Zakonnica - OGLĄDAJ ONLINE

JĘZYK POLSKI NAPISY ENG
Zakonnica

Zakonnica

96 Min.R
Twoja ocena: 0
5.5 2 głosy
Komentowanie wyłączone.

Opis

No to mamy ciekawy prequel Obecności

Jej kości policzkowe sterczące jak sztylety z jej kredowobiałej skóry, oczy przeszywające żółty pod jej przyzwyczajeniem i wygłodniałe, krwawe kły, The Nun służyły jako głęboko niepokojący obraz w krótkich, ale potężnych przebłyskach w różnych filmach w tym horrorowym Universum. Teraz mamy poświęcony jej cały film. Oglądaj cały film Zakonnica lektor CDA. Odpowiednio zatytułowany czyli Zakonnica 2018, który jednocześnie służy jako historia pochodzenia całej serii. A obecność, która początkowo była niepokojąca, staje się powtarzalna i prawie przewidywalna w trakcie całego filmu.

To trochę jak Miniony. Przeczytaj ten temat zanim skomentujesz moją teorię. Miniony były najlepszą częścią filmów Jak ukraść Księżyc. Zapewnili szybkie wybuchy uroczego szaleństwa z dżinsowymi kombinezonami i oszołomionymi minami, bełkotem i ogólną niekompetencją. Możesz także obejrzeć film Bohemian Rhapsody lektor CDA. Ale cały film o nich to znów odpowiednio zatytułowany szybko stał się nużący, gdy ukazał się w 2015 roku. Niestety ale to prawda. Teraz już rozumiecie?

Jednak film reżysera Corina Hardy’ego, oparty na scenariuszu autorstwa filmu To: Rozdział 2 i pisarza horroru Annabelle wraca do domu Gary’ego Daubermana, nie brakuje nastroju. Usytuowany w odległym opactwie w 1952 r. W Rumunii cały film Zakonnica chwyta cię gotyckim przerażeniem z jasnych kamiennych przejść, skrzypiącego dźwięku i hipnotyzujących dźwięków głębokich, brzęczących śpiewów. Mgła okrywa zarośnięte tereny, które są usiane prowizorycznymi drewnianymi krzyżami. Poczucie złych przeczuć jest nieuniknione. To miejsce jest przeklęte i żadna ilość modlitwy ze strony dobrych intencji, młode zakonnice mogą je odkupić. Zaczyna się ostra jazda bez trzymanki.

Gdzie obejrzeć cały film Zakonnica online CDA?

Ustawiona w 1952 roku film Zakonnica ma być wstępem do demonicznych sananiganów wcześniejszych filmów Obecność i zaczyna się dość obiecująco. Dwie zakonnice w rumuńskim opactwie św. Carty konfrontują demoniczną obecność w zakazanym zakątku starożytnego budynku. Jest nawet znak na którym pisze: „Bóg się tu kończy”. Jedną pochłonęła całkowicie ciemność, druga wisi na brzegu opactwa, aby zapobiec znalezieniu hosta w jej ciele przez tajemnicze zło.

Doświadczony kapłan Ojciec Burke (Demian Bichir) został wezwany przez Watykan do zbadania sprawy, a ponieważ jest to klasztor, wyznaczył swego rodzaju partnera w młodym nowicjacie Siostrze Irenie (Taissa Farmiga, młode rodzeństwo gwiazdy filmu Obecność Vera Farmiga), która była dotknięty przez różne wizje religijne na przestrzeni lat. Duet udaje się do Biertan w Rumunii i spotyka miejscowego chłopa zwanego Frenchie (Jonas Bloquet), który odkrył zwłoki. Ich próby zbadania śmierci młodej kobiety komplikuje fakt, że wszyscy zachowują się dziwnie. Tajemniczo biegają w zakrętach i rzadko rozmawiają. Nawet sama Opatka, której twarzy nigdy nie widzimy, przemawia tylko złowieszczym skrzypieniem zza ciemnej zasłony.

No to życzymy przyjemnego oglądania 

Ale po tym, jak jedna z tych pobożnych, obiecujących kobiet wisi dramatycznie w oknie filmu, Watykan wysyła łowcę demonów, aby określić, jakie siły nękają to święte miejsce. Młoda Irene została oskubana z powodu tego niebezpiecznego zadania, ponieważ ma historię doświadczania wizji; w sprytny sposób, który jednoczy serię, zagrała w nią Farmiga, młodsza siostra Very Farmiga, która wystąpiła jako nadprzyrodzona widzka Lorraine Warren w oryginalnych filmach Obecność. Młodsza Farmiga ma podobną stalową obecność i cicho autorytatywny sposób na jej temat.

Do Burke’a i Irene dołącza miejscowy rolnik Maurice, zalotny Francuz-Kanadyjczyk o przydomku Frenchie. Służy jako ich przewodnik, zapewnia niezbędną komiczną ulgę i ostrzega ich, że wkrótce wkroczą w Ciemne Wieki. Ale nie ma pojęcia, jak ciemna będzie sytuacja.

Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Zakonnica
Oryginalny tytuł The Nun
Ranking IMDb 5.4 93,956 głosów
Ranking TMDb 5.6 2,940 głosów

Reżyser

Corin Hardy
Reżyser

Obsada

Demián Bichir isFather Burke
Father Burke
Taissa Farmiga isSister Irene
Sister Irene
Jonas Bloquet isMaurice Theriault
Maurice Theriault
Bonnie Aarons isThe Nun / Valak
The Nun / Valak
Ingrid Bisu isSister Oana
Sister Oana
Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Lili Taylor isCarolyn Perron
Carolyn Perron
Charlotte Hope isSister Victoria
Sister Victoria
Sandra Teles isSister Ruth
Sister Ruth
Udostępniono2

Tytuły, które mogą Cię zainteresować

Midsommar
Bad Boys for Life 2020
Szybcy i Wściekli
Gdzie jesteś, Bernadette?
Pierwsza Noc Oczyszczenia
The Postcard Killings
Dark Web: Usuń znajomego
Więzień labiryntu: Próby ognia
Batman: Hush
Zaśnij (Awoken) 2019
Eli 2019
Ucieczka z Pretorii 2020