What's happening?

Wilk z Wall Street - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 161

ONLINE HD 32725 Wyświetleń Report Error

  • Watch traileryoutube.com
Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street - online

Stać go na wszystkoDec. 25, 2013USA179 Min.R
Twoja ocena: 0
8.1 8 głosów

Reżyser

Obsada

Leonardo DiCaprio isJordan Belfort
Jordan Belfort
Jonah Hill isDonnie Azoff
Donnie Azoff
Margot Robbie isNaomi Lapaglia
Naomi Lapaglia
Kyle Chandler isAgent Patrick Denham
Agent Patrick Denham
Rob Reiner isMax Belfort
Max Belfort
Jon Bernthal isBrad Bodnick
Brad Bodnick
Jean Dujardin isJean-Jacques Handali
Jean-Jacques Handali
Kenneth Choi isChester Ming
Chester Ming
P. J. Byrne isNicky
Nicky "Rugrat" Koskoff

To jest prawdziwe arcydzieło

Cały film Wilk z Wall Street Martina Scorsese jest wstydliwy i bezwstydny, ekscytujący i wyczerpujący, obrzydliwy i pouczający. Przymiotniki na temat tego filmu można tutaj wymieniać w nieskończoność. Jest to jeden z najbardziej zabawnych filmów o niegrzecznych mężczyznach. Główną postać w filmie gra oczywiście Leonardo DiCaprio we własnej osobie. Jeszcze nie widziałem, żeby ten aktor zagrał słabo w jakimś filmie. Zresztą zobaczcie film Pewnego razu w Hollywood, gdzie znów DiCaprio robi cuda.

Wilk z Wall Street, w reżyserii Martina Scorsese, opiera jest na pamiętniku Jordana Belforta. Jedyną wartością widzącą, a nawet komentującą ten film, jest to, że odsłania cień amerykańskiej branży finansowej, wyszczególniając wszystkie mroczne, samolubne, zboczone i amoralne aspekty więzi gospodarki amerykańskiej. Mówimy oczywiście o giełdzie Wall Street. Podejrzewam, że wielu z Was po prostu będzie wolało obejrzeć serię filmów Harry Potter z Danielem Radcliffem

Gdzie oglądać cały film Wilk z Wall Street online?

Adaptacja autorstwa Terence’a Wintera ze wspomnienia maklera giełdowego Jordana Belforta, który zarobił fortunę w latach 80. i 90. XX wieku. Jest to przesadny film o nadmiarze wszystkiego. Film, w którym apetyt na przyjemności wydaje się nie mieć dna. Trwa trzy godziny i podobno został odcięty od czterech przez regularną redaktor Thelmę Schoonmaker. Jest to świadectwo Scorsese i Wintera i ich współpracowników. Można sobie wyobrazić obserwowanie tych rechoczących gości przez pięć lub dziesięć godzin, wciąż uważając je za fascynujące, a nasza fascynacja nimi jest niepokojąca. Film idealnie pokazuje jak tzw. grube ryby mogą majstrować przy giełdzie. To samo dzieje się z kryptowalutami. Przede wszystkim z bitocoinem.

Cały film Wilk z Wall Street niewolnie papuguje styl i strukturę filmu Chłopcy z ferajny. Dramatyczny magnetyzm, który sprawił, że cały film był tak obserwowalny, jest bardzo nieobecny. To nie jest krytyka DiCaprio, którego działanie przy całkowicie otwartej przepustnicy jest zarówno ściśle dopracowane, jak i niesamowicie problematyczne. Jest to raczej problem z tematem zupełnie innym. O tym temacie żaden z reżyserów nie chce rozmawiać.

Leonardo jesteś wielki

Po rozwodzie z pierwszą żoną, która ma dość swojej kobiecości, poślubia Nadine Naomi (Margot Robbie), która służy jako atrakcyjna propozycja w swoim rozwijającym się królestwie. Ale małżeństwo nie wpływa na jego uzależnienie seksualne. Prostytutki są zadowolone z pracy, jaką wykonuje na przyjęciach pracowników. Podczas jednej z tych uroczystości krasnoludy są rzucane przeciwko celowi w konkursie biurowym. Nie ma końca ekscesom tego narcystycznego, prymitywnego, ohydnego i niemoralnego człowieka. Film idealnie pokazuje co pieniądze potrafią zrobić z ludzi. 

 

Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Oryginalny tytuł The Wolf of Wall Street
Ranking IMDb 8.2 1,307,778 głosów
Ranking TMDb 8 19,102 głosów

Opinie widzów na temat filmu Wilk z Wall Street

Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Wilk z Wall Street online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Wilk z Wall Street nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Wilk z Wall Street online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Wilk z Wall Street online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Wilk z Wall Street nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Wilk z Wall Street na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono47