What's happening?

Więzień labiryntu ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 156

ONLINE HD 2528 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Więzień labiryntu

Więzień labiryntu online

Więzienia są po to, by z nich uciekać.Sep. 10, 2014USA113 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
4 3 głosy

Mistrzowsko wymyślona fabuła

Młody człowiek Thomas jest przewożony w klatce. Nie wie gdzie, dlaczego i przez kogo tak się dzieje. Thomas znalazł się w miejscu, które na pierwszy rzut oka bardzo przypomina jakiś kemping. Więzień labiryntu ma chytry sposób, by budować napięcie, nawet jeśli niewiele się dzieje. Wchodzimy w świat filmu wraz z oszołomionym chłopcem dotkniętym amnezją, umieszczonym w świecie wypełnionym innymi bohaterami. W związku z tym nikt tak naprawdę nie wie, co tam się dzieje. To zaskakująco skuteczna sztuczka w opowiadaniu tej ciekawej historii. Naszym bohaterem jest Thomas, którego gra Dylan O’Brien. Skupcie się dokładnie na oglądaniu tej części bo następna Więzień labiryntu: Próby ognia może okazać się zaskakująca.  Można powiedzieć, że ten film ostro konkuruje z filmami Igrzysk Śmierci

Gdzie oglądać cały film Więzień labiryntu online?

Thomas szybko aklimatyzuje się na Polanie, która mimo swojego piękna otoczona jest pnącymi winoroślami. Film nakręcony jest na wsi w Luizjanie. Krajobraz otoczony ścianami tak wysokimi, aby nie można było zobaczyć co jest za nimi.Większość innych rówieśników Thomasa próbuje utrzymać porządek społeczny przez wprowadzenie swoich zasad. Tyle tylko, że nic nie może być bardziej antytesem dla amerykańskiego indywidualizmu niż ponury brytyjski fatalizm powieści Williama Goldinga. Cały film Więzień labiryntu opowiada inną historię, staroświecką amerykańską opowieść o jednym chłopaku, którego zaradna odwaga, odmowa przestrzegania zasad i wyłaniające się umiejętności przywódcze pozwalają chłopcom się uwolnić z okropnego labiryntu.

Kolejne części koniecznie z napisami

Partytura jest przerażająca, a konstrukcja dźwięku nie jest ani odrobiną subtelności. Ogólny projekt produkcji bardziej przypomina serial niż film fabularny. Gdyby nie ekspansja do większego świata w ciągu ostatnich kilku minut, porównałbym ten film do pierwszego odcinka Star Trek: The Next Generation. Akcja przez pierwszą godzinę robi się trochę nudna. Aż w końcu Thomas, w towarzystwie umięśnionego kumpla Minho (Ki Hong Lee) narusza zakazany otwór w ścianie i wchodzi do przerażającego labiryntu. Labiryntu, który nie ma wyjścia i z którego nikt nie wraca bez szwanku. Przynajmniej tak się dzieje na razie. Czy bohaterzy poradzą sobie z tym labiryntem? Czy uda im się odkryć co się w nim znajduje? 

Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Więzień labiryntu
Oryginalny tytuł The Maze Runner
Ranking IMDb 6.8 408,897 głosów
Ranking TMDb 7.1 11,033 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Więzień labiryntu online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Więzień labiryntu online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Więzień labiryntu nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Więzień labiryntu na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0