Yesterday 2019 - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Yesterday 2019

Yesterday 2019

112 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
4 3 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to mamy ciekawą komedię

Widzieliśmy trailer i nie mieliśmy pojęcia, o czym mówi ten film. Jednak jego entuzjazm był coraz bardziej widoczny. Nauczyłem się harmonizować, śpiewając razem z albumami Beatlesów moich rodziców. Beatlesi byli właśnie tam, wchłonięci przez osmozę. Cały film Yesterday 2019 Danny’ego Boyle’a, który wyobraża sobie świat, w którym Beatlesi nigdy się nie urodzili. Skłoniło mnie do zastanowienia się, jak by to faktycznie było. Jakie byłoby życie, gdyby Beatlesi nie istnieli?. Film, napisany przez Richarda Curtisa, bada niektóre z implikacji jego założenia, ale frustrująco pomija inne.

Gra w kawiarniach, zamieszkanych tylko przez przyjaciół. Oglądaj cały film Yesterday 2019 lektor PL CDA. Śpiewa na pustej promenadzie. Jego przyjaciółka z dzieciństwa Ellie (Lily James), która się w nim zakochała i jego muzyka kiedy grał w Oasis na pokazie talentów w szkole podstawowej, działa jako jego menedżer, dając mu przemówienia, popalone przez nią wiara w niego.

Mieszka z rodzicami w Suffolk, gdy pewnego wieczoru ziemia doświadcza 12-sekundowego zaciemnienia. W ciągu tych 12 sekund Jack zostaje potrącony przez autobus, a kiedy się budzi w szpitalu, zdaje sobie sprawę, że stało się coś dziwnego. Bardzo intryguje na początku, kiedy Jack gra piosenki Beatlesów na koncertach w kawiarni, a nikt nawet nie patrzy. Muzyka ma zerowy wpływ na tych ludzi. w nieobecności Beatlesów ludzie mieliby n o wyobraź sobie, czego im brakowało i, szczerze mówiąc, nie obchodziło ich to, bo jak możesz przegapić to, czego nigdy nie miałeś? Te pomysły są obecne, ale „Yesterday” ich nie wkopuje.

Gdzie oglądać cały film Yesterday online CDA?

Film Yesterday online CDA dla swoich przyjaciół, a spojrzenia na ich twarzach słuchowych są potężne. Przede wszystkim mile widziane. Przypominają melancholijne piękno piosenki. Cały film zatrzymuje się, co pozwala nam naprawdę słuchać. Ale kiedy Jack gra piosenki na koncertach, jest tylko szumem w tle. Więc to go zastanawia czy to czasami on nie jest problemem? Piosenki są świetne, ale on nie. Istniała alchemiczna rzecz, która wydarzyła się w przypadku Fab Four, a bez tego może reszta by nie poszła. Jest to interesująca możliwość, której film w większości nie eksploruje. Ostatecznie Jack nagrywa kilka piosenek, pojawiając się w lokalnych programach telewizyjnych. Po to, aby promować swoją muzykę. Ed Sheeran łapie jeden z tych spotów telewizyjnych i wpada w podróż po Jacku Kiedy Jack postanawia zagrać „Back in the USSR” w rosyjskim tłumie w Moskwie, chaos wybuchnie, a wideo z występu staje się wirusowe.

Debra Hammer (Kate McKinnon), podobna do rekina wytwórnia płytowa podchodzi do Jacka po koncercie, szpony, a zanim się zorientuje, jest w Los Angeles oferowany „zatruty kielich” sławy (jak nazywa go Debra) . McKinnon stawia taki śmiertelny obrót w takich liniach jak: „Mam pytanie, Jack. Czy to tak dobrze, jak potrafisz?” że prawie samodzielnie oskarża całą maszynerię PR w showbiznesie. Branża muzyczna jest lekko rozbawiona, gdy jakiś ad exec. nixes tytuł albumu Sgt. Zespół „Lonely Hearts” Peppera ma „zbyt wiele słów” i wskazuje, że wywołanie albumu „Biały album” ma „poważne problemy z różnorodnością”. Jest kilka zabawnych sekwencji, takich jak Jack próbujący, z poczuciem rosnącej pilności, aby zapamiętać słowa „Eleanor Rigby”, obawiając się, że jeśli nie, piosenka zostanie utracona na zawsze.

No to czas na podsumowanie

Yesterday Lektor PL unika wielu jego najciekawszych pomysłów. Jack jest zjawiskiem ogólnoświatowym niemal natychmiast. Ale jeśli Beatlesi się nie zdarzyły, pojawiłby się efekt falowania. Błędne jest powiedzenie gdyby nie Beatlesi, to byłby pewnie ktoś inny. Nie tak działa kultura. Wiele z nich to błyskawice, które nie uderzają dwa razy. W odpowiednim czasie zmieszane z odpowiednią kombinacją ludzi w odpowiednim momencie. W całym filmie Yesterday biznes muzyczny jest mniej więcej taki sam jak teraz, ale ilu artystów zainspirował zespół The Beatles, a potem ta inspiracja wpłynęła na następne pokolenie i następne to ilu współczesnych autorów piosenek wciąż pokazuje wpływ Beatlesów?

 

Yesterday 2019
Yesterday 2019
Yesterday 2019
Yesterday 2019
Yesterday 2019
Oryginalny tytuł Yesterday
Ranking IMDb 7.1 13,416 głosów
Ranking TMDb 6.7 138 głosów

Reżyser

Danny Boyle
Reżyser

Obsada

Himesh Patel isJack Malik
Jack Malik
Lily James isEllie Appleton
Ellie Appleton
Ed Sheeran isEd Sheeran
Ed Sheeran
Kate McKinnon isDebra Hammer
Debra Hammer
Meera Syal isSheila Malik
Sheila Malik
Udostępniono60

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Kłamstewko
Pralnia 2019
Oszustki (The Hustle)
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
SONIC. Szybki jak błyskawica 2020
SpongeBob Film: Na ratunek
Bohemian Rhapsody
Magic Camp
Święta nie na bogato
Zakochany kundel 2019
Skłodowska (Radioactive) 2020
Guns Akimbo