię, staroświecką amerykańską opowieść o jednym chłopaku, którego zaradna odwaga, odmowa przestrzegania zasad i wyłaniające się umiejętności przywódcze pozwalają chłopcom się uwolnić z okropnego labiryntu.

Kolejne części koniecznie z napisami

Partytura jest przerażająca, a konstrukcja dźwięku nie jest ani odrobiną subtelności. Ogólny projekt produkcji bardziej przypomina serial niż film fabularny. Gdyby nie ekspansja do większego świata w ciągu ostatnich kilku minut, porównałbym ten film do pierwszego odcinka Star Trek: The Next Generation. Akcja przez pierwszą godzinę robi się trochę nudna. Aż w końcu Thomas, w towarzystwie umięśnionego kumpla Minho (Ki Hong Lee) narusza zakazany otwór w ścianie i wchodzi do przerażającego labiryntu. Labiryntu, który nie ma wyjścia i z którego nikt nie wraca bez szwanku. Przynajmniej tak się dzieje na razie. Czy bohaterzy poradzą sobie z tym labiryntem? Czy uda im się odkryć co się w nim znajduje? 

Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Oryginalny tytuł The Maze Runner
Ranking IMDb 6.8 391,785 głosów
Ranking TMDb 7.1 11,033 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Black and Blue
Szybcy i Wściekli 7
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Naznaczony: Ostatni klucz
Legion Samobójców: Piekielna Misja
Predator 2018
Głębia strachu (Underwater)
John Wick 3
Mandy
Tenet 2020
The Postcard Killings