What's happening?

Yip Man 4 ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 165

Yip Man 4

Yip Man 4 online

Dec. 19, 2019Hong Kong105 Min.Unrated
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Reżyser

Obsada

Gdzie oglądać cały film Yip Man 4 online?

To legendarny mistrz sztuk walki w Hongkongu. Cały film Yip Man 4 przypomina swego rodzaju podróż. Problem polega zatem na tym, jak podtrzymać historię, która w dużej mierze skończyła się w wyniku kulminacji ostatniego filmu? Rozwiązaniem, które zwykły zespół scenarzystów znajduje, jest przeniesienie akcji do nowego otoczenia. Jeśli ostatnim Ameryka przyjechała do Hong Kongu w postaci udanej obsady kaskaderskiej Mike’a Tysona, być może tym razem Yip Man może udać się na górę do Ameryki. Czyli taka podróż na zachód ale czy film odnajdzie się w zupełnie innym, amerykańskim klimacie? Film pokazał, że jest lepszy od niektórych produkcji takich jak np. Nieplanowane 2019. Ale nie ma co się dziwić, azjatyckie kino jest bardzo dobre. Zresztą widać to po tym co zrobił Parasite.

Aaktor Donnie Yen powraca po raz ostatni w filmie Yip Man 4. Choć nie jest tak mocny ani dopracowany, jak każdy z trzech poprzedzających go filmów to i tak daje radę. Yen po raz kolejny udowadnia, że ​​w wieku 56 lat jest czymś w rodzaju ponadczasowego cudu. Chociaż wyraźnie hartuje liczbę wymagających scenografii wciśniętych w każdy z jego filmów. Dzieli się pracą z innymi. Tak jak robił to zawsze. Aczkolwiek Yen nadal jest główną atrakcją. Finał, który ma zostać wydany w dniu Bożego Narodzenia, podbije fanów akcji ze zmęczeniem filmem Skywalker Odrodzenie. Film będzie miał zdrowe życie dzięki celowemu wydaniu poza Azją. Może właśnie taka ekspansja poprawi wyniki sprzedaży.

Azjatyckie kino też jest dobre

Główną motywacją est znalezienie odpowiedniej szkoły dla jego gburowatego syna Jina. Amerykańska blondynka Becky (Grace Englert) prześladuje córkę cheerleaderki Wana, Yonah (Vanda Margraf). Ojciec Becky pracuje w urzędzie imigracyjnym i bardzo zainteresował się tą sprawą. Hartman (Vanness Wu) ma nadzieję wprowadzić elementy chińskiego kung fu do szkolenia Korpusu Piechoty Morskiej. Niestety ale musi przezwyciężyć rasizm jego sierżanta Gunnery’ego Geddesa (Scott Adkins). Finał rozpoczyna się w 1964 roku. Arcymistrz Wing Chun zajmuje się swoimi sprawami w Hongkongu, starając się samodzielnie wychować swojego syna Jinga. Będąc nastolatkiem, Jing lubi bić się w szkolę i rozrabiać. Natomiast brakuje mu chęci i motywacji do nauki. To wszystko schodzi u niego na drugi plan.

Yip Man 4
Yip Man 4
Yip Man 4
Yip Man 4
Oryginalny tytuł 葉問4
Ranking IMDb 7.1 20,958 głosów
Ranking TMDb 6.8 664 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Yip Man 4 online na duży plus.

Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Yip Man 4 online wymiata!

Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Yip Man 4 nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

Joanna Kasperczyk
Oceniam film Yip Man 4 na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono10