Zaginione dziewczyny - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Zaginione dziewczyny

Zaginione dziewczyny

95 Min.R
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Zaginione dziewczyny online?

Cały film Zaginione dziewczyny opiera się na książce Roberta Kolkera o seryjnym zabójcy z Long Island. Mordercy, który przypuszczalnie zamordował od dziesięciu do szesnastu kobiet. Ciała tych kobiet leżały latami na odcinku Gilgo Beach. Film Liz Garbus kwestionuje tradycyjną prezentację kompetencji i zaangażowania policji, oraz sugeruje związek między morderczą mizoginią a obojętnością patriarchalną. Takimi trudnymi słowami opiszę ten film, bo nadają się do tego idealnie. Nieliczne zgony w filmach są traktowane z pogardą. Natomiast kwestie seryjnych morderstw już nie do końca. Takie znaleziska odmieniają życie jak w filmie Wszystkie jasne miejsca tylko w zupełnie inny sposób.

Bardzo ciekawy thriller, który pozytywnie Was zaskoczy

To potępienie przebiega jak pulsujący prąd w filmie Zaginione dziewczyny. Akcja koncentruje się na Mari Gilbert graną przez Amy Ryan. Trzeźwa kronika wiktymizacji i inicjacji, film śledzi poszukiwania Mari dla jej córki Shannan, która zniknęła po spotkaniu z klientem. Świat postrzega zaginioną prostytutkę raczej jako nieuchronność niż tragedię lub oburzenie. Mari widzi ukochane dziecko. Nie może się pogodzić z tym, że córka była prostytutką. Cierpi okropnie z powodu jej zaginięcia. To dobre dopasowanie do reżyserki Liz Garbus, dokumentalistki wciągającej historie o sprawiedliwości społecznej, debiutującej tutaj w fabule. Myślę, że z debiutem poradziła sobie bardzo przyzwoicie.

Fabuła filmu Zaginione dziewczyny w skrócie

Pojawienie się długiego nagrania Shannan wołającej o pomoc nie wydaje się zawstydzać działu policji za poświęcenie godziny na przybycie na miejsce. Niestety to nagranie sprawia, że ​z jeszcze większą pewnością twierdzą, że Shannan brała narkotyki. A jej śmierć była spowodowana przez przedawkowanie i utonięcie. Prawdziwa historia jest ponura i spowita tajemnicą. Na początku 1 maja 2010 roku Shannan Gilbert, 24-letnia prostytutka, która reklamowała się na Craigslist zdążyła powiedzieć tylko słowa „próbują mnie zabić”, a później zniknęła. Pod koniec tego samego roku pies policyjny obwąchał zwłoki innej kobiety w tym samym rejonie Long Island, gdzie ostatnio widziano Shannan. Udało się znaleźć inne ciała. Większość ofiar zidentyfikowano jako prostytutki. Tutaj sprawa tych morderstw była podobnie traktowana jak kiedyś rasizm. Natomiast tutaj reżyserka to wspaniale pokazuje.

Zaginione dziewczyny
Oryginalny tytuł Lost Girls
Ranking IMDb 6.1 3,616 głosów
Ranking TMDb 6.1 81 głosów
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zenek 2020
Cisza 2019
Koniara (Horse Girl)
Sala samobójców. Hejter
Zieja 2020
Operacja bracia
The Outpost
Nic nie ginie
Szybcy i Wściekli 8
47 Meters Down: Uncaged
The Lodge 2019
Tyler Rake: Ocalenie