Wilk z Wall Street - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Wilk z Wall Street

Wilk z Wall Street

Stać go na wszystko179 Min.R
Twoja ocena: 0
9 6 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

To jest prawdziwe arcydzieło

Cały film Wilk z Wall Street Martina Scorsese jest wstydliwy i bezwstydny, ekscytujący i wyczerpujący, obrzydliwy i pouczający. Przymiotniki na temat tego filmu można tutaj wymieniać w nieskończoność. Jest to jeden z najbardziej zabawnych filmów o niegrzecznych mężczyznach. Główną postać w filmie gra oczywiście Leonardo DiCaprio we własnej osobie. Jeszcze nie widziałem, żeby ten aktor zagrał słabo w jakimś filmie. Zresztą zobaczcie film Pewnego razu w Hollywood, gdzie znów DiCaprio robi cuda.

Wilk z Wall Street, w reżyserii Martina Scorsese, opiera jest na pamiętniku Jordana Belforta. Jedyną wartością widzącą, a nawet komentującą ten film, jest to, że odsłania cień amerykańskiej branży finansowej, wyszczególniając wszystkie mroczne, samolubne, zboczone i amoralne aspekty więzi gospodarki amerykańskiej. Mówimy oczywiście o giełdzie Wall Street. Podejrzewam, że wielu z Was po prostu będzie wolało obejrzeć serię filmów Harry Potter z Danielem Radcliffem

Gdzie oglądać cały film Wilk z Wall Street online?

Adaptacja autorstwa Terence’a Wintera ze wspomnienia maklera giełdowego Jordana Belforta, który zarobił fortunę w latach 80. i 90. XX wieku. Jest to przesadny film o nadmiarze wszystkiego. Film, w którym apetyt na przyjemności wydaje się nie mieć dna. Trwa trzy godziny i podobno został odcięty od czterech przez regularną redaktor Thelmę Schoonmaker. Jest to świadectwo Scorsese i Wintera i ich współpracowników. Można sobie wyobrazić obserwowanie tych rechoczących gości przez pięć lub dziesięć godzin, wciąż uważając je za fascynujące, a nasza fascynacja nimi jest niepokojąca. Film idealnie pokazuje jak tzw. grube ryby mogą majstrować przy giełdzie. To samo dzieje się z kryptowalutami. Przede wszystkim z bitocoinem.

Cały film Wilk z Wall Street niewolnie papuguje styl i strukturę filmu Chłopcy z ferajny. Dramatyczny magnetyzm, który sprawił, że cały film był tak obserwowalny, jest bardzo nieobecny. To nie jest krytyka DiCaprio, którego działanie przy całkowicie otwartej przepustnicy jest zarówno ściśle dopracowane, jak i niesamowicie problematyczne. Jest to raczej problem z tematem zupełnie innym. O tym temacie żaden z reżyserów nie chce rozmawiać.

Leonardo jesteś wielki

Po rozwodzie z pierwszą żoną, która ma dość swojej kobiecości, poślubia Nadine Naomi (Margot Robbie), która służy jako atrakcyjna propozycja w swoim rozwijającym się królestwie. Ale małżeństwo nie wpływa na jego uzależnienie seksualne. Prostytutki są zadowolone z pracy, jaką wykonuje na przyjęciach pracowników. Podczas jednej z tych uroczystości krasnoludy są rzucane przeciwko celowi w konkursie biurowym. Nie ma końca ekscesom tego narcystycznego, prymitywnego, ohydnego i niemoralnego człowieka. Film idealnie pokazuje co pieniądze potrafią zrobić z ludzi. 

 

Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Wilk z Wall Street
Oryginalny tytuł The Wolf of Wall Street
Ranking IMDb 8.2 1,049,708 głosów
Ranking TMDb 8 12,843 głosów

Reżyser

Obsada

Leonardo DiCaprio isJordan Belfort
Jordan Belfort
Jonah Hill isDonnie Azoff
Donnie Azoff
Margot Robbie isNaomi Lapaglia
Naomi Lapaglia
Kyle Chandler isAgent Patrick Denham
Agent Patrick Denham
Rob Reiner isMax Belfort
Max Belfort
Jon Bernthal isBrad Bodnick
Brad Bodnick
Kenneth Choi isChester Ming
Chester Ming
P. J. Byrne isNicky Koskoff ('Rugrat')
Nicky Koskoff ('Rugrat')
Brian Sacca isRobbie Feinberg ('Pinhead')
Robbie Feinberg ('Pinhead')
Udostępniono18

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Grzeczni chłopcy
O psie, który wrócił do domu
Psychobitch
Na noże (Knives out)
Wieczny okop
Szybcy i Wściekli 7
Wilcze echa
Faworyta 2018
Operacja bracia
Dwóch papieży
Ślicznotki 2019
Pięciu braci 2020