What's happening?

Władca Pierścieni: Powrót Króla ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 110

ONLINE HD 10122 Wyświetleń Report Error

  Władca Pierścieni: Powrót Króla

  Władca Pierścieni: Powrót Króla online

  Nie ma triumfu bez strat. Nie ma Zwycięstwa bez cierpienia. Nie ma wolności bez poświęcenia.Dec. 01, 2003New Zealand201 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  7.6 5 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Elijah Wood isFrodo Baggins
  Frodo Baggins
  Ian McKellen isGandalf the White
  Gandalf the White
  Sean Astin isSamwise
  Samwise "Sam" Gamgee
  Liv Tyler isArwen Evenstar
  Arwen Evenstar
  John Rhys-Davies isGimli / Treebeard (voice)
  Gimli / Treebeard (voice)
  Dominic Monaghan isMeriadoc
  Meriadoc "Merry" Brandybuck
  Billy Boyd isPeregrin
  Peregrin "Pippin" Took

  Gdzie oglądać cały film Władca Pierścieni: Powrót Króla?

  Powrót Króla, kulminacyjny rozdział w J.R.R. Trylogia Tolkiena, Władca Pierścieni, zamyka wydarzenia związane z Drużyną Pierścienia i Dwiema Wieżami. Gollum kontynuuje prowadzenie Froda i Sama w kierunku Mordoru. To oczywiście wszystko w filmie Władca Pierścieni: Powrót Króla. Ale nie ma zamiaru pozwolić hobbitom zniszczyć jego „cennego”, rzucając pierścień w ogień Góry Zagłady. Wynędzniałe, zdesperowane i przebiegłe stworzenie zasadza w głowie Froda wątpliwości dotyczące lojalności Sama (która pozostaje niezachwiana). To pozwala Gollumowi zwabić Frodo samemu do legowiska gigantycznego pająka o imieniu Szeloba. Gdy Sam byłby wyobcowany, a Frodo nie żyje, pierścień byłby Gollumem do zabrania.

  Jednocześnie armie ludzi zaczynają zbierać swoje siły, by bronić siedmiopoziomowego miasta królów Gondoru, Minas Tirith. Wznoszący się ponad 700 stóp nad główną bramą i ufortyfikowany licznymi murami i blankami. Minas Tirith wydawał się nie do zdobycia. Jednak ciemne siły masujące się przeciwko niemu są ogromne. Orki. Haradrim. Easterlingi. Nazgul. Ogromne trolle, które dźwigają tarany i władają potężnymi maczugami. Szalejące, podobne do słoni olbrzymy zwane Mumakil. Zobaczymy jak wypadnie film Hobbit: Niezwykła podróż.

  Nie ma króla, który broniłby Gondoru od wewnątrz. Denethor (ojciec Boromira i Faramira) jest zarządcą miasta, ale duma, żal i niezdrowy umysł sprawiły, że był nieskuteczny w ochronie swojego ludu. Tylko Gandalf i Aragorn (jedyny, prawdziwy król) mogą poprowadzić ragtag armii Śródziemia w ich ostatniej walce przeciwko Sauronowi. Wśród armii ludzkich, które jadą do pomocy Gondoru, jest Rohan, dowodzony przez króla Theodena. Ukryta wśród swoich szeregów dama Eowyn i namiętny hobbit wykorzystują szansę na walkę o wszystko, co kochają i wierzą.

  Ogromna horda 

  Wojska są znacznie liczniejsze. Aby uzyskać wynik, Aragorn ma nadzieję zebrać wieki i zaciągnąć legion przeklętych nieumarłych do walki po ich stronie. Niewiele Aragorn wie, że jego prawdziwa miłość, elfia księżniczka Arwen, zrzekła się nieśmiertelnej błogości w Szarej Przystani na rzecz śmiertelnego życia z nim. Ale ona słabnie. Tylko klęska Saurona przywróci jej zdrowie i zabezpieczy ich królewską przyszłość. To oczywiście zależy od Sama i Froda. Czy przetrwają nikczemne plany Golluma? A jeśli tak, to czy armie ludzkie mogą kupić im czas potrzebny do wypełnienia swojego powołania i wbicia palika w serce zła?

  Wszystkie tematy przedstawione w dwóch pierwszych filmach są zaokrąglone i rozwiązane. Są wśród nich przyjaźń, opatrzność, rozróżnienie między dobrem a złem, uprzedzenia, zarządzanie ziemią, heroizm, pokusa i uzależnienie, osobiste poświęcenie, spełnienie własnego powołania, zapłata za grzech, przywództwo sługi i wiele innych.

  W szczególności widzimy stalowe postanowienie Sama, gdy nakłania Frodo do Mordoru (w ich najciemniejszym momencie, podnosi wyczerpanego Froda i mówi swojemu obciążonemu panu: „Nie mogę tego dla ciebie nosić, ale mogę cię nieść” ). Jest świetnym przykładem nieprzekupnej lojalności i wytrwałości. Upewnia się, że Frodo jest karmiony nawet na własny koszt i daje mu resztę wody. Odważnie patrzy na Shelob, gigantycznego pająka, który ma Frodo w jej menu. I wchodzi do jaskini Orków, by uratować schwytanego przyjaciela.

