Wysoka dziewczyna 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Wysoka dziewczyna 2019

Wysoka dziewczyna 2019

Jun. 20, 2019Russia134 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 4 głosy
what going on?

Opis

Ciekawa rosyjska produkcja filmowa

Iya (Viktoria Miroshnichenko) cierpi na zespół pourazowy po walce na linii frontu podczas oblężenia. Teraz jest pielęgniarką w szpitalu w Leningradzie. Bohaterka ma skłonność do nagłych napadów paraliżu. Jej mięśnie zamarzają, jej głos jest przełykany przez słaby rechot, a jej długie alabastrowe ciało nie jest już pod jej kontrolą. W tych wrażliwych chwilach Iya naprawdę zyskuje przydomek, który nadaje tytuł filmu, czyli Wysoka dziewczyna 2019. Rosyjski klimat panuje też w filmie Czerwona Jaskółka.  Aczkolwiek główną bohaterką jest Amerykanka.

Pierwsze dźwięki, ponad czernią początkowych tytułów, brzmią cicho, z trudem łapiąc oddech. Może to być grzechotka śmierci, atak astmy lub ostatnie uduszenia, ale niewątpliwie jest to człowiek w niebezpieczeństwie. Cały film Wysoka dziewczyna pewnie nie każdemu przypadnie do gustu. Jest to film bardzo specyficzny i pokazuje cierpienie zasłużonej pielęgniarki. Zdecydowanie wolę film o rosyjskich szpiegach, taki jak Anna 2019. Tego typu filmy nie są dla mnie.

Gdzie oglądać cały film Wysoka dziewczyna 2019 online?

Wielu rannych żołnierzy leży w szpitalu. Lekarze musieli amputować im kończyny. Stepan (Konstantin Balakirev), najbardziej beznadziejny z ocalałych, nie czuje niczego pod szyją i błaga o litość, jakiej nikt nie może mu udzielić zgodnie z prawem. Eutanazja jest nielegalna. Nawet w czasach, które podlegają nowym zasadom rachunkowości moralnej. W czasie, gdy mężczyźni z ulgą słyszą, że dwoje z ich trojga dzieci wciąż żyje. Zresztą kto by nie poczuł ulgi w takiej sytuacji? Świat jest zepsuty, ale wciąż się kręci. Film napisali wspólnie Balagov i Aleksandra Terekhova.

Rosyjski język w tym filmie robi ciekawy klimat

Wysoka dziewczyna 2019 jest niesamowicie ponura, ale wykonana z taką starannością, że jest również głęboko przekonująca. Wydarzenia tak niepokojące, że długo odwracasz wzrok, są przedstawiane na obrazach tak uderzających, że nie możesz. Paradoksalnie ciepłe, zaskakujące zdjęcia Kseni Seredy pełne są wykwintnych, malarskich kompozycji, obok charakterystycznych obecnie klaustrofobicznych zbliżeń Balagova. Mocny, nawet bardzo mocny film.

Nawet zanim Iya przypadkowo udusi Pashkę, a nawet przed faktyczną matką chłopca, najlepsza przyjaciółka Iyi, Masza (Vasilisa Perelygina), wraca z wojska i stwierdza, że ​​Iya jest jej winna życie. Cały film Wysoka dziewczyna 2019 budzi grozę przez to co pokazuje. Ludzi dotknęła wojna, z której niewielu przeżyło i uciekło. Walki mogą się skończyć, ale pokój to jeszcze bardzo odległy czas. I chociaż Iya i Masza są jedyną rodziną, którą opuściło jedno z nich, okazuje się, że nie mogą być dla siebie dobre. Tak jak wspomniałem wyżej to nie jest film dla mnie.

Oryginalny tytuł Дылда
Ranking IMDb 7.1 6,283 głosów
Ranking TMDb 7.9 8 głosów
Udostępniono22
10 Komentarzy
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, szybka i darmowa rejestracja, oglądanie w dobrej jakości, czego chcieć więcej
Laura Piotrowska
Jakość lepsza niż na innych portalach, ale Film średnio mi się podobał
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Film mistrzostwo!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Wam tego filmu
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kobiety mafii 2
Córka Boga 2020
Zakochany bogacz
Zaginione dziewczyny
Były lokator 2020
Zjazd (Downhill) 2020
Gwiazdka (Stargirl) 2020
Poznajmy się jeszcze raz
Nieplanowane 2019
Skazani na Shawshank
Młody Ahmed
Vice 2018
×
Życzymy miłego seansu!