What's happening?

Zakon Świętej Agaty ONLINE

LEKTOR PL NAPISY PL DUBBING PL NAPISY ENG

Aktualnie oglądający użytkownicy - 152

ONLINE HD 38245 Wyświetleń Report Error

  Zakon Świętej Agaty

  Zakon Świętej Agaty online

  Feb. 08, 2019USA90 Min.TV-MA
  Twoja ocena: 0
  7.7 9 głosów

  Reżyser

  Obsada

  Gdzie oglądać cały film Zakon Świętej Agaty online?

  Młoda, kobieta w ciąży szuka schronienia w klasztorze na przedmieściach stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i oferują pomoc, ale w zamian oczekują całkowitego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się grzechu, jaki niesie ze sobą zewnętrzny świat. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin swojego dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Oglądaj ten cały film – Zakon Świętej Agaty online z lektorem lub napisami.

  „Doctor Who – Earthshock” jest genialny, kiedy Peter Davison czyta to, a Nicholas Briggs wygłasza Cybermenów. Tak było w przypadku jego pierwszej telewizyjnej opowieści, „Castrovalva”.  Peter ma bardzo dobry głos do czytania, a on otrzymuje charakterystyczne głosy Nyssy, Tegana i Adrica, tak jak to było w serialu. Ponieważ „Earthshock” był pierwszą klasyczną historią telewizyjną „Doctor Who”, którą widziałem po obejrzeniu nowej serii. Uczciwe było, że powinienem kupić audiobook tej historii. Jestem zdumiony, że ta historia zaczęła mnie obejmując klasyczną serię „Doctor Who”, ponieważ było to również moje pierwsze doświadczenie z zobaczenia Petera Davisona jako piątego lekarza.

  Kilka ciekawych informacji

  „Earthshock” było moim pierwszym doświadczeniem historii „Doctor Who” z klasycznej serii i epoki Petera Davisona. Miałem też piękne zdjęcie Nyssy z Doktorem Petera Davisona i Cybermenami z Earthshock. Podpisanego przez Sarah Sutton na moje urodziny. W „Gwiazdy czasu filmu i komiksu” w Weston-super-Mare, maj 2016. Steven Reyes jest pisarzem, stałym czytelnikiem, entuzjastą superbohaterów i miłośnikiem horrorów, który uwielbia Halloween, książki i komiksy.

  Śmierć Adrica była szokiem i po raz pierwszy zobaczyłem go w opowiadaniu „Doktor Who”, zanim obejrzałem pozostałych. Zjawiskowy przegląd różnych adaptacji tej klasycznej historii Cybermenów. Tyle, że piszesz o głębi i szczegółach. Wkładasz moje słabe wysiłki w zawstydzenie, och, chciałbym móc odesłać cię z powrotem do czasu, kiedy początkowo oglądałem to w telewizji w 1982 roku. Zaniemówiłem w chwili śmierci Adrics. Moje żetony zrobiły się zimne. Pomyślałem sobie, że Doktor znajdzie sposób, by zapisać go w następnej historii, ale nah Adric pozostał martwy.

  Jestem pewien, że wielu fanów było bardzo podekscytowanych widząc powrót Cybermenów. Z serialu „Doctor Who” na końcu „Part One” z „Earthshock”. Po raz pierwszy zobaczyłem Matthew Waterhouse’a jako Adric w opowiadaniu „Doctor Who”. „Earthshock” to czteroczęściowa opowieść autorstwa Eric Sawarda, który wcześniej napisał „The Visitation”. W sezonie 19 i został nowym redaktorem scenariusza w erze Petera Davisona „Doctor Who”.

   

  Zakon Świętej Agaty
  Zakon Świętej Agaty
  Zakon Świętej Agaty
  Zakon Świętej Agaty
  Oryginalny tytuł St. Agatha
  Ranking IMDb 5.1 4,774 głosów
  Ranking TMDb 5.2 44 głosów
  53 Komentarze
  Zaloguj się, aby brać udział w dyskusji.

  Marysia Wójtowicz
  Mogę oglądać ulubione filmy online na laptopie i telefonie kiedy chce! super opcja. Wieczorami czasami serwery są przeciążone dlatego rejestracja jest konieczna, ale na szczęście to szybka akcja

  Wiktoria Bieniek
  OMG! Świetnie, uwielbiam te strone, na początku nie chciałam się rejestrować, ale teraz nie żałuje. Świetne produkcje i premiery!

  Laura Piotrowska
  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Cały film Zakon Świętej Agaty online na duży plus.

  Maja Dudzik
  Rejestracja bardzo prosta, zajęła mi 2 minuty, a przyjemność z oglądania niezapomniana.

  Mariusz Ponikowski
  Polecam obejrzeć na telewizorze z dobrym dźwiękiem. Efekty są super!

  Justyna Musiał
  Jedna z lepszych produkcji online jakie ostatnio widziałem!

  Patrycja Chowaniec
  Niesamowite zakończenie! ale nie będę spoilerował Film Zakon Świętej Agaty online wymiata!

  Robert Balcerzak
  Czy rejestracja jest na pewno darmowa?

  Michał Wiktowski
  Tak, właśnie się zarejestrowałem i wszystko działa bez zarzutu. Aczkolwie film Zakon Świętej Agaty nie za bardzo mi siadł. Nie moje gusta.

  Danuta Tyreńska
  Dokładnie tak, rejestracja zajęła dosłownie minutę. Znalazłam swoje ulubione filmy i seriale. Przez to wszystko zaczęłam woleć oglądać filmy w domu niż w kinie.

  Joanna Kasperczyk
  Oceniam film Zakon Świętej Agaty na mocne 7. Niestety ja wolę oglądać w filmy w kinie, niż w domu na sofie..

  Damian Makowski
  Jak dla mnie film mocno przereklamowany.. Wolę oglądać filmy z napisami, niestety ale Lektor zagłusza dużo. Niestety napisy w mojej wersji były trochę przyśpieszone.
  Udostępniono167