  Ciężka decyzja w filmie Władca Pierścieni: Powrót Króla

  Gdy Arwen zmaga się ze swoją decyzją, by pójść za swymi ludźmi do Szarej Przystani, decydującym momentem nie jest romantyczne ukłucie, ale macierzyńskie. Dostrzega syna, którego nigdy nie będzie miała. Jeśli wybierze samozachowanie nad śmiertelnością. Choć może niezamierzone, uderzyło mnie, jak silny obraz życia matki, składającej ogromne osobiste poświęcenie dla swojego jeszcze nie narodzonego dziecka. Mówi: „Jeśli go teraz zostawię, będę tego żałować na zawsze”. Jej ojciec, Elrond, postanawia, że ​​nie może zmienić umysłu swojej córki na utratę nieśmiertelności dla tej śmiertelnej cewki, i symbolicznie daje jej swoje błogosławieństwo, uzbrajając Aragorna odnowionym mieczem Isildura. Elrond następnie dostarcza miecz osobiście i mówi niechętnemu Aragornowi, aby wypełnił swoje powołanie i odziedziczył tron ​​(„Odłóż na bok strażnika. Zostań tym, kim się urodziłeś. … Daj nadzieję ludziom”). Aragorn cicho depcze po niebezpiecznej misji, tylko po to, by Legolas i Gimli nalegali na towarzyszenie mu.

  Zniszczenie pierścienia

  Gdzie indziej Gimli lobbuje za zabicie Sarumana, ale Gandalf okazuje litość. W następstwie Helm’s Deep król Theoden modeluje pokorę, mówiąc Eowinie, że Aragorn jest w rzeczywistości tym, który zasługuje na uznanie za zgromadzenie swoich ludzi do zwycięstwa. Ukąszony przez Gondora w czasie bitwy, Theoden pyta: „Dlaczego powinniśmy jechać na pomoc tym, którzy nie przyszli do nas?”, A jednak zgadza się i odważnie udziela wsparcia, gdy nadejdzie chwila. Wrażliwy na żal Denethora z powodu śmierci jego syna Boromira, Pippin oferuje swoje życie służąc szafarzowi – życie na całe życie, odkąd Boromir zmarł ratując go od orków. Denethor jest tragicznym przywódcą szekspirowskich proporcji, który odmawia oddania tronu panującemu królowi i płaci straszną cenę za swoją dumę. Jego ocalały syn, Faramir, zapewnia smutne studium rozpaczliwej potrzeby mężczyzny na aprobatę ojca – i potrzebę ojca, by kochać wszystkie swoje dzieci na równi i bezwarunkowo.

  Zdając sobie sprawę, że Denethor myśli, że Faramir nie żyje, i planuje go spalić żywcem, Pippin ściga się, by go uratować. Armie zbierają się, by walczyć ze złem. Nawet „słabsze statki” Eowyn i Merry lobbują za szansą na walkę. Chociaż nie są poważnie traktowani przez wojowniczych mężczyzn z grupy, obaj odgrywają kluczową rolę w odwróceniu bitwy. W chaosie wojny bezinteresowne bohaterstwo jest powszechne. Wśród nich jest buntownicza ochrona rannego Theodena przez Eowyna, gdy onieśmielający Król Wiedźm grozi, że go wykończy.

  Aby przyciągnąć uwagę Saurona i kupić Frodo i Samowi czas na zniszczenie pierścienia, Aragorn, Gimli, Gandalf, Legolas, Merry i wielu innych maszerują na pewną śmierć przy Czarnej Bramie. Dobre triumfy, choć tak jak w prawdziwym życiu, wiążą się z tym koszty i straty poniesione. Słodko-gorzkie zakończenie zastanawia się nad pytaniami takimi, jak: kiedy już raz na zawsze zmieniły cię próby życiowe, „jak zdobędziesz wątki starego życia?” Małżeństwo i rodzina są szlachetnymi nagrodami za co najmniej dwie postacie.

  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Władca Pierścieni: Powrót Króla
  Oryginalny tytuł The Lord of the Rings: The Return of the King
  Ranking IMDb 8.9 1,604,816 głosów
  Ranking TMDb 8.4 13,013 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Władca Pierścieni: Powrót Króla online na duży plus.
  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Władca Pierścieni: Powrót Króla online wymiata!
  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Władca Pierścieni: Powrót Króla online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Władca Pierścieni: Powrót Króla na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono4

  Tytuły, które mogą Cię zainteresować

  Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie
  Tajemniczy ogród 2020
  Strażnicy Galaktyki Vol. 2
  Upiorne opowieści po zmroku
  Bloodshot 2020
  Spider-Man Uniwersum
  Tajna Agencja Kontroli Magii
  Czarownica 2
  Shaft 2019
  Hobbit: Bitwa pięciu armii
  Magic Camp
  Nieśmiertelny (L’immortale)