What's happening?

Zaginione dziewczyny - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 172

Zaginione dziewczyny

Zaginione dziewczyny

Mar. 13, 2020USA95 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Gdzie oglądać cały film Zaginione dziewczyny online?

Cały film Zaginione dziewczyny opiera się na książce Roberta Kolkera o seryjnym zabójcy z Long Island. Mordercy, który przypuszczalnie zamordował od dziesięciu do szesnastu kobiet. Ciała tych kobiet leżały latami na odcinku Gilgo Beach. Film Liz Garbus kwestionuje tradycyjną prezentację kompetencji i zaangażowania policji, oraz sugeruje związek między morderczą mizoginią a obojętnością patriarchalną. Takimi trudnymi słowami opiszę ten film, bo nadają się do tego idealnie. Nieliczne zgony w filmach są traktowane z pogardą. Natomiast kwestie seryjnych morderstw już nie do końca. Takie znaleziska odmieniają życie jak w filmie Wszystkie jasne miejsca tylko w zupełnie inny sposób.

Bardzo ciekawy thriller, który pozytywnie Was zaskoczy

To potępienie przebiega jak pulsujący prąd w filmie Zaginione dziewczyny. Akcja koncentruje się na Mari Gilbert graną przez Amy Ryan. Trzeźwa kronika wiktymizacji i inicjacji, film śledzi poszukiwania Mari dla jej córki Shannan, która zniknęła po spotkaniu z klientem. Świat postrzega zaginioną prostytutkę raczej jako nieuchronność niż tragedię lub oburzenie. Mari widzi ukochane dziecko. Nie może się pogodzić z tym, że córka była prostytutką. Cierpi okropnie z powodu jej zaginięcia. To dobre dopasowanie do reżyserki Liz Garbus, dokumentalistki wciągającej historie o sprawiedliwości społecznej, debiutującej tutaj w fabule. Myślę, że z debiutem poradziła sobie bardzo przyzwoicie.

Fabuła filmu Zaginione dziewczyny w skrócie

Pojawienie się długiego nagrania Shannan wołającej o pomoc nie wydaje się zawstydzać działu policji za poświęcenie godziny na przybycie na miejsce. Niestety to nagranie sprawia, że ​z jeszcze większą pewnością twierdzą, że Shannan brała narkotyki. A jej śmierć była spowodowana przez przedawkowanie i utonięcie. Prawdziwa historia jest ponura i spowita tajemnicą. Na początku 1 maja 2010 roku Shannan Gilbert, 24-letnia prostytutka, która reklamowała się na Craigslist zdążyła powiedzieć tylko słowa „próbują mnie zabić”, a później zniknęła. Pod koniec tego samego roku pies policyjny obwąchał zwłoki innej kobiety w tym samym rejonie Long Island, gdzie ostatnio widziano Shannan. Udało się znaleźć inne ciała. Większość ofiar zidentyfikowano jako prostytutki. Tutaj sprawa tych morderstw była podobnie traktowana jak kiedyś rasizm. Natomiast tutaj reżyserka to wspaniale pokazuje.

Zaginione dziewczyny
Oryginalny tytuł Lost Girls
Ranking IMDb 6.1 14,369 głosów
Ranking TMDb 6.1 81 głosów
53 Komentarze
Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.
Marysia Wójtowicz
Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja
Wiktoria Bieniek
OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery online!
Laura Piotrowska
Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Zaginione dziewczyny online na duży plus.
Maja Dudzik
Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.
Mariusz Ponikowski
Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!
Justyna Musiał
Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!
Patrycja Chowaniec
Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Zaginione dziewczyny online wymiata!
Robert Balcerzak
Czy rejestracja jest na pewno darmowa?
Michał Wiktowski
Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Zaginione dziewczyny online nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.
Danuta Tyreńska
Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale online. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy online w domu niż w kinie.
Joanna Kasperczyk
Oceniam film Zaginione dziewczyny na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu online na sofie..
Damian Makowski
Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
Udostępniono1

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Zimna wojna
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze
Relic 2020
Zabójczy rejs
Piła: Dziedzictwo
Geostorm
Obywatel Jones
Vice 2018
Irresistible
W strefie wojny
Zenek 2020
Obecność