What's happening?

Yesterday 2019 - ONLINE CAŁY FILM

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 204

ONLINE HD 20214 Wyświetleń Report Error

  Yesterday 2019

  Yesterday 2019 - online

  Jun. 27, 2019United Kingdom116 Min.PG-13
  Twoja ocena: 0
  4 3 głosy

  Reżyser

  Danny Boyle
  Reżyser

  Obsada

  Himesh Patel isJack Malik
  Jack Malik
  Lily James isEllie Appleton
  Ellie Appleton
  Ed Sheeran isEd Sheeran
  Ed Sheeran
  Kate McKinnon isDebra Hammer
  Debra Hammer
  Meera Syal isSheila Malik
  Sheila Malik

  No to mamy ciekawą komedię

  Widzieliśmy trailer i nie mieliśmy pojęcia, o czym mówi ten film. Jednak jego entuzjazm był coraz bardziej widoczny. Nauczyłem się harmonizować, śpiewając razem z albumami Beatlesów moich rodziców. Beatlesi byli właśnie tam, wchłonięci przez osmozę. Cały film Yesterday 2019 Danny’ego Boyle’a, który wyobraża sobie świat, w którym Beatlesi nigdy się nie urodzili. Skłoniło mnie do zastanowienia się, jak by to faktycznie było. Jakie byłoby życie, gdyby Beatlesi nie istnieli?. Film, napisany przez Richarda Curtisa, bada niektóre z implikacji jego założenia, ale frustrująco pomija inne.

  Gra w kawiarniach, zamieszkanych tylko przez przyjaciół. Oglądaj cały film Yesterday 2019 lektor PL CDA. Śpiewa na pustej promenadzie. Jego przyjaciółka z dzieciństwa Ellie (Lily James), która się w nim zakochała i jego muzyka kiedy grał w Oasis na pokazie talentów w szkole podstawowej, działa jako jego menedżer, dając mu przemówienia, popalone przez nią wiara w niego.

  Mieszka z rodzicami w Suffolk, gdy pewnego wieczoru ziemia doświadcza 12-sekundowego zaciemnienia. W ciągu tych 12 sekund Jack zostaje potrącony przez autobus, a kiedy się budzi w szpitalu, zdaje sobie sprawę, że stało się coś dziwnego. Bardzo intryguje na początku, kiedy Jack gra piosenki Beatlesów na koncertach w kawiarni, a nikt nawet nie patrzy. Muzyka ma zerowy wpływ na tych ludzi. w nieobecności Beatlesów ludzie mieliby n o wyobraź sobie, czego im brakowało i, szczerze mówiąc, nie obchodziło ich to, bo jak możesz przegapić to, czego nigdy nie miałeś? Te pomysły są obecne, ale „Yesterday” ich nie wkopuje.

  Gdzie oglądać cały film Yesterday online CDA?

  Film Yesterday online CDA dla swoich przyjaciół, a spojrzenia na ich twarzach słuchowych są potężne. Przede wszystkim mile widziane. Przypominają melancholijne piękno piosenki. Cały film zatrzymuje się, co pozwala nam naprawdę słuchać. Ale kiedy Jack gra piosenki na koncertach, jest tylko szumem w tle. Więc to go zastanawia czy to czasami on nie jest problemem? Piosenki są świetne, ale on nie. Istniała alchemiczna rzecz, która wydarzyła się w przypadku Fab Four, a bez tego może reszta by nie poszła. Jest to interesująca możliwość, której film w większości nie eksploruje. Ostatecznie Jack nagrywa kilka piosenek, pojawiając się w lokalnych programach telewizyjnych. Po to, aby promować swoją muzykę. Ed Sheeran łapie jeden z tych spotów telewizyjnych i wpada w podróż po Jacku Kiedy Jack postanawia zagrać „Back in the USSR” w rosyjskim tłumie w Moskwie, chaos wybuchnie, a wideo z występu staje się wirusowe.

  Debra Hammer (Kate McKinnon), podobna do rekina wytwórnia płytowa podchodzi do Jacka po koncercie, szpony, a zanim się zorientuje, jest w Los Angeles oferowany „zatruty kielich” sławy (jak nazywa go Debra) . McKinnon stawia taki śmiertelny obrót w takich liniach jak: „Mam pytanie, Jack. Czy to tak dobrze, jak potrafisz?” że prawie samodzielnie oskarża całą maszynerię PR w showbiznesie. Branża muzyczna jest lekko rozbawiona, gdy jakiś ad exec. nixes tytuł albumu Sgt. Zespół „Lonely Hearts” Peppera ma „zbyt wiele słów” i wskazuje, że wywołanie albumu „Biały album” ma „poważne problemy z różnorodnością”. Jest kilka zabawnych sekwencji, takich jak Jack próbujący, z poczuciem rosnącej pilności, aby zapamiętać słowa „Eleanor Rigby”, obawiając się, że jeśli nie, piosenka zostanie utracona na zawsze.

  No to czas na podsumowanie

  Yesterday Lektor PL unika wielu jego najciekawszych pomysłów. Jack jest zjawiskiem ogólnoświatowym niemal natychmiast. Ale jeśli Beatlesi się nie zdarzyły, pojawiłby się efekt falowania. Błędne jest powiedzenie gdyby nie Beatlesi, to byłby pewnie ktoś inny. Nie tak działa kultura. Wiele z nich to błyskawice, które nie uderzają dwa razy. W odpowiednim czasie zmieszane z odpowiednią kombinacją ludzi w odpowiednim momencie. W całym filmie Yesterday biznes muzyczny jest mniej więcej taki sam jak teraz, ale ilu artystów zainspirował zespół The Beatles, a potem ta inspiracja wpłynęła na następne pokolenie i następne to ilu współczesnych autorów piosenek wciąż pokazuje wpływ Beatlesów?

   

  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Yesterday 2019
  Oryginalny tytuł Yesterday
  Ranking IMDb 6.8 144,386 głosów
  Ranking TMDb 6.7 3,026 głosów

  Opinie widzów na temat filmu Yesterday 2019

  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja. Zresztą tutaj dużo lepsza jakość niż na Zalukaj, Zerion czy CDA HD.

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery kinowe!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Yesterday 2019 online na duży plus. Wczesniej szukałam gdzie obejrzeć cały film i niestety nie mogłam znaleźć, ale w końcu udało się obejrzeć w dobrej jakości.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana. Film Yesterday 2019 nie podobał mi się tak bardzo, ale i tak warto było go obejrzeć.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super! Dobrze, że nie oglądałem na CDA i Zalukaj, bo tam bardzo słaba jakość i straciłbym całą przyjemność z oglądania.

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem! Cały film Yesterday 2019 online zdecydowanie na duży plus. Takie filmy to mogę oglądać codziennie.

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerowała Film Yesterday 2019 online wymiata! Znacie może jakieś podobne filmy i seriale? Chętnie bym obejrzała.

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa? Bo wiem, że na Zalukaj, CDA, Fili CC i Zerion już taka nie jest chyba

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Yesterday 2019 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta. Jednak cieżko było go znaleźć, a tutaj udało się go obejrzeć online bez limitu.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie. Przede wszystkim dużo lepsza jakość niż w serwisie Zalukaj. To ogromny plus, bo filmy online na VOD muszą być odtwarzane w jak najlepszej jakości.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Yesterday 2019 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie.. Ale z braku laku dobre i to. Serwis ma lepsze tytuł niż Netflix, HBOGO czy nawet Amazon Prime Video. To mnie najbardziej cieszy.

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono60