Wojtyła. Śledztwo 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Wojtyła. Śledztwo 2020

Wojtyła. Śledztwo 2020

May. 08, 2020SpainPG
Twoja ocena: 0
6 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Wojtyła. Śledztwo 2020 online?

Bardzo dziwnie może kojarzyć się tytuł tego filmu online. Wojtyła Śledztwo 2020, jak to się ma do tego wszystkiego? Przecież Jan Paweł II był kimś wspaniałym. Jak w tej sytuacji odebrać słowo śledztwo? W tym filmie ma zostać poruszonych kilka ważnych kwestii. Takich jak na przykład atak Jana Pawła II z rąk Ali Agca. Nie jestem pewny, czy cały film koncentruje się na pokazaniu nam reklamy Papieża Jana Pawła II w jego chwale. Można go określić wieloma przymiotnikami. Silny, wspaniały, święty, tytan wiary. Rzekłbym nawet cudowny uzdrowiciel. Pomógł wielu ludziom na całym świecie. To była taka nasza Polska ostoja. Mógłbym rzecz, że to magia jak w filmie Tajemniczy ogród 2020. Ale taka pełna wiary.

Co zatem chcą pokazać w tym filmie? Papież spotkał się z przeszło miliardem ludzi. Śmiem twierdzić, że Karol Wojtyła to prawdopodobnie najbardziej publiczna postać w historii. Czy możliwe jest, by powszechnej świadomości umknęło coś, co kryje się za jego publicznym wizerunkiem? Wszystko zobaczycie w filmie Wojtyła. Śledztwo 2020 online. Myślę, że wielu z Was może być bardzo zaskoczonym. Aczkolwiek, czy ten film pokazuje prawdę? José María Zavala, reżyser głośnej Tajemnicy Ojca Pio, ma osobiste powody, by zmierzyć się tym razem z wielką postacią papieża Polaka. W 1981 roku jego ojciec poświęcił życie za Jana Pawła II. Tego faktu dowiadujemy się właśnie w filmie.

Co sądzicie o tym dość kontrowersyjnym filmie?

Zavala w zaskakujący i oryginalny sposób podchodzi do życia Karola Wojtyły. Tam, gdzie wszyscy biografowie kończą swoje dzieła. Oczywiście w momencie śmierci bohatera. A reżyser właśnie w tym momencie rozpoczyna jeszcze ciekawszą opowieść. Jak wiecie José María Zavala to autor kilku filmów dokumentalnych o Ojcu Pio i kilku książek o postaciach bardzo rasistowskich. Nie omija komplementu ani westchnienia podziwu dla Polaka, opierając się na świadectwach, które czasem bywają szalone. Ale tylko jeśli są widziane oczami wiary lub ateizmu. Dobrze wiemy, że nasz Jan Paweł II dokonał kilku cudów.

Oczywiście nie ma wielu skomplikowanych spraw, takich jak Bank Watykański, Legioniści Chrystusa, jego wyraźna kanonizacja czy polemiki w Ameryce Łacińskiej. Oczywiście z wyjątkiem słynnej awantury w Managui. Jedynymi obiektywnie możliwymi do odzyskania są niektóre prawie niepublikowane sceny i dokumenty o niewątpliwej wartości historycznej. Chociaż niewystarczające, aby ta praca zainteresowała kogoś innego niż bardzo konkretna publiczność. Jestem ciekaw jakie Wy będziecie mieli odczucia po tym filmie. Dla mnie cały film Wojtyła Śledztwo 2020 zrobił ogromne wrażenie.

Wojtyła. Śledztwo 2020
Oryginalny tytuł Wojtyla. La Investigación

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępniono0
10 Komentarzy
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
Laura Piotrowska
Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Rosyjska Piątka
Apollo 11
Diego Maradona
Skandal. Ewenement Molesty
Tony Halik
Pavarotti
Tylko Nie Mów Nikomu
Zabawa w chowanego
Maddy 2020
Pętla 2020
Made in Senegal
I młodzi pozostaną
×
Życzymy miłego seansu!