Zabawa w pochowanego - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Zabawa w pochowanego

Zabawa w pochowanego

95 Min.R
Twoja ocena: 0
7 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

Taka odmiana zabawy w chowanego

W reżyserii Matta Bettinelli-Olpina i Tylera Gilletta film Zabawa w pochowanego rozgrywa się w rozległej posiadłości rodziny Le Domas. Nieruchomości, która zdobyła ogromną fortunę dzięki produkcji gier planszowych. W związku z tym, gdy Grace poślubi ukochanego syna Alexa Le Domasa (Mark O’Brien), musi dołączyć do rodziny na fatalną noc z grami. Jaka gra to wszystko zależy od losowania. Mogą to być szachy, tryktrak lub kra karciana piotruś. Ale Grace ma pecha, gdy narysowała zabawę w chowanego rozpoczynając śmiertelny rytuał, który stawia przeciwko niej całą rodzinę Le Domas. Musi ukrywać się do świtu. Jeśli ją znajdą, zabiją ją. Mają kusze, pistolety i topór bojowy. Brzmi znajomo? Wszystko, co ma Grace, to jej spryt i suknia ślubna, które pomogą jej w tej chorej grze.

Obraz jest przekonujący. Panna młoda w sukni ślubnej z bronią w rękach, z amunicją owiniętą wokół ciała. Wiesz dokładnie o czym mówi film? Jak nie to obejrzyj sobie inny horror. Polecam obejrzeć Annabelle wraca do domu CDA. Starałem się trzymać z dala od oryginalnego zwiastuna, jak mogłem, zanim obejrzałem Zabawa w pochowanego z Samarą Weaving, Adamem Brody, Henrykiem Czernym i Andie MacDowell. Cieszę się, że tak zrobiłem, ponieważ byłem mile zaskoczony humorem i absolutną potęgą Weavinga. Jest to na pewno jeden z lepszych horrorów jakie widziałem. Zaraz po filmie Zakonnica (The Nun) 2018 online z lektorem.

Gdzie oglądać horror Zabawa w pochowanego 2019 CDA?

Poza tym scenariusz Guy Busick i Ryan Murphy trzeszczy z humorem. Jest ugruntowany z Grace, panną młodą, która jest mniej zarumieniona i bardziej zarozumiała. Ona przeklina. Rechocze. Woli brudne trampki niż designerskie szpilki. A kiedy krzyczy, nie jest to zwykła groza bezradnego terroru, ale coś bardziej gardłowego i ekscytującego. Gdy ukrywa się, ucieka i walczy o swoje życie. Krzyk aktorki zaczyna tworzyć własny język, wściekłość, agonię i brutalny bunt. Ale przede wszystkim uroczo opowiada dowcipy ze swoim uśmiechniętym panem młodym i jego pijanym bratem. Jednak większość śmiechu w całym filmie Zabawa w pochowanego pochodzi z ciemniejszego miejsca. Powiem szczerze, jest się czego bać. Podobnie jak w filmie To: Rozdział 2.

Zacznijmy od fabuły. W filmie Weaving gra młodą narzeczoną, która wychodzi za mąż za rodzinę, która wzbogaciła się w imperium gier planszowych. Pochodzi z rodzin zastępczych i jest całkiem jasna, że ​​jej nowa, snobistyczna rodzina nie jest tak zachwycona decyzją syna, że ​​ją poślubi. W noc poślubną musi wyciągnąć kartę ze starego przerażającego pudełka i zagrać z rodziną o północy. Możesz zgadnąć, co to za gra. Zabawa w chowanego to zazwyczaj fajna gra, chyba że cała rodzina uważa, że ​​musisz umrzeć przed wschodem słońca, albo wszyscy zginą.

Pośród horroru i humoru cały film Zabawa w pochowanego bada, jak bogactwo i bieda wypaczają ludzką duszę. Ci, którzy nic nie mieli, woleliby raczej umrzeć niż wrócić do tego. Ci, którzy mają to wszystko, zabiją, aby go zatrzymać. A pomiędzy nimi są zmuszeni do gry. Następnie istnieją warstwy dotyczące rodziny, w jaki sposób wiążące się więzi mogą być dławiące i jak przerażające zachowania można znormalizować w domu. Ponieważ scenariusz nadaje osobowość i motywację każdemu członkowi ekscentrycznej rodziny Le Domas. Każda scena żyje dzięki śpiewającym stawkom. Krótko mówiąc, w filmie Zabawa w pochowanego jest o wiele więcej strachu niż śmiechu.

Czy horror może mieć ciekawą fabułę?

Od samego początku pokazano nam, że będzie śmiesznie. Panna młoda ma świetne poczucie humoru, obrzydliwe usta, radosne spojrzenie, mimo że czuję się trochę przytłoczona i parska śmiechem. Jest wyraźnie zakochana w swoim przyszłym mężu, ale jego rodzina niekoniecznie ją akceptuje. Jedno spojrzenie na przesadne, ponure spojrzenia jego przerażającej ciotki (Nicky Guadagni) i wiesz, że to ma po prostu cię rozśmieszyć. Otrzymasz również bardzo wyraźne wspomnienie z tonem wiecznie ulubionego gatunku horroru. Kiedy pojawią się postacie takie jak pokojówki z Robertem Palmerem, jest bardzo oczywiste, dokąd to zmierza.

Samara Weaving wykonuje spektakularną robotę, dając nam widok na widzów z tej grupy szalonych bogatych ludzi, którzy zrobią wszystko, aby tak pozostać. To, co robi, sprawia, że ​​publiczność się śmieje i wierzy w jej zdolność do przetrwania. Cała obsada świeci tutaj, ale ona absolutnie nadaje się do roli dzięki doskonałemu wyczuciu komiksu, urokowi i złudzeniu. Jestem podekscytowany widząc, co ona zrobi w przyszłości. To dla niej absolutnie przełomowy film. Brody jako jej nowy szwagier wyróżnia się swoim występem, podobnie jak MacDowell, ale nikogo to nie dziwi. Myślę, że film się Wam bardzo spodoba.

Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Zabawa w pochowanego
Oryginalny tytuł Ready or Not
Ranking IMDb 7.4 87 głosów

Reżyser

Obsada

Andie MacDowell isBecky Le Domas
Becky Le Domas
Mark O'Brien isAlex Le Domas
Alex Le Domas
Adam Brody isDaniel Le Domas
Daniel Le Domas
Henry Czerny isTony Le Domas
Tony Le Domas
Nicky Guadagni isHelene Le Domas
Helene Le Domas
Melanie Scrofano isEmilie Le Domas
Emilie Le Domas
Kristian Bruun isFitch Bradley
Fitch Bradley
Elyse Levesque isCharity Le Domas
Charity Le Domas
Udostępniono38

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

#Jestem M. Misfit
The Rhythm Section
Kartoteka 64
Untogether 2019
Operacja Overlord
The Meg 2018
Contratiempo
Przykładny obywatel 2019
Bagienna cisza
Faworyta 2018
Green Book
Małgosia i Jaś