What's happening?

Wiking / The Northman (2022) - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 204

Udostępniono0
Wiking / The Northman (2022)

Wiking / The Northman (2022) - zalukaj online

Apr. 07, 2022USA137 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Obsada

Nicole Kidman isQueen Gudrún
Queen Gudrún
Claes Bang isFjölnir the Brotherless
Fjölnir the Brotherless
Ethan Hawke isKing Aurvandil War-Raven
King Aurvandil War-Raven
Anya Taylor-Joy isOlga of the Birch Forest
Olga of the Birch Forest
Gustav Lindh isThórir the Proud
Thórir the Proud
Willem Dafoe isHeimir the Fool
Heimir the Fool
Phill Martin isHallgrímr Half-Troll
Hallgrímr Half-Troll
Eldar Skar isFinnr the Nose-Stub
Finnr the Nose-Stub

Gdzie oglądać cały film Wiking (2022) online?

Cały film opowiada historię księcia Wikingów, Amletha. To bohater, który obserwuje, jak jego wujek morduje jego ojca i uzurpuje sobie tron. Tak właśnie zaczyna się film Wiking (The Northman) online. Ta główna fabuła brzmi znajomo, prawda? Robert Eggers, czyli reżyser filmu powiedział, że film oparty jest na starożytnej nordyckiej legendzie. Tej samej legendzie, która również zainspirowała Williama Szekspira. Po ucieczce z domu i porzuceniu żalu przez kilkadziesiąt lat, dorosły już książę — grany przez Aleksandra Skarsgårda — postanawia w końcu zemścić się. Zemsta, którą planował od tamtego dnia. To oczywiście inna zemsta niż w filmie Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a. Aczkolwiek oba te tytuły to według mnie najlepsze filmy tego roku.

The Northman online Lektor PL

Bohater powtarzał ciągle słowa: „Pomszczę cię ojcze, Uratuję cię matko, zabiję cię Fjölnir!”. Jeden z lepszych filmów w tym roku, obok filmu Morbius. Do Skarsgård w obsadzie The Northman (Wiking) online dołączają Nicole Kidman. Aktorka, która gra matkę Amletha, królową Gudrun, oraz Anya Taylor-Joy, która gra ukochaną Amletha, Olgę. To bohaterka, która wydaje się mieć nadprzyrodzone zdolności. W filmie widzimy też Björk, która gra w filmie potężną Seeress. W obsadzie występują również Ethan Hawke jako zabity król Aurvandil, Claes Bang jako Fjolnir i Willem Dafoe, czyli Heimir the Fool. Obsada jest bardzo ciekawa i dlatego ten film jest tak dobry.

Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Wiking / The Northman (2022)
Oryginalny tytuł The Northman
Ranking IMDb 7.2 151,139 głosów
Ranking TMDb 7.208 2,051 głosów

Opinie widzów na temat filmu Wiking / The Northman (2022)

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Wiking / The Northman (2022) online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Wiking / The Northman (2022) nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Wiking / The Northman (2022) online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Wiking / The Northman (2022) online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Wiking / The Northman (2022) nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Wiking / The Northman (2022) na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono0