Wilcze echa - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Wilcze echa

Wilcze echa

115 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Lubicie wilki?

Minęło trochę czasu, odkąd obejrzałem dobry film wojskowy, nie mówiąc już o zestawie na łodzi podwodnej. Istnieje napięcie, które rzadko można uzyskać w innych filmach, ponieważ dwa statki polują na siebie w ciemności. Oglądaj cały film Wilcze echa lektor CDA. Jest to scenariusz, który można naprawdę wykorzystać, aby uzyskać najlepszą przewagę, jeśli masz obsadę, która może go sprzedać. Cóż, dziś patrzymy na film, który posiada wszystkie te elementy, ale czy może to zrobić no zobaczymy.

Cały film Wilcze echa koncentruje się na marynarskich sonarach i na młodym i utalentowanym mężczyźnie. Chłopcu, który ma dar słuchania tego, czego inni nie mogą usłyszeć przez mgłę głębin oceanu. Tylko dźwiękiem może policzyć śmigła niewidzialnego wroga. Ma encyklopedyczną wiedzę o każdym z silników. Jego poświadczony dowód osobisty może sprawić, że jego łódź podwodna zaatakuje zbliżający się statek lub pozostawi go. Kiedy wydaje się, że Rosja robi zagrożenia nuklearne, Francja wysyła okręt atomowy z instrukcjami, że w każdej chwili może przyjść rozkaz od prezydenta.

Gdzie oglądać cały film Wilcze echa CDA?

W niezbyt odległej przyszłości, gdzie Ameryka odizolowała się, a Rosja rośnie, znajdujemy się na wodach Syrii. Zespół komandosów obserwował rosyjski port w Tarsie i potrzebuje ewakuacji. Na szczęście z tego powodu Francja ma łódź podwodną. Jednakże, gdy okręt podwodny dostanie się na swoją pozycję to analityk akustyczny statku może tutaj znaleźć coś innego niż irańska fregata. Ale ponieważ nie ma łodzi podwodnej z czterema rekwizytami, jest ona wyłączona z floty. To znaczy, dopóki nie oświetli statku eksplozją sonaru.

Ostrzega przy tym Irańczyków do pozycji łodzi podwodnych i wszystko szybko staje się jasne. Po powrocie do bazy wszyscy są na krawędzi, ponieważ Rosja zaatakowała Finlandię i są zagrożenia wojną nuklearną. Chanteraide jest pewien, że to, co usłyszał, nie było dronem, ale czas niestety nieubłaganie ucieka.

Film Wilcze echa 2019 naprawdę wyróżnia się wiedzą, jak tworzyć i manipulować napięciem. Część tego jest już wbudowana w scenariusz, ponieważ masz dwa okręty podwodne polujące w głębi oceanu. Czekają, aż któryś z nich wykona zły ruch. Jak w szachach. Jednak nie możesz być cały czas w napięciu, więc film przeplata te momenty napięcia z budowaniem opowieści i zmieniającymi się miejscami. Po to, aby wszystko działało tak ja powinno. Istnieją pewne dziwne zmiany w tonie, szczególnie na samym początku, ale działają one z powodu postaci i historii.

Netflix pokazał klasę

Problem polega na tym, że wydaje się, że naród bliskowschodni pociągnął szybko naród, który ma sprawić, że wydaje się, że Rosjanin uruchomił to zagrożenie nuklearne, aby wywołać destabilizującą wojnę między międzynarodowymi supermocarstwami. Francuski prezydent zarządza reakcję nuklearną, która ze względów bezpieczeństwa wyłącza komunikację z okrętem podwodnym, aby nie można było anulować rozkazu. 

Jeśli chodzi o postacie w filmie, uważam, że są dość atrakcyjne, ponieważ na ogół są naprawdę dobrze napisane. Możesz bardzo szybko określić mocne i słabe strony każdej postaci, ponieważ są one przedstawiane w bardzo stresującym środowisku, które w naturalny sposób oświetla wszystkie te cechy. Pomaga również, że naprawdę zobowiązują się do tego, abyś czuł się jak w subwooferach z wszystkimi małymi szczegółami. Na przykład, jak wszyscy pracują tak, jak ćwiczyli je przez wiele godzin w wierceniu po ćwiczeniach. François Civil działa bardzo dobrze jako kotwica dla obsady, co jest naprawdę ważne, gdy podążasz za nim w trzecim akcie.

Wilcze echa
Wilcze echa
Wilcze echa
Wilcze echa
Wilcze echa
Wilcze echa
Wilcze echa
Oryginalny tytuł Le chant du loup
Ranking IMDb 7.1 5,059 głosów
Ranking TMDb 8 440 głosów

Reżyser

Obsada

François Civil isChanteraide
Chanteraide
Omar Sy isD'Orsi
D'Orsi
Reda Kateb isGrandchamp
Grandchamp
Stefan Godin isCapitaine de vaisseau
Capitaine de vaisseau
Udostępniono4

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

The Parting Glass
Brightburn: Syn ciemności
Kler
Mia i biały lew
Jestem matką
Wiwarium
Mroczne miejsce
Obraz pożądania
Mrok 2018
I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!
Predator 2018
Zakonnica
×
Życzymy miłego seansu!