Wyspa Fantazji 2020 - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Wyspa Fantazji 2020

Wyspa Fantazji 2020

PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Wyspa Fantazji 2020 online?

Niektórzy stwierdzili, że niektóre pokazy filmu Doktor Sen zostały potraktowane jako zwiastun nadchodzącej premiery filmu Wyspa Fantazji 2020. W filmie występuje Michael Peña jako Mr. Roarke. Czyli właściciel i operator luksusowej wyspy, na której zaprasza różnych gości do spełnienia fantazji. Klip rozpoczyna się od nowej ekipy zaproszonych gości, którzy spędzają czas w odległym kurorcie. Goście rozkoszują się szansą na spełnienie jakiegoś niemożliwego snu. Niestety chaos szybko pochłania podróż, gdy prawdziwe intencje pana Roarke’a stają się jasne.

Widzowie mają nadzieję, że po nieudanej premierze horroru na podstawnie powieści Lśnienie to będzie hit. Sam mam taką nadzieję, że Wyspa Fantazji podbije serca fanów. Ja natomiast boje się, żeby ten film nie dostał takiej fali krytyki jak najnowsze Gwiezdne Wojny. Mówimy oczywiście o części Skywalker Odrodzenie. Fabuła horroru zapowiada się świetnie. Zresztą filmów tego typu powstało już wiele. Tak więc film musi wybić się na swoje wyżyny, żeby zaskoczyć spragnionych widzów. Ja jednak wolę obejrzeć film Zew Krwi 2020, na którym nie będę się tak bał. Jestem zbyt strachliwą osobą.

wyspa fantazji 2020 cały film online cda zalukaj

To może być jeden z lepszych horrorów 2020 roku

Zwiastun koncentruje się głównie wokół postaci Lucy Hale, Melanie, która zdaje sobie sprawę, że jej szansa na zemstę na dziecięcym łobuzie oznacza, że ​​musi torturować swojego byłego oprawcę. Inni goście są podobnie zmuszani do przerażających i nie do zniesienia więzi, a wkrótce wszystko zamienia się w chłodny montaż przerażających zabójców i eksplodujących samolotów. Program trwał od 1977 do 1984 roku, a Ricardo Montalbán zagrał w roli nadzorcy nieruchomości. Boisko tutaj jest takie samo, z Michaelem Peną jako przysłowiowym mistrzem ceremonii. Można tutaj spędzać swoje fantazje, trochę jak w serialu Westworld. Ja widzę tutaj ogromne podobieństwo.

W filmie Wyspa Fantazji 2020 występują także Maggie Q, Austin Stowell, Portia Doubleday, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen i Michael Rooker. Jeff Wadlow wyreżyserował film i jest współautorem scenariusza z Chrisem Roachem i Jillian Jacobs. To może ostro zainteresować fanów horrorów. Jestem ciekaw, czy któryś z Was odważyłby się odwiedzić taką wyspę, żeby spełnić swoje najskrytsze fantazje. Jestem pewny, że takich osób byłoby wiele. Ja jednak na pewno bym się nie skusił na takie rozwiązanie. Horrory zostawiam tym z mocną psychiką.

Wyspa Fantazji 2020
Wyspa Fantazji 2020
Oryginalny tytuł Fantasy Island
Udostępniono23

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Magic Camp
Czarna Pantera
Avengers
Pełzająca śmierć (Crawl)
Wiwarium
Thor: Ragnarok
Więzień labiryntu: Lek na śmierć
Thor
Harry Potter i Więzień Azkabanu
Slender Man
Zabawa w pochowanego
Aquaman