Wszystkowidząca 2 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Wszystkowidząca 2

Wszystkowidząca 2

103 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Wszystkowidząca 2 online?

Cały film Wszystkowidząca 2 przedstawia Dinę. Posiada magiczną moc wydobywania z ludzi najgłębszych sekretów. Bohaterka musi ocalić swoją rodzinę wraz ze swoim nowopoznanym ojcem. Ojciec też ma paranormalne zdolności. Ma moc sprawiania, by ludzie widzieli i wierzyli w rzeczy, które nie są prawdziwe. Dina musi nawiązać z nim kontakt, aby ratować rodzinę. To film przygodowy Hasselbalcha o tytule Wszystkowidząca 2. Czyli drugi z serii franczyzy opartej na bestsellerowej serii książek fantasy Lene Kaaberbøl. W filmie możemy zobaczyć gwiazdorską obsadę nordycką. Powiem szczerze, że jednak wolałem obejrzeć autobiografię Tommaso, niż ten dziwny film fantasy.

Skandynawskie fantasy powraca

Wszyscy mają wielkie wymagania po sukcesie oryginalnego filmu w 2015 roku. W Danii został porównany z filmem Harry Potter i serialem Gra o Tron. To wszystko ​​ze względu na koncepcję wysokiej fantazji. Wszystkowidząca 2 miała swoją premierę w Danii 24 stycznia tego roku. Film powraca do Diny, młodej kobiety, która nieświadomie odziedziczyła zdolność matki do zmuszania ludzi do przyznania się do najskrytszej hańby. Prowadzi koczownicze życie w średniowiecznym świecie i wraz z rodziną przybywa na Highlands, aby uciec przed złym Drakanem, który przejął panowanie nad Dunark. Pewnego dnia Dina poznaje tajemniczego mężczyznę, który twierdzi, że jest jej ojcem. To Blackmaster Sezuan, który ma zdolność sprawiania, by ludzie widzieli i czuli rzeczy, które tak naprawdę się nie dzieją. Ale o tym już wspominaliśmy wyżej.

Film Wszystkowidząca 2 ma bardzo słabe oceny

W filmie Wszystkowidząca 2 smoczy władca planuje zaatakować Highlands i zniszczyć wszelkie szanse na godne i niezależne życie. Niestety, w obliczu licznych gróźb, Dina (Rebecca Emilie Sattrup) wyrusza w niebezpieczną podróż ze swoim wyrzeczonym ojcem, aby uratować Nico (Jakob Oftebro), innego lorda i Davina, jej brata, którzy zostali uwięzieni. W trakcie swojej podróży Dina odkrywa, że ​​posiada niesamowite zdolności. Moim zdaniem takie fantasy nie pasuje do Skandynawii. Powinni bardziej skupiać się na legendach i historiach podobnych do serialu Wikingowie. To jest to co podoba mi się tam najbardziej. I to własnie takimi filmami mogliby podbić światowy rynek.

cały film wszechwidząca 2 online cda zalukaj

 

Wszystkowidząca 2
Wszystkowidząca 2
Wszystkowidząca 2
Oryginalny tytuł Skammerens datter II: Slangens gave
Ranking IMDb 5.7 248 głosów
Ranking TMDb 5.7 17 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Avengers
Upiorne opowieści po zmroku
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Niezgodna
Zew krwi 2020
Avengers: Czas Ultrona
Przepraszam, że przeszkadzam
Witajcie w Marwen
Aladyn 2019
Dumbo
Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi
Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie