What's happening?

Wszystkie jasne miejsca ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 124

Wszystkie jasne miejsca

Wszystkie jasne miejsca online

Feb. 28, 2020USA108 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Reżyser

Brett Haley
Reżyser

Obsada

Elle Fanning isViolet Markey
Violet Markey
Justice Smith isTheodore Finch
Theodore Finch
Alexandra Shipp isKate Finch
Kate Finch
Lamar Johnson isCharlie Donahue
Charlie Donahue
Virginia Gardner isAmanda Monk
Amanda Monk
Felix Mallard isGabe
Gabe "Roamer" Romero
Sofia Hasmik isBrenda Shank-Kravitz
Brenda Shank-Kravitz

Gdzie oglądać cały film Wszystkie jasne miejsca online?

Reżyserem filmu Wszystkie jasne miejsca online jest  Brett Haley. Może on rozwiązać kilka mrocznych problemów, ale ten nastolatek płacze o dwóch rannych duszach jest przesiąknięty ciepłem i współczuciem. Film zaadoptowały Jennifer Niven i Liz Hannah z bestsellerowej powieści dla młodzieży. Ta powieść to oczywiście Niven. Haley zawiera wszystkie składniki niezbędne do sukcesu. Solidna ścieżka dźwiękowa jak i efekty sprawiają, że film jest bardzo dobry. Charakter reżysera i humanistyczne tony sprawiają, że jest to coś wyjątkowego. Chcociaż ja przed tym filmem skupiłem się nad pewną animacją od DC. Mianowicie chodzi o Superman: Red Son. Jeżeli do tej pory tego nie widzieliście to gorąco polecam.

Jasne, czy nie jasne?

Wszystkie jasne miejsca to film głównie dla młodzieży. Wiodące nastolatki doświadczyły pewnej traumy w przeszłości i razem starają się znaleźć sens i nadzieję w całym zamieszaniu. Jest to coś, co próbuje także reżyser Brett Haley. Film, który otacza ich warstwami żałoby, samobójstwa i chorób psychicznych, jednocześnie próbuje pokazać nam słodki romans. Jest to delikatna równowaga, szczególnie w przypadku filmu skierowanego do młodej, wrażliwej publiczności. Powiedziałbym wręcz, że film jest tak delikatny jak Sala Samobójców Hejter online. Ale to być może jest tylko moje zdanie.

Netflix nie przestaje dodawać nowych pozycji

Pewnego ranka podczas biegania Theodore Finch (Justice Smith) dostrzega koleżankę z klasy, Violet Markey (Elle Fanning). Ta znajoma cicho zastanawia się nad skokiem z mostu. Ciężko jej między innymi z powodu śmierci siostry, która zmarła rok wcześniej. Finch podaje Violet swoją rękę i daje obietnicę, że nie jest już sama w swojej walce. On również może odnosić się do siebie, gdy szuka powodów, by pozostać przy życiu. Chociaż twórcy filmu nigdy specjalnie nie ustalili diagnozy klinicznej, widoczna depresja maniakalna Fincha rzuca długi cień na wszystkie aspekty jego życia. Wiele jego zachowań i dziwnych sytuacji przyczyniło się do tego, że zaczęli na niego mówić Dziwak. Faktycznie jest dziwną osobą ale swoją role gra idealnie.

Wszystkie jasne miejsca
Wszystkie jasne miejsca
Oryginalny tytuł All the Bright Places
Ranking IMDb 6.5 17,246 głosów
Ranking TMDb 7.4 519 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Wszystkie jasne miejsca online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Wszystkie jasne miejsca online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Wszystkie jasne miejsca nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Wszystkie jasne miejsca na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono8