Wyprawa Magellana 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Wyprawa Magellana 2019

Wyprawa Magellana 2019

85 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos
Komentowanie wyłączone.

Opis

Niesamowity film animowany

Filmy nie bagatelizują bardziej brutalnych, bolesnych i krwawych aspektów udokumentowanego tutaj przedsięwzięcia. Zamiast tego zachowuje prawdziwą przygodę za wydarzeniem. Przekształca bohaterów w animowane wersje Burta Lancastera, Tyrone Power i wszystkich innych gwiazd. Podobnie przekształcone zostaną w filmie Rodzina Addamsów. Gwiazd, które w pewnym momencie weszły w buty korsarzy i piratów. Są to filmy i klasyki, które oczarowały zarówno na dużym ekranie, jak i małym różne pokolenia młodzieży.

Takie właśnie animacje to świetna rozrywka dla całej rodziny. Tak samo jak Toy Story 4, które chwyciło za serca fanów. Te same rytmy, egzotyki i akrobacje są ponownie podejmowane. To film, który nie tylko bawi i ekscytuje, ale także zachęca widza do poznania przedstawianych bohaterów. Trzyma w napięciu jak film animowany Król Lew 2019.

Gdzie oglądać cały film Wyprawa Magellana 2019 online?

Cały film Wyprawa Magellana 2019 to niesamowita produkcja. Dibulitoon Studio wyprodukowało ten film. Jest to wiodący dom produkcji animacji w Kraju Basków w Hiszpanii oraz Barton Films. To firma dystrybucyjna z siedzibą w Bilbao. Animacja Wyprawa Magellana śledzi przygody portugalskiego Ferdynanda Magellana i baskijskiego Juana Sebastiana Elcano. Czyli historycznych nawigatorów odpowiedzialnych za pierwsze okrążenie Ziemi, ukończone w 1522 roku. Świetna historia i świetna przygoda.

Magellan rozpoczął trzyletnią podróż, ale Elcano ją zakończył. To raczej film przygodowy niż odcinek z historii. Jest skierowany w szczególności do dzieci. Oferuje ogromną różnorodność krajobrazów i kultur na całym świecie. Jest to jeden z tych filmów, z których rodzice są bardzo zadowoleni, ponieważ oprócz czystej rozrywki istnieje także niekwestionowany element edukacyjny. Dzieci poznają ciekawą historię świata.

Idealny tytuł dla dzieci z polskim dubbingiem

Podążając śladami Disney oraz Pixar i ich tendencją do stawiania rozrywki na pierwszym miejscu, film oferuje chwile o świetnej wizualnej świetności, z wyszukaną scenerią i dbałością o szczegóły, o czym świadczy rekonstrukcja Sycylii z 1519 roku, brazylijskiej dżungli i rafy Patagonii, w niektórych przypadkach osiągając niemal trójwymiarowy efekt. Bohaterowie nie są pozbawieni wartości, a także przechodzą własne transformacje i mają własne rozterki życiowe. Życzymy miłego seansu dla Waszych pociech i dla Was drodzy rodzice.

Wyprawa Magellana 2019
Wyprawa Magellana 2019
Oryginalny tytuł Elcano: lehen mundu bira
Ranking IMDb 4.1 88 głosów
Ranking TMDb 4.7 8 głosów

Reżyser

Angel Alonso
Reżyser

Obsada

Udostępniono8

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Oficer i szpieg (J’accuse) 2019
Dragon Ball Super: Broly
Angry Birds Film 2
Doktor Dolittle 2020
Pokémon: Zemsta Mewtwo – Ewolucja
Król Lew 2019
Ralph Demolka w internecie
Śnieżna paczka 2019
Dzieciak, który został królem
Wołyń
Turniej główny
Obywatel Jones