Za szybcy, za wściekli - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Za szybcy, za wściekli

Za szybcy, za wściekli

107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Druga odsłona kultowej produkcji

Musieliśmy powtórzyć emocje stworzone przez pierwszy film, ale także podnieść go o kilka stopni. „Hałas od ściany do ściany pochłania ciebie i całe twoje miejsce w teatrze, ponieważ ryczące silniki i piszczące opony czynią z aktorów przypadkowych. ledwo zauważyłem, że Vin Diesel nigdy nie pojawia się w tej części sequela, łatwo go zastąpić raper / aktor Tyrese, który gra Romana, nie-tak-byłego przeciwnika, który dostał swoją kartę pozbawioną więzienia za pomoc dla Federalni przybijają wielkiego lorda narkotyków. Sparował się z Paulem Walkerem, który przeżył pierwszy film, którego postać, Brian, wyemigrował na ulicę Florydy po tym, jak został zwolniony z LAPD. organizacja króla i założyła gigantyczną operację. Oczywiście, robią to jako zawodnicy uliczni. Daje to filmowcom dużo miejsca na wystawianie wszelkiego rodzaju wyścigów, pościgów i wycieków. Czy jesteś na to gotowy? Brian pyta Roman. „Pistolety, mordercy i krzywe gliny?” odpowiada Roman. To jest jego żywioł. 

Kiedy piękna, tajna agentka celna Monica Fuentes odkrywa, że ​​jest narażona na niebezpieczeństwo, Brian nie spocznie, dopóki jej nie uratuje. Jasne, jego motywy są zabarwione pożądaniem seksualnym, ale wciąż ryzykuje życiem i kończynami, by stać się jej błyszczącym rycerzem.

Kobiety zawsze pojawiają się przy szybkich samochodach. Sukienki dla kobiet, prowokacyjnie ubierające się, obnażające dużą ilość skóry. Kod ubioru na plaży: bikini. Aparat powiększa obraz, aby wykonać ciasne ujęcie jednej kobiety noszącej stringi. (Roman sprawia, że ​​ogląda się z dziewczynami, rzucając niegrzeczne uwagi.) Monica ma na sobie kostiumy, w tym bikini. (Zakłada się, że śpi z narkotykiem – aktywność określana jako „stukanie” – ale dwaj nigdy nie robią więcej niż całowanie na ekranie.) Kamera podąża za oczami Briana, kiedy „sprawdza Monikę”. Dwóch różnych facetów dotyka kobiet; jeden kroczy, jeden uderza. Seksualne insynuacje o tematyce samochodowej są przedmiotem handlu. Obowiązkowa scena nocnych klubów zawiera skąpo odziane tancerze na scenie i seksualnie naładowane tańce poza sceną.

Za szybcy no i oczywiście za wściekli

To, co przyspiesza, musi zwolnić, czasem bardzo, bardzo szybko. Nazwałbyś to katastrofą; szybcy i wściekli po prostu nazywają to zabawą. Kierowcy tłumią się nawzajem i rozbijają o siebie podczas walki o pokój manewrowy. Trzy samochody odlatują z krawędzi podniesionego mostu zwodzonego, uderzając o ziemię w różnych stanach zniszczenia. Szybki pościg obejmuje dziesiątki samochodów patrolowych, z których większość ulega awarii. Samochód zostaje złapany pomiędzy dwoma półprzewodnikami i odbija się między kołami, zanim zostanie zassany pod spodem (nikt nawet nie zatrzymuje się, aby sprawdzić, czy kierowca przeżyje). Inny rozbija się o barierę beczek z wodą na autostradzie. Brian wysadza swój pojazd przez żelazną bramę. Linia potwornych ciężarówek zderza się i przejeżdża przez grupę radiowozów. Samochód rozbija się o łódź i zaczyna tonąć niestety powoduje to niespodziewany obrót akcji.

Przemoc niezwiązana z wyścigami obejmuje walki na pięści, bitwy na broń i scenę tortur. Brian i Roman wychodzą na parking. Roman rozbija okno samochodu pięścią (owinięte w koszulę). Brian i Roman walczą kilkoma zbirami (kończy się wyciągniętymi i przechylonymi działami). Roman podpalił samochód. Aby torturować detektywa, szpilka przywiązuje go, kładzie dużego szczura na brzuchu i kładzie metalowy wiadro na szczurze. Kiedy ogrzewa wiadro palnikiem, szczur zaczyna rozrywać skórę mężczyzny. Roman strzela do policjantów, którzy stają na drodze ich żądła. Wozi również SUV-a, który wpadnie w ich nadjeżdżające pojazdy. Aby pozbyć się jednego ze złych, Roman „wyrzuca” go z siedzenia pasażera swojego samochodu z dużą prędkością. Braian znów pokonuje bandytę. Mężczyzna zostaje postrzelony w ramię.

Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Za szybcy, za wściekli
Oryginalny tytuł 2 Fast 2 Furious
Ranking IMDb 5.9 231,073 głosów
Ranking TMDb 6.3 3,694 głosów

Reżyser

Obsada

Paul Walker isBrian O'Conner
Brian O'Conner
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Eva Mendes isMonica Fuentes
Monica Fuentes
Cole Hauser isCarter Verone
Carter Verone
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
James Remar isAgent Markham
Agent Markham
Thom Barry isAgent Bilkins
Agent Bilkins
Amaury Nolasco isOrange Julius
Orange Julius
Michael Ealy isSlap Jack
Slap Jack
Udostępniono14

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Avengers: Czas Ultrona
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Deadpool
Koniara (Horse Girl)
John Wick 3
Aniołki Charliego 2019
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Złodziej i oszustka 2019
Infamous
Kobiety mafii 2
Nie otwieraj oczu
Śmierć nadejdzie dziś 2