Zakochany bogacz - OGLĄDAJ ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG
Zakochany bogacz

Zakochany bogacz

105 Min.PG
Twoja ocena: 0
0 0 głosów
Komentowanie wyłączone.

Opis

Gdzie oglądać cały film Zakochany bogacz online?

Cały film Zakochany bogacz to kolejna produkcja od platformy Netflix. Takie gospodarstwa domowe istnieją tylko w filmach. Yo jeden z powodów, dla których chodzimy do kina. W skrócie można to nazwać powodem, że chcemy zobaczyć coś innego niż u nas. Rodzina Odomów z filmu Bruce’a Beresforda, mieszka w eleganckiej starej południowej rezydencji, otoczonej balkonami i drzewami. Ich życie jest przyjemne i łatwe. Życie wydaje się bezproblemowe, dopóki pewnego dnia Warren Odom (Albert Finney) wróci do domu i odkryje, że opuściła go żona. No i tutaj zaczyna się problem. Bohater szuka powodu, podobnie jak w Blackbird 2020 dlaczego tak się stało.

Niemal każda kobieta, którą spotkasz w najnowszym dramacie romantycznym Netflix pragnie bogatego playboya. Chodzi dokładnie o Teto Trancoso (Danilo Mesquita). To bogaty, rozpieszczony gość, który dzięki swojej prezencji i bogactwie pociąga wszystkie kobiety. Gość dosłownie wierzy, że żyje się tylko raz i korzysta z tego życia ile może. Już samo jego spojrzenie wystarczy, by kobieta oszalała na jego punkcie. Począwszy od policjantki po trenera programu branżowego. Nasz bohater lubi wykorzystywać takie okazję. W końcu jest kobieciarzem, który nie wyobraża sobie spędzić reszty życia z tylko jedną wybranką.

Netflix nie przestaje dodawać nowych produkcji online

Po powrocie do domu z niedowierzaniem czyta jej pożegnalną notatkę, nie podejrzewając, że została napisana przez jego nastoletnią córkę Lucille (Kathryn Erbe). Niewiele zmieniła treść; myślała tylko, że można by to lepiej sformułować. Lucille, narratorka tej historii, jest wolnym duchem, który musiał przybyć późno w Odoms, ponieważ Warren jest na emeryturze i spędza cały dzień w domu. To właśnie jeden z powodów, dla których jego żona (Jill Clayburgh) wyprowadziła się. Jednak ten film online ma w sobie jakiś ukryty przekaz. Nie da się mieć wszystkiego, bo wtedy wszystko się psuje. 

W filmie Zakochany bogacz online najbardziej podobają się malownicze sceny. Film ukazuje życie bogatych i biednych w równym stopniu poprzez swoich bohaterów. Wystawia także lokalną kulturę Brazylii poprzez festyny ​​pomidorów, karnawał i jazdę konną. To coś co mnie bardzo urzekło, ponieważ uwielbiam latynoski klimat. W szczególności ten Brazylijski. Aktorstwo i wygląd Teto pasują do jego osobowości i można go powiązać ze zepsutym synem obrzydliwie bogatego ojca. Ale to coś co znamy na co dzień. Ktoś kto jest rozpieszczany od najmłodszych lat, ktoś kto nie dorobił się sam nigdy tego nie pojmie i to właśnie jest przekaz tego filmu.

Zakochany bogacz
Zakochany bogacz
Oryginalny tytuł Rich in Love
Ranking TMDb 8 15 głosów
Udostępniono0

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Ultras 2020
Ciemniejsza strona Greya
Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru
Szybko i Wściekle
Iron Sky. Inwazja
Nędznicy 2019
Capone 2020
Bohemian Rhapsody
Men in Black: International
Yesterday 2019
Ślicznotki 2019
Osierocony Brooklyn