To właśnie dzięki nam

113864 użytkowników

znalazło ulubiony film lub serial

DOŁĄCZ DO NAS TERAZ!

Yip Man 4

Yip Man 4

Yip Man 4

Dec. 19, 2019Hong Kong105 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
9 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film Yip Man 4 online?

To legendarny mistrz sztuk walki w Hongkongu. Cały film Yip Man 4 przypomina swego rodzaju podróż. Problem polega zatem na tym, jak podtrzymać historię, która w dużej mierze skończyła się w wyniku kulminacji ostatniego filmu? Rozwiązaniem, które zwykły zespół scenarzystów znajduje, jest przeniesienie akcji do nowego otoczenia. Jeśli ostatnim Ameryka przyjechała do Hong Kongu w postaci udanej obsady kaskaderskiej Mike’a Tysona, być może tym razem Yip Man może udać się na górę do Ameryki. Czyli taka podróż na zachód ale czy film odnajdzie się w zupełnie innym, amerykańskim klimacie? Film pokazał, że jest lepszy od niektórych produkcji takich jak np. Nieplanowane 2019. Ale nie ma co się dziwić, azjatyckie kino jest bardzo dobre. Zresztą widać to po tym co zrobił Parasite.

Aaktor Donnie Yen powraca po raz ostatni w filmie Yip Man 4. Choć nie jest tak mocny ani dopracowany, jak każdy z trzech poprzedzających go filmów to i tak daje radę. Yen po raz kolejny udowadnia, że ​​w wieku 56 lat jest czymś w rodzaju ponadczasowego cudu. Chociaż wyraźnie hartuje liczbę wymagających scenografii wciśniętych w każdy z jego filmów. Dzieli się pracą z innymi. Tak jak robił to zawsze. Aczkolwiek Yen nadal jest główną atrakcją. Finał, który ma zostać wydany w dniu Bożego Narodzenia, podbije fanów akcji ze zmęczeniem filmem Skywalker Odrodzenie. Film będzie miał zdrowe życie dzięki celowemu wydaniu poza Azją. Może właśnie taka ekspansja poprawi wyniki sprzedaży.

Azjatyckie kino też jest dobre

Główną motywacją est znalezienie odpowiedniej szkoły dla jego gburowatego syna Jina. Amerykańska blondynka Becky (Grace Englert) prześladuje córkę cheerleaderki Wana, Yonah (Vanda Margraf). Ojciec Becky pracuje w urzędzie imigracyjnym i bardzo zainteresował się tą sprawą. Hartman (Vanness Wu) ma nadzieję wprowadzić elementy chińskiego kung fu do szkolenia Korpusu Piechoty Morskiej. Niestety ale musi przezwyciężyć rasizm jego sierżanta Gunnery’ego Geddesa (Scott Adkins). Finał rozpoczyna się w 1964 roku. Arcymistrz Wing Chun zajmuje się swoimi sprawami w Hongkongu, starając się samodzielnie wychować swojego syna Jinga. Będąc nastolatkiem, Jing lubi bić się w szkolę i rozrabiać. Natomiast brakuje mu chęci i motywacji do nauki. To wszystko schodzi u niego na drugi plan.

Yip Man 4
Yip Man 4
Yip Man 4
Yip Man 4
Oryginalny tytuł 葉問4
Ranking IMDb 7.1 20,958 głosów
Ranking TMDb 6.8 664 głosów

Reżyser

Obsada

Udostępniono10
Komentarze (46)
Marysia Wójtowicz
Nie do końca przekonał mnie ten film, ale dla zabicia czasu jak najbardziej ok.
Wiktoria Bieniek
Świetny film, znajoma mi poleciła i nie zawiodłam się!
Laura Piotrowska
Lepiej oglądać z lektorem czy z napisami?
Maja Dudzik
Oczywiście, że z napisami! Przecież lektor zagłusza dosłownie wszystko!
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji jakie ostatnio widziałam!
Patrycja Chowaniec
Ciekawy film! ale nie będę spoilerowała!
Robert Balcerzak
Warto obejrzeć ten film, czy to strata czasu?
Michał Wiktowski
Tak, aczkolwiek każdy ma inny gust filmowy. Ja natomiast szczerzę mogę polecić ten film
Danuta Tyreńska
Rejestracja zajęła dosłownie 30 sekund

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Potrójna granica
Piekielna głębia 3
Ojciec (Bashtata)
Gundala 2019
Stuber
Enemy Lines 2020
Miłość mojego brata
Zombieland 2: kulki w łeb
Polityka 2019
Han Solo: Gwiezdne wojny – historie
Judy
Irlandczyk 2